Hlavní sponzor

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 322
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší, oddíl kopané > Okresní 4. třída, skupina B

Okresní 4. třída, skupina B

26.8.2012

Ondřej Német
Ondřej Német

So. Nová Ves p. Pleší B – So. Malá Hraštice B 11:0 (6:0)

Branky:
1. a 32. Slavík, 16. Durdil, 20. a 53. Novosad, 23., 62., 79., 87. O. Petrák, 40. Soukup, 82. Šochman

Sestava Vsi:
M. Petrák – Jan Petrák, Német, Urban (65. Šochman), Soukup (46. Ejem) – Durdil, Novosad, Žampach, Slavík – Nožička, O. Petrák
Hrající trenér: Soukup Ladislav

Neděle 26.8.2012 – 17:00 hodin
Nová Ves pod Pleší
Okresní 4. třída, skupina B

Rozhodčí: Jaroslav Máša

Diváci: 110

Překvapení na účet favorita se nekonalo. Doslova demolice hraštické rezervy začala již v 10. vteřině utkání, kdy se trefil Michal Slavík. Nově složené béčko domácích se do konce derby trefilo ještě desetkrát.

FOTOGALERIE

Ve stejný čas bojovalo céčko v Obořišti, kde podlehlo.
TJ Obořiště – So. Nová Ves p. Pleší C 3:1 (2:0)
Branka za Ves: František Knuth st.

Příští kolo:
SOBOTA 1.9. od 17:00 – Okresní 4. třída, skupina B
So. Nová Ves p. Pleší C – So. Malá Hraštice B

NEDĚLE 2.9. od 10:15 – Okresní 4. třída, skupina B
SK Jince 1921 B – So. Nová Ves p. Pleší B

NEDĚLE 2.9. od 13:00 - Okresní přebor ml. přípravek (4+1)
TJ Ligmet Milín o.s. - So Nová Ves p. Pleší

NEDĚLE 2.9. od 17:00 – KRUŠOVICE Krajský přebor
Tatran Sedlčany – So. Nová Ves p. Pleší

krajská I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Milín2658
2.Jinočany2657
3.Králův Dvůr B2657
4.Cerhovice2645
5. Nová Ves pod Pleší 26 37
6.Lety2636
7.Sedlčany B2635
8.Tlustice2635
9.Dobříš B2630
10.Rožmitál pod Třemšínem2629
11.Černolice2628
12.Čisovice2627
13.Petrovice u Sedlčan2625
14.Daleké Dušníky2619

 podrobnější tabulky zde

 

okresní III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Stará Huť2461
2.Hříměždice2458
3.Jesenice2455
4.Krásná Hora nad Vltavou2447
5.Borotice2442
6.Zduchovice2436
7.Sedlec-Prčice B2434
8.Dublovice B2431
9. Nová Ves pod Pleší B 24 25
10.Kamýk nad Vltavou2424
11.Prostřední Lhota2423
12.Obory2417
13.Velká Lečice2415