Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 121
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Historická umístění

1933-38 utkání okresních soutěží
1939-45 během válečných let žádnou činnost S.K. nevyvíjel
1946-62 přátelská utkání a utkání okresních soutěží

1962-63 2. MÍSTO V OKRESNÍ 3. TŘÍDĚ, odd. východ
(postup do OKRESNÍHO PŘEBORU)
1963-75 OKRESNÍ PŘEBOR
1975-76 OKRESNÍ PŘEBOR (sestup do OKRESNÍ 3. TŘÍDY)
1976-78 OKRESNÍ 3. TŘÍDA
1978-79 VÍTĚZ OKRESNÍ 3. TŘÍDY (postup do OKRESNÍHO PŘEBORU)
1979-80 OKRESNÍ PŘEBOR (sestup do OKRESNÍ 3. TŘÍDY)
1980-81 VÍTĚZ OKRESNÍ 3. TŘÍDY (postup do OKRESNÍHO PŘEBORU)
1981-83 OKRESNÍ PŘEBOR

1983-84 VÍTĚZ OKRESNÍHO PŘEBORU, sk. B
(postup do KRAJSKÉ 1.A TŘÍDY)
Kvalifikace o krajskou soutěž:
Kovohutě Příbram - Nová Ves p. Pleší 3:1
Nová Ves p. Pleší - Kovohutě Příbram 3:0

1984-85 KRAJSKÁ 1.A TŘÍDA
Následující ročník dochází v rámci kraje k reorganizaci a naše mužstvo je zařazeno do Krajské 1.B třídy.

1985-1993 KRAJSKÁ 1.B TŘÍDA

1993-94 KRAJSKÁ 1.B TŘÍDA (sestup do OKRESNÍHO PŘEBORU)
1994-95 OKRESNÍ PŘEBOR (sestup do OKRESNÍ 3. TŘÍDY)
1995-96 VÍTĚZ OKRESNÍ 3. TŘÍDY, sk. B (postup do OKRESNÍHO PŘEBORU)
1996-98 OKRESNÍ PŘEBOR
1998-99 VÍTĚZ OKRESNÍHO PŘEBORU (postup do KRAJSKÉ 1.B TŘÍDY)

1999-2008 KRAJSKÁ 1.B TŘÍDA
2008-09 2. MÍSTO V KRAJSKÉ 1.B TŘÍDĚ, sk. E
(postup do KRAJSKÉ 1.A TŘÍDY)

2009-11 KRAJSKÁ 1.A TŘÍDA
2011-12 VÍTĚZ KRAJSKÉ 1.A TŘÍDY, sk. A
(postup do KRAJSKÉHO PŔEBORU)
2012-13 3. MÍSTO V KRAJSKÉM PŘEBORU

(postup do DIVIZE sk. A)
2013-14 DIVIZE sk. A (4. místo)
Historicky nejvyšší soutěž oddílu

Následující sezonu přihlašuje oddíl Krajskou 1.B třídu.
2014-15 KRAJSKÁ 1.B TŘÍDA (sestup do OKRESNÍHO PŘEBORU)
2015-16 OKRESNÍ PŘEBOR
2016-17 VÍTĚZ OKRESNÍHO PŘEBORU
Příští sezonu přihlašuje oddíl opět Okresní přebor.
2017-18 OKRESNÍ PŘEBOR
2018-19 VÍTĚZ OKRESNÍHO PŘEBORU (postup do KRAJSKÉ 1.B TŘÍDY)
2019-21 KRAJSKÁ 1.B TŘÍDA

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Cerhovice513
2.Milín512
3.Čisovice512
4.Sedlčany B5 9
5.Tlustice5 9
6.Jinočany5 9
7. Nová Ves pod Pleší 5  8
8.Králův Dvůr B5 6
9.Rožmitál pod Třemšínem5 6
10.Petrovice u Sedlčan5 6
11.Dobříš B5 6
12.Daleké Dušníky5 3
13.Lety5 3
14.Černolice5 3

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Krásná Hora nad Vltavou515
2.Nečín515
3.Sedlec-Prčice B512
4.Jesenice512
5.Prostřední Lhota511
6. Nová Ves pod Pleší B 5  9
7.Petrovice u Sedlčan B5 7
8.Borotice5 6
9.Hříměždice5 6
10.Obory5 4
11.Nový Knín B5 3
12.Velká Lečice5 3
13.Kamýk nad Vltavou5 2
14.Dublovice B5 0