Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 51
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší, oddíl kopané > Okresní přebor (foto, video) a IV. třída - sk. A

Okresní přebor (foto, video) a IV. třída - sk. A

16.6.2019

Vítěz OP 18/19Vítěz OP 18/19
Vítěz OP 18/19
Předání poháruPředání poháru
Předání poháru
foto po utkánífoto po utkání
foto po utkání

Nová Ves pod Pleší - Spartak Příbram B 5:2 (2:1)
Rosovice B - Nová Ves pod Pleší C 5:1 (4:0)

Video z utkání ZDE

Fotky z utkání ZDE

Kamera: Ondřej Dvořák
Foto: Vladimír Šišma

Sestava áčka:
M. Hadrbolec - J. Petrák, Német (46. Holobrada), Staroba, Jiráň - Oktávec (68. Vaňha), Veinlich, Bouška, Borák - Slavík, Moravec

Branky:
24, 42. a 51. Moravec, 62. J. Petrák, 66. Veinlich - 37. Bažant, 85. Černý

Diváci: 102

Rozhodčí:
Schořovský - Žáček, Švidkov

OKRESNÍ PŘEBOR 2018/19
Postup do Krajské I.B třídy

 Družstvo Záp. + - Skóre Body
1.Nová Ves pod Pleší 26 22 4 99:29 66
2.Bohutín2617986:5751
3.Trhové Dušníky26161054:4546
4.Spartak Příbram B26121368:4943
5.Třebsko26141265:7442
6.Rosovice26141254:6541
7.Březnice26131362:5639
8.Podlesí B26131252:6537
9.Dublovice26131357:7237
10.Sedlčany C26131355:5635
11.Luhy26101641:5433
12.Kosova Hora26101657:6731
13.Pičín2681837:6725
14.Drahlín2662059:9019

Trenéři: Josef Frait a Eduard Pán
DĚKUJEME!!!

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice39
2.Lety36
3. Nová Ves pod Pleší 3 6
4.Králův Dvůr B36
5.Sedlčany B36
6.Milín35
7.Cerhovice35
8.Jinočany34
9.Loděnice34
10.Dobříš B33
11.Rožmitál pod Třemšínem33
12.Tlustice33
13.Petrovice u Sedlčan33
14.Daleké Dušníky30

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín39
2. Nová Ves pod Pleší B 3 8
3.Jesenice37
4.Sedlec-Prčice B36
5.Kamýk nad Vltavou36
6.Krásná Hora nad Vltavou36
7.Obory36
8.Petrovice u Sedlčan B36
9.Borotice33
10.Nový Knín B33
11.Dublovice B33
12.Hříměždice30
13.Velká Lečice30
14.Prostřední Lhota30

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice13
2.Hříměždice B13
3.Kamýk nad Vltavou B13
4.Vysoký Chlumec13
5.Krásná Hora nad Vltavou B10
6.Přestavlky10
7.Drevníky10
8.Kytín10
9. Nová Ves pod Pleší C 0 0