Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 132
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší, oddíl kopané > Okresní přebor (foto, video) a IV. třída - sk. A

Okresní přebor (foto, video) a IV. třída - sk. A

16.6.2019

Vítěz OP 18/19Vítěz OP 18/19
Vítěz OP 18/19
Předání poháruPředání poháru
Předání poháru
foto po utkánífoto po utkání
foto po utkání

Nová Ves pod Pleší - Spartak Příbram B 5:2 (2:1)
Rosovice B - Nová Ves pod Pleší C 5:1 (4:0)

Video z utkání ZDE

Fotky z utkání ZDE

Kamera: Ondřej Dvořák
Foto: Vladimír Šišma

Sestava áčka:
M. Hadrbolec - J. Petrák, Német (46. Holobrada), Staroba, Jiráň - Oktávec (68. Vaňha), Veinlich, Bouška, Borák - Slavík, Moravec

Branky:
24, 42. a 51. Moravec, 62. J. Petrák, 66. Veinlich - 37. Bažant, 85. Černý

Diváci: 102

Rozhodčí:
Schořovský - Žáček, Švidkov

OKRESNÍ PŘEBOR 2018/19
Postup do Krajské I.B třídy

 Družstvo Záp. + - Skóre Body
1.Nová Ves pod Pleší 26 22 4 99:29 66
2.Bohutín2617986:5751
3.Trhové Dušníky26161054:4546
4.Spartak Příbram B26121368:4943
5.Třebsko26141265:7442
6.Rosovice26141254:6541
7.Březnice26131362:5639
8.Podlesí B26131252:6537
9.Dublovice26131357:7237
10.Sedlčany C26131355:5635
11.Luhy26101641:5433
12.Kosova Hora26101657:6731
13.Pičín2681837:6725
14.Drahlín2662059:9019

Trenéři: Josef Frait a Eduard Pán
DĚKUJEME!!!

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Cerhovice821
2.Milín818
3.Jinočany818
4.Čisovice818
5. Nová Ves pod Pleší 8 14
6.Tlustice812
7.Sedlčany B812
8.Petrovice u Sedlčan712
9.Lety810
10.Dobříš B810
11.Králův Dvůr B8 7
12.Rožmitál pod Třemšínem8 6
13.Daleké Dušníky8 3
14.Černolice7 3

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Krásná Hora nad Vltavou721
2.Nečín721
3.Sedlec-Prčice B820
4.Jesenice818
5. Nová Ves pod Pleší B 8 18
6.Prostřední Lhota713
7.Obory810
8.Borotice8 9
9.Petrovice u Sedlčan B7 8
10.Kamýk nad Vltavou8 8
11.Hříměždice8 6
12.Nový Knín B8 3
13.Velká Lečice8 3
14.Dublovice B8 1