Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 56
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Historická umístění

1933-38 utkání okresních soutěží
1939-45 během válečných let žádnou činnost S.K. nevyvíjel
1946-62 přátelská utkání a utkání okresních soutěží

1962-63 2. MÍSTO V OKRESNÍ 3. TŘÍDĚ, odd. východ
(postup do OKRESNÍHO PŘEBORU)
1963-75 OKRESNÍ PŘEBOR
1975-76 OKRESNÍ PŘEBOR (sestup do OKRESNÍ 3. TŘÍDY)
1976-78 OKRESNÍ 3. TŘÍDA
1978-79 VÍTĚZ OKRESNÍ 3. TŘÍDY (postup do OKRESNÍHO PŘEBORU)
1979-80 OKRESNÍ PŘEBOR (sestup do OKRESNÍ 3. TŘÍDY)
1980-81 VÍTĚZ OKRESNÍ 3. TŘÍDY (postup do OKRESNÍHO PŘEBORU)
1981-83 OKRESNÍ PŘEBOR

1983-84 VÍTĚZ OKRESNÍHO PŘEBORU, sk. B
(postup do KRAJSKÉ 1.A TŘÍDY)
Kvalifikace o krajskou soutěž:
Kovohutě Příbram - Nová Ves p. Pleší 3:1
Nová Ves p. Pleší - Kovohutě Příbram 3:0

1984-85 KRAJSKÁ 1.A TŘÍDA
Následující ročník dochází v rámci kraje k reorganizaci a naše mužstvo je zařazeno do Krajské 1.B třídy.

1985-1993 KRAJSKÁ 1.B TŘÍDA

1993-94 KRAJSKÁ 1.B TŘÍDA (sestup do OKRESNÍHO PŘEBORU)
1994-95 OKRESNÍ PŘEBOR (sestup do OKRESNÍ 3. TŘÍDY)
1995-96 VÍTĚZ OKRESNÍ 3. TŘÍDY, sk. B (postup do OKRESNÍHO PŘEBORU)
1996-98 OKRESNÍ PŘEBOR
1998-99 VÍTĚZ OKRESNÍHO PŘEBORU (postup do KRAJSKÉ 1.B TŘÍDY)

1999-2008 KRAJSKÁ 1.B TŘÍDA
2008-09 2. MÍSTO V KRAJSKÉ 1.B TŘÍDĚ, sk. E
(postup do KRAJSKÉ 1.A TŘÍDY)

2009-11 KRAJSKÁ 1.A TŘÍDA
2011-12 VÍTĚZ KRAJSKÉ 1.A TŘÍDY, sk. A
(postup do KRAJSKÉHO PŔEBORU)
2012-13 3. MÍSTO V KRAJSKÉM PŘEBORU

(postup do DIVIZE sk. A)
2013-14 DIVIZE sk. A (4. místo)
Historicky nejvyšší soutěž oddílu

Následující sezonu přihlašuje oddíl Krajskou 1.B třídu.
2014-15 KRAJSKÁ 1.B TŘÍDA (sestup do OKRESNÍHO PŘEBORU)
2015-16 OKRESNÍ PŘEBOR
2016-17 VÍTĚZ OKRESNÍHO PŘEBORU
Příští sezonu přihlašuje oddíl opět Okresní přebor.
2017-18 OKRESNÍ PŘEBOR
2018-19 VÍTĚZ OKRESNÍHO PŘEBORU (postup do KRAJSKÉ 1.B TŘÍDY)
2019-? KRAJSKÁ 1.B třída

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice718
2.Lety715
3.Jinočany714
4.Milín714
5.Petrovice u Sedlčan712
6.Cerhovice711
7.Tlustice711
8.Sedlčany B711
9.Loděnice710
10.Králův Dvůr B7 9
11. Nová Ves pod Pleší 7  9
12.Rožmitál pod Třemšínem7 7
13.Dobříš B7 6
14.Daleké Dušníky7 0

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín719
2.Jesenice718
3.Sedlec-Prčice B715
4.Krásná Hora nad Vltavou715
5.Petrovice u Sedlčan B715
6.Obory713
7. Nová Ves pod Pleší B 7 13
8.Kamýk nad Vltavou7 9
9.Hříměždice7 6
10.Nový Knín B7 6
11.Borotice7 6
12.Velká Lečice7 6
13.Dublovice B7 3
14.Prostřední Lhota7 3

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice513
2.Kamýk nad Vltavou B5 9
3.Vysoký Chlumec4 8
4.Kytín5 8
5.Přestavlky4 6
6. Nová Ves pod Pleší C 4  6
7.Hříměždice B5 4
8.Krásná Hora nad Vltavou B4 3
9.Drevníky4 3