Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 71
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší, oddíl kopané > KRUŠOVICE Krajský přebor, IV.třída, skupina B

KRUŠOVICE Krajský přebor, IV.třída, skupina B

21.4.2013

0:0
0:0

Louňovice - Nová Ves p/Pl 0:0,
Obořiště - Nová Ves p/Pl B 1:2,
Nová Ves p/Pl C - Borotice B 2:2

Tělovýchovná jednota
Slavia Louňovice
vs.
Tělocvičná jednota Sokol
Nová Ves pod Pleší
0:0

Rozdodčí: Zuskin - Kabyl, Machýček
Delegát: Voráček

Sestava Vsi:

Holan - Pastyrik, Novák, Staroba, Velas - Rom (60. Krupa), Kunc, Šindelář, Jan Kokštejn - Jakub Kokštejn, Pinc (74. Kordule)

Ve 22. kole Krušovice krajského přeboru zajížděla Nová Ves pod Pleší k vedoucímu celku do Louňovic. Bojovné utkání plné osobních soubojů přineslo šance na obou stranách bez gólového efektu.

V příštím kole přívítá Nová Ves na svém hřišti druhé Ovčáry-Nedomice,
na které ztrácí tři body. Výkop v sobotu 27.4. v 17 hodin.

fotogalerie: Slavia Louňovice - NVpP

Obořiště
vs.
Tělocvičná jednota Sokol
Nová Ves pod Pleší B
1:2 (1:1)

Branky: Mašek - Kolanda, Német

Rozhodčí: Švidkov
Diváci: 75

Sestava béčka:

Klimek - Šochman, Kolanda, Kukol, Soukup (60. Ejem) - Német, Žampach, O. Petrák, Slavík - Nožička, Knuth ml.

Tělocvičná jednota Sokol
Nová Ves pod Pleší C
vs.
Tělovýchovná jednota
Vltavan Borotice, o.s. B
2:2
(2:0)

Branky: Hájek, Mach - R. Hnida 2

Rozhodčí: Veselý
Diváci: 20
Hriště: TJ Vltavan Borotice

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice1332
2.Lety1328
3.Petrovice u Sedlčan1326
4.Milín1323
5.Jinočany1323
6.Cerhovice1321
7.Rožmitál pod Třemšínem1321
8.Sedlčany B1321
9.Králův Dvůr B1319
10.Loděnice1319
11.Tlustice1315
12. Nová Ves pod Pleší 13 14
13.Dobříš B13 9
14.Daleké Dušníky13 2

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín1336
2.Krásná Hora nad Vltavou1331
3.Petrovice u Sedlčan B1328
4.Jesenice1327
5.Sedlec-Prčice B1325
6.Obory1322
7. Nová Ves pod Pleší B 13 22
8.Kamýk nad Vltavou1321
9.Borotice1314
10.Hříměždice1310
11.Prostřední Lhota1310
12.Nový Knín B13 9
13.Velká Lečice13 9
14.Dublovice B13 9

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice820
2.Kamýk nad Vltavou B815
3.Vysoký Chlumec814
4.Přestavlky814
5.Krásná Hora nad Vltavou B810
6. Nová Ves pod Pleší C 8 10
7.Drevníky810
8.Kytín8 9
9.Hříměždice B8 6