Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 153
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší, oddíl kopané > Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída, sk - A

Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída, sk - A

6.11.2018

foto archiv T.J.foto archiv T.J.
foto archiv T.J.

Podlesí B - Nová Ves 0:5 (0:3)
Nová Ves B - Kamýk 3:2 pk
Nová Ves C - Obecnice 8:3 (4:2)

Sestava áčka:
Souček - J. Petrák, Veinlich, Staroba, Kokštejn - Oktávec, Durdil, Bouška, Borák - Slavík, Holan
Střídali:
Német, Hausner, Jiráň

Příbramský deník,
dne 6.11.2018, viz níže:

Sázka na zkušenost se vyplácí

Podlesí/Nová Ves p. Pleší - S týmem Nové Vsi pod Pleší zažívali úspěchy v krajských soutěžích i divizi. Pak ale z klubu odešli, aby se od jarní části minulé sezony pomalu, ale jistě vraceli domů a pomohli klubu v těžkých časech. Nyní se ukazuje, že sázka na zkušené a především osvědčené hráče se vyplácí.

Pod Pleší mohou směle pomýšlet o návratu do I. B třídy, protože zatím neohroženě vládnout okresnímu přeboru, což potvrdili i na hřišti týmu Kovohutě Podlesí B, kterému nadělili nelichotivého bůra.

A právě osa týmu tvořena zkušenými hráči Starobou, Kokštejnem, Durdilem a Holanem, kteří zažili největší úspěchy v dějinách klubu, se na drtivém vítězství (0:5) podílela nejvýraznějším způsobem. „Vůbec nezáleží na věku. Takový hráči by byli přínosem pro každý tým, nejen pro nás. Jsou to naši klíčoví muži a v tomto zápase to opět ukázali,“ potvrdil trenér Josef Frait.

Novou Ves ale nasměrovali za vítězstvím dva úplně jiní fotbalisté. Nejprve si po pětadvaceti minutách na Durdilův rohový kop naskočil Veinlich a šest minut před pauzou prostřelil Černohorského z úhlu Slavík. Až pak se prosadily opory. Jako první z nich se do střelecké listiny zapsal minutu před přestávkou Holan, poté co se spoluhráči vyšachoval domácí obranu a zakončil pohodlně do prázdné branky.

„Třígólový náskok dokumentuje převahu, kterou jsme měli. Troufám si říct, že už o poločase bylo rozhodnuto. Proto jsme v průběhu druhého poločasu dali možnost hráčům z lavičky,“ podotkl Frait.

Přesto ale jeho svěřenci dále dominovali. Čtvrtá branka na sebe nenechala dlouho čekat a stála opravu za to. Sedm minut po změně stran si Staroba zpracoval míč, z pozice stopera ho vyvezl dopředu a ze třiceti metrů vypustil projektil, který zapadl pod břevno domácí branky „Nádherný gól. Něco takové jsem už dlouho neviděl. Úplně zastínil všechny další naše povedené momenty,“ rozplýval se kouč Nové Vsi pod Pleší.

Do dějin zápasu se nakonec zapsal i Kokštejn, který dvanáct minut před koncem tečovanou střelou uzavřel drtivé vítězství svého týmu.

„Čekal jsem mnohem těžší utkání. Hráče chválím nerad, ale musím to udělat. Zvládli zápas velmi dobře a soupeře nepustili do jediné šance,“ zhodnotil Frait, který nevyloučil, ale ani nepotvrdil, postupové ambice, které se nabízejí. „Nechci si dělat aliby, ale necháváme to náhodě. Uvidíme, co přinese zbytek sezony,“ dodal.

Autor: Karel Smetana
Zdroj: pribramsky.denik.cz

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Cerhovice821
2.Milín818
3.Jinočany818
4.Čisovice818
5. Nová Ves pod Pleší 8 14
6.Tlustice812
7.Sedlčany B812
8.Petrovice u Sedlčan712
9.Lety810
10.Dobříš B810
11.Králův Dvůr B8 7
12.Rožmitál pod Třemšínem8 6
13.Daleké Dušníky8 3
14.Černolice7 3

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Krásná Hora nad Vltavou721
2.Nečín721
3.Sedlec-Prčice B820
4.Jesenice818
5. Nová Ves pod Pleší B 8 18
6.Prostřední Lhota713
7.Obory810
8.Borotice8 9
9.Petrovice u Sedlčan B7 8
10.Kamýk nad Vltavou8 8
11.Hříměždice8 6
12.Nový Knín B8 3
13.Velká Lečice8 3
14.Dublovice B8 1