Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 51
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší, oddíl kopané > Krajská 1.A třída, skupina A

Krajská 1.A třída, skupina A

6.5.2012

ves-ševci 3:1
ves-ševci 3:1

Sokol Nová Ves p. Pleší – SK Nový Knín 3:1 (3:0)

Branky:
2. Šindelář, 25. a 36. Krupa – 69. Foltýn

Sestava:
Holan – Lantora, Novák, Staroba, Jan Kokštejn – Doležal, Venta, Šorna, Krupa – Šindelář – Rom
Střídali: Jakub Kokštejn, Kunc, Jan Petrák
Připraven: Zikán

Diváků: 120

FOTO Z DERBY ZDE

Ve vyrovnaném a kvalitním derby rozhodl o vítězství domácích první poločas. Ve druhé minutě unikl Lukáš Rom, nacentroval přesně na hlavu Radka Šindeláře a bylo 1:0. Ve 25. minutě po špatné rozehrávce obránců Knína vybojoval na půlící čáře míč Václav Venta, který poslal uličkou do gólovky Honzu Krupu a ten do prázdné 2:0. Ve 36. minutě uvolnil Rom opět rychlonohého Krupu a ten podél vybíhajícího gólmana zvyšuje na 3-0.
Ve druhém poločase ubrala Nová Ves na obrátkách. Zaslouženě pak Nová Ves
inkasovala v 69. minutě po nedůrazu na hráče Tomečka, který dal do tísně zkušenému Foltýnovi a ten Holana zblízka prostřelil 3:1. Obě mužstva mohla pak z různých herních variant skórovat, ale koncovky byly nepřesné.
Utkání bylo sehráno ve velmi slušném, bojovném tempu, ke kterému přispěl i výborný výkon rozhodčích pánů: Šimůnek, Kabyl, Šnýdr z Prahy a Mělníka.
Výborný terén.
Delegát FAČR pan Helebrant  z Rakovníka bez výtek.
Jiří Kvasnička

Článek Příbramský deník ZDE

 

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice39
2.Lety36
3. Nová Ves pod Pleší 3 6
4.Králův Dvůr B36
5.Sedlčany B36
6.Milín35
7.Cerhovice35
8.Jinočany34
9.Loděnice34
10.Dobříš B33
11.Rožmitál pod Třemšínem33
12.Tlustice33
13.Petrovice u Sedlčan33
14.Daleké Dušníky30

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín39
2. Nová Ves pod Pleší B 3 8
3.Jesenice37
4.Sedlec-Prčice B36
5.Kamýk nad Vltavou36
6.Krásná Hora nad Vltavou36
7.Obory36
8.Petrovice u Sedlčan B36
9.Borotice33
10.Nový Knín B33
11.Dublovice B33
12.Hříměždice30
13.Velká Lečice30
14.Prostřední Lhota30

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice13
2.Hříměždice B13
3.Kamýk nad Vltavou B13
4.Vysoký Chlumec13
5.Krásná Hora nad Vltavou B10
6.Přestavlky10
7.Drevníky10
8.Kytín10
9. Nová Ves pod Pleší C 0 0