Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 74
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

KRUŠOVICE Krajský přebor

29.10.2012

KRUŠOVICE Krajský přebor

Sokol Dobřichovice – Sokol Nová Ves p. Pleší 4:0 (4:0)

12. kolo

Branky: Kalivoda 2, Bošanský, Frydrych

Sestava Vsi:
Mojžíš – Doležal, Novák, Pastyrik, Staroba (60. Krupa) – Rom, Venta, Šorna (70. Kunc), Jan Kokštejn – Šindelář, Jakub Kokštejn

Rozhodčí: Garaja

Diváci: 145

12. KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Výsledek
A1A1201Jílové u PrahySemice27.10. 14:30SO2:2
A1A1202Benátky n. Jiz.Sedlčany28.10. 14:30NE4:3
A1A1203LouňovicePoděbrady27.10. 14:30SOodloženo
A1A1204OvčáryBeroun27.10. 14:30SOodloženo
A1A1205KlecanyČáslav B27.10. 14:30SOodloženo
A1A1206NymburkSp. Příbram28.10. 14:30NEodloženo
A1A1207Dlouhá LhotaTn. Rakovník27.10. 10:15SO2:1
A1A1208 Dobřichovice Nová Ves p. Pleší 28.10. 14:30 NE 4:0

 

13. kolo
Zápas Domácí Hosté Termín Den  
A1A1301 Nová Ves p. Pleší Jílové u Prahy 03.11. 14:00 SO  

 

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice1332
2.Lety1328
3.Petrovice u Sedlčan1326
4.Milín1323
5.Jinočany1323
6.Cerhovice1321
7.Rožmitál pod Třemšínem1321
8.Sedlčany B1321
9.Králův Dvůr B1319
10.Loděnice1319
11.Tlustice1315
12. Nová Ves pod Pleší 13 14
13.Dobříš B13 9
14.Daleké Dušníky13 2

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín1336
2.Krásná Hora nad Vltavou1331
3.Petrovice u Sedlčan B1328
4.Jesenice1327
5.Sedlec-Prčice B1325
6.Obory1322
7. Nová Ves pod Pleší B 13 22
8.Kamýk nad Vltavou1321
9.Borotice1314
10.Hříměždice1310
11.Prostřední Lhota1310
12.Nový Knín B13 9
13.Velká Lečice13 9
14.Dublovice B13 9

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice820
2.Kamýk nad Vltavou B815
3.Vysoký Chlumec814
4.Přestavlky814
5.Krásná Hora nad Vltavou B810
6. Nová Ves pod Pleší C 8 10
7.Drevníky810
8.Kytín8 9
9.Hříměždice B8 6