Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 75
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší, oddíl kopané > Okresní 4. třída, skupina B

Okresní 4. třída, skupina B

26.8.2012

Ondřej Német
Ondřej Német

So. Nová Ves p. Pleší B – So. Malá Hraštice B 11:0 (6:0)

Branky:
1. a 32. Slavík, 16. Durdil, 20. a 53. Novosad, 23., 62., 79., 87. O. Petrák, 40. Soukup, 82. Šochman

Sestava Vsi:
M. Petrák – Jan Petrák, Német, Urban (65. Šochman), Soukup (46. Ejem) – Durdil, Novosad, Žampach, Slavík – Nožička, O. Petrák
Hrající trenér: Soukup Ladislav

Neděle 26.8.2012 – 17:00 hodin
Nová Ves pod Pleší
Okresní 4. třída, skupina B

Rozhodčí: Jaroslav Máša

Diváci: 110

Překvapení na účet favorita se nekonalo. Doslova demolice hraštické rezervy začala již v 10. vteřině utkání, kdy se trefil Michal Slavík. Nově složené béčko domácích se do konce derby trefilo ještě desetkrát.

FOTOGALERIE

Ve stejný čas bojovalo céčko v Obořišti, kde podlehlo.
TJ Obořiště – So. Nová Ves p. Pleší C 3:1 (2:0)
Branka za Ves: František Knuth st.

Příští kolo:
SOBOTA 1.9. od 17:00 – Okresní 4. třída, skupina B
So. Nová Ves p. Pleší C – So. Malá Hraštice B

NEDĚLE 2.9. od 10:15 – Okresní 4. třída, skupina B
SK Jince 1921 B – So. Nová Ves p. Pleší B

NEDĚLE 2.9. od 13:00 - Okresní přebor ml. přípravek (4+1)
TJ Ligmet Milín o.s. - So Nová Ves p. Pleší

NEDĚLE 2.9. od 17:00 – KRUŠOVICE Krajský přebor
Tatran Sedlčany – So. Nová Ves p. Pleší

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice1332
2.Lety1328
3.Petrovice u Sedlčan1326
4.Milín1323
5.Jinočany1323
6.Cerhovice1321
7.Rožmitál pod Třemšínem1321
8.Sedlčany B1321
9.Králův Dvůr B1319
10.Loděnice1319
11.Tlustice1315
12. Nová Ves pod Pleší 13 14
13.Dobříš B13 9
14.Daleké Dušníky13 2

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín1336
2.Krásná Hora nad Vltavou1331
3.Petrovice u Sedlčan B1328
4.Jesenice1327
5.Sedlec-Prčice B1325
6.Obory1322
7. Nová Ves pod Pleší B 13 22
8.Kamýk nad Vltavou1321
9.Borotice1314
10.Hříměždice1310
11.Prostřední Lhota1310
12.Nový Knín B13 9
13.Velká Lečice13 9
14.Dublovice B13 9

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice820
2.Kamýk nad Vltavou B815
3.Vysoký Chlumec814
4.Přestavlky814
5.Krásná Hora nad Vltavou B810
6. Nová Ves pod Pleší C 8 10
7.Drevníky810
8.Kytín8 9
9.Hříměždice B8 6