Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 298
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

oddíl kopané - kontaktní informace

Načítám...

NVpP.jpg

Oficiální název oddílu kopané:
Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší
Číslo oddílu FAČR: 20B0261
IČ: 70843236
DIČ: CZ70843236
ID datové schránky: 37dzwda
Bankovní spojení:
000000-0523917379/0800 Česká spořitelna, a.s.
Sídlo oddílu: Tyršova 123
262 04 Nová Ves pod Pleší

Bankovní spojení pro oddílové příspěvky
kopané mládeže: 000019-0523917379/0800

Předseda oddílu kopané:
Filip Onderka

Organizační pracovník oddílu kopané:
Jan Petrák
Tyršova 133

262 04 Nová Ves pod Pleší
Email: fotbalpodplesi@seznam.cz
Tel.: +420 603 571 420
Poštu zasílejte na adresu organizačního pracovníka.

Správce sportovního areálu:
Ladislav Petrák ml. a Jan Petrák
Pro údržbu hlavního hřiště používáme tuto mechanizaci:
Vřetenová sekačka:
Jacobsen Tri King 1900D 3WD
a rotační sekačky:
Seco Starjet P6 PRO a
Karsit 22/102 4WD (ostatní travnaté plochy)

Starosta T.J. a editor webu: Jan Petrák
Email: fotbalpodplesi@seznam.cz
Tel.: +420 603 571 420

Kameraman oddílu: Ondřej "Cukr" Dvořák

Trenér "A" mužstva: Jan Balík
Asistenti trenéra "A" mužstva:
Eduard Pán a Josef Frait
Vedoucí "A" mužstva: Lukáš Listík

Trenér "B" mužstva: Lukáš Listík
Vedoucí "B" mužstva: Patrik Sabon

Vedoucí staré gardy: Karel Hirsch a František Knuth

Šéftrenér mládeže: Ladislav Petrák ml.
Email: l.petry@seznam.cz
Tel.: +420 603 349 632

 

krajská I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Králův Dvůr B2148
2.Milín2146
3.Jinočany2146
4.Cerhovice2133
5.Tlustice2133
6. Nová Ves pod Pleší 21 30
7.Sedlčany B2129
8.Lety2126
9.Dobříš B2124
10.Rožmitál pod Třemšínem2123
11.Čisovice2121
12.Černolice2119
13.Petrovice u Sedlčan2119
14.Daleké Dušníky2119

 podrobnější tabulky zde

 

okresní III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Hříměždice2050
2.Stará Huť1949
3.Jesenice2045
4.Krásná Hora nad Vltavou1942
5.Borotice2038
6.Zduchovice1933
7.Sedlec-Prčice B1931
8.Dublovice B1924
9.Kamýk nad Vltavou2018
10. Nová Ves pod Pleší B 19 13
11.Obory2012
12.Velká Lečice1912
13.Prostřední Lhota1911