Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 20
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Historie v tabulkách

OKRESNÍ PŘEBOR, skupina B 1983/84
Postup do Krajské 1.A třídy.

1.Nová Ves p. Pleší22146249:2234
2.Mokrá Vrata22124655:3128
3.Dobříš B22114742:2826
4.Počepice22114743:3826
5.Radíč22121955:4725
6.Krásná Hora22105737:3225
7.Nový Knín2285937:3821
8.Hříměždice22811331:4117
9.Sedlčany B22571033:5117
10.Obořiště22571024:3315
11.Prostřední Lhota22631335:5713
12.Kamýk22531420:5313

Trenér: Ing. Otto Čáp

Kvalifikace o krajskou 1.A třídu:
Kovohutě Příbram – Nová Ves p. Pleší 3:1
Nová Ves p. Pleší – Kovohutě Příbram 3:0

 

OKRESNÍ PŘEBOR 1998/99
Postup do Krajské 1.B třídy.

1.Nová Ves p. Pleší26181760:4055
2.Tochovice26173647:2454
3.Březnice26143970:3745
4.Sedlčany B26136759:4145
5.Petrovice26134964:4243
6.Drahlín26117856:4840
7.Dolní Hbity261041254:3934
8.Borotice261111431:4034
9.Dublovice26951251:5232
10.Horymír Příbram B26871152:4531
11.Bohutín26941343:5831
12.Prostřední Lhota26831536:8327
13.Pečice26741537:7425
14.Hříměždice26721738:7523

Trenér: František Ježdík



KRAJSKÁ 1.B TŘÍDA, skupina E 2008/09
Postup do Krajské 1.A třídy.

 Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
1. Štěchovice 26 17 3 6 66: 26 54 ( 15)
2. Nová Ves p. Pleší 26 14 4 8 58: 43 46 ( 7)
3.Mníšek p. Brdy261511051: 4046( 7)
4.Petrovice u Sedlčan26127759: 3543( 4)
5.Nečín261331062: 5442( 3)
6.Hostomice261231149: 4439( 0)
7.Lety261231146: 5039( 0)
8.Podlesí261201443: 5236( -3)
9.Králův Dvůr B261131275: 6436( -3)
10.Zdice261121348: 3735( -4)
11.Měchenice26951259:10132( -7)
12.Žebrák26951242: 5332( -7)
13.Rožmitál p. Tř.26941348: 5931( -8)
14.Komárov26332031: 7912(-27)

Trenér: František Kajgr



KRAJSKÁ 1.A TŘÍDA, skupina A 2011/12
Postup do Krajského přeboru.

 Tým Záp + 0 - Skóre Body  (Prav)
1. Nová Ves p. Pl. 30 27 2 1 99: 20 83  ( 38)
2.Černolice30194765: 3961 ( 16)
3.Všenory30193872: 3960 ( 15)
4.Spartak Příbram30193877: 3560 ( 15)
5.Lhota30165959: 4953 ( 8)
6.Vraný301641091: 5852 ( 7)
7.Tuchlovice301241458: 4840 ( -5)
8.Dobříš301091159: 5239 ( -6)
9.Hostouň301141553: 6837 ( -8)
10.Hvozdnice301061458: 8736 ( -9)
11.Petrovice u Sedl.301051541: 6035 (-10)
12.Slaný30951643: 5632 (-13)
13.Hradištko30931847:10130 (-15)
14.Nový Knín30851744: 6629 (-16)
15.Velká Dobrá30812145: 7925 (-20)
16.Hřebeč30352235: 8914 (-31)

Trenér: František Kajgr

 

DIVIZE, skupina A 2013/14
Historicky nejvyšší soutěž oddílu.

