Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 51
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší, oddíl kopané > Okresní 4. třída, skupina B

Okresní 4. třída, skupina B

26.8.2012

Ondřej Német
Ondřej Német

So. Nová Ves p. Pleší B – So. Malá Hraštice B 11:0 (6:0)

Branky:
1. a 32. Slavík, 16. Durdil, 20. a 53. Novosad, 23., 62., 79., 87. O. Petrák, 40. Soukup, 82. Šochman

Sestava Vsi:
M. Petrák – Jan Petrák, Német, Urban (65. Šochman), Soukup (46. Ejem) – Durdil, Novosad, Žampach, Slavík – Nožička, O. Petrák
Hrající trenér: Soukup Ladislav

Neděle 26.8.2012 – 17:00 hodin
Nová Ves pod Pleší
Okresní 4. třída, skupina B

Rozhodčí: Jaroslav Máša

Diváci: 110

Překvapení na účet favorita se nekonalo. Doslova demolice hraštické rezervy začala již v 10. vteřině utkání, kdy se trefil Michal Slavík. Nově složené béčko domácích se do konce derby trefilo ještě desetkrát.

FOTOGALERIE

Ve stejný čas bojovalo céčko v Obořišti, kde podlehlo.
TJ Obořiště – So. Nová Ves p. Pleší C 3:1 (2:0)
Branka za Ves: František Knuth st.

Příští kolo:
SOBOTA 1.9. od 17:00 – Okresní 4. třída, skupina B
So. Nová Ves p. Pleší C – So. Malá Hraštice B

NEDĚLE 2.9. od 10:15 – Okresní 4. třída, skupina B
SK Jince 1921 B – So. Nová Ves p. Pleší B

NEDĚLE 2.9. od 13:00 - Okresní přebor ml. přípravek (4+1)
TJ Ligmet Milín o.s. - So Nová Ves p. Pleší

NEDĚLE 2.9. od 17:00 – KRUŠOVICE Krajský přebor
Tatran Sedlčany – So. Nová Ves p. Pleší

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice39
2.Lety36
3. Nová Ves pod Pleší 3 6
4.Králův Dvůr B36
5.Sedlčany B36
6.Milín35
7.Cerhovice35
8.Jinočany34
9.Loděnice34
10.Dobříš B33
11.Rožmitál pod Třemšínem33
12.Tlustice33
13.Petrovice u Sedlčan33
14.Daleké Dušníky30

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín39
2. Nová Ves pod Pleší B 3 8
3.Jesenice37
4.Sedlec-Prčice B36
5.Kamýk nad Vltavou36
6.Krásná Hora nad Vltavou36
7.Obory36
8.Petrovice u Sedlčan B36
9.Borotice33
10.Nový Knín B33
11.Dublovice B33
12.Hříměždice30
13.Velká Lečice30
14.Prostřední Lhota30

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice13
2.Hříměždice B13
3.Kamýk nad Vltavou B13
4.Vysoký Chlumec13
5.Krásná Hora nad Vltavou B10
6.Přestavlky10
7.Drevníky10
8.Kytín10
9. Nová Ves pod Pleší C 0 0