 PODZIM 2013 Záp + 0 - Skóre Body
1.Benešov15123025: 739
2. Nová Ves pod Pleší 15 11 2 2 48: 16 35
3.Písek15103237: 1633
4.Rokycany1583425: 1427
5.Český Krumlov1582528: 2126
6.Tachov1581641: 2625
7.Hořovicko1581626: 1725
8.Táborsko B1581625: 2125
9.Čížová1564524: 1822
10.Hvězda Cheb1562722: 2420
11.Senco Doubravka1553726: 3218
12.Zličín1553717: 3118
13.Jindřichův Hradec1524911: 3010
14.ZVVZ Milevsko15221114: 348
15.Sušice15221120: 468
16.Dynamo ZČE Plzeň15021313: 492
 KONEČNÁ TABULKA
DIVIZE 2013/14
Záp + 0 - Skóre Body
1.Benešov30226255: 2272
2.Písek30225380: 2771
3.Tachov301821072: 4156
4. Nová Ves pod Pleší 30 16 4 10 76: 52 52
5.Táborsko B301531248: 4348
6.Senco Doubravka301371055: 5446
7.Hořovicko301361145: 4045
8.Rokycany30129942: 3045
9.Čížová301271145: 4243
10.Hvězda Cheb301061438: 4336
11.Český Krumlov30961547: 5433
12.Zličín30891333: 5933
13.ZVVZ Milevsko30751832: 5526
14.Sušice30661842: 8124
15.Jindřichův Hradec30591633: 5324
16.Dynamo ZČE Plzeň30542131: 7819

Trenéři: František Kajgr a Zdeněk Staroba

 

OKRESNÍ PŘEBOR 2016/17
Nová Ves pod Pleší postup odmítla.

 Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1. Nová Ves pod Pleší 26 18 6 2 84:41 63
2.Dobříš B26181793:4155
3.Milín26147593:3954
4.Trhové Dušníky26154774:5250
5.Rosovice26126880:6547
6.Dublovice26143985:6545
7.Luhy261421072:5845
8.Nečín26881048:5538
9.Spartak Příbram B261131270:5637
10.Pičín261011563:7632
11.Kovohutě Příbram26851353:10332
12.Bohutín26841446:5429
13.Krásná Hora n. Vlt.26502137:11015
14.Borotice26042233:1164

Trenéři: Petr Plíva a Petr Burian


OKRESNÍ PŘEBOR 2018/19
Postup do Krajské I.B třídy

 Družstvo Záp. + - Skóre Body
1.Nová Ves pod Pleší 26 22 4 99:29 66
2.Bohutín2617986:5751
3.Trhové Dušníky26161054:4546
4.Spartak Příbram B26121368:4943
5.Třebsko26141265:7442
6.Rosovice26141254:6541
7.Březnice26131362:5639
8.Podlesí B26131252:6537
9.Dublovice26131357:7237
10.Sedlčany C26131355:5635
11.Luhy26101641:5433
12.Kosova Hora26101657:6731
13.Pičín2681837:6725
14.Drahlín2662059:9019

Trenéři: Josef Frait a Eduard Pán

RSS

Novinky

     

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1. Nová Ves pod Pleší 26 66
2.Bohutín2651
3.Trhové Dušníky2646
4.Spartak Příbram B2643
5.Třebsko2642
6.Rosovice2641
7.Březnice2639
8.Podlesí B2637
9.Dublovice2637
10.Sedlčany C2635
11.Luhy2633
12.Kosova Hora2631
13.Pičín2625
14.Drahlín2619

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Počepice2669
2.Jesenice2658
3.Kamýk nad Vltavou2645
4.Krásná Hora nad Vltavou2644
5.Obory2642
6.Petrovice u Sedlčan B2638
7.Borotice2638
8. Nová Ves pod Pleší B 26 38
9.Sedlec-Prčice B2637
10.Hříměždice2636
11.Nový Knín B2636
12.Prostřední Lhota2631
13.Velká Lečice2626
14.Kytín26 8

 

IV. třída, skupina A

p.  týmZB
1.Tochovice B2865
2.Dolní Hbity2855
3.Obecnice2849
4.Rosovice B2849
5. Nová Ves pod Pleší C 28 41
6.Pičín B2834
7.Sedlice2832
8.Obořiště2811