Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 51
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší, oddíl kopané > Okresní přebor + IV. třída, skupina B

Okresní přebor + IV. třída, skupina B

24.10.2016

A i B tým stále v čele tabulkyA i B tým stále v čele tabulky
A i B tým stále v čele tabulky

Bohutín - Nová Ves/Hraštice 0:4 (0:3)
Nová Ves/Hraštice B - Hříměždice B 5:0 (3:0)
Nová Ves/Hraštice C - Kosova Hora B 4:5 (2:5)

Bohutín - N. Ves/Hraštice 0:4
Branky:
8. a 65. Vaňha, 16. T. Černý, 41. Durdil
Rozhodčí: Schořovský
Diváci: 55

Příští kolo: NEDĚLE 30.10. - 14:30
Hřiště: Nová Ves pod Pleší
N. Ves/Hraštice - Pičín

Sestava A týmu:
Vitásek - Jan Petrák, Burian, Moravec, Jiráň, Holan (57. Slavík), Durdil, Bouška, Vaňha (72. Sabon), T. Černý, Oktávec
Trenér: Petr Plíva

N. Ves/Hraštice B - Hřiměždice B 5:0
Hráno v Malé Hraštici.
Trenér: Lukáš Listík
Branky:
Vaňha 3, Holobrada, Rákosník
Rozhodčí: Sandr

N. Ves/Hraštice C - Kos. Hora B 4:5
Trenér: Karel Hirsch
Branky:
M. Novák 2, Soukup z pk, Čadek - Nosek 3, Moudrý 2
Rozhodčí: laik

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice39
2.Lety36
3. Nová Ves pod Pleší 3 6
4.Králův Dvůr B36
5.Sedlčany B36
6.Milín35
7.Cerhovice35
8.Jinočany34
9.Loděnice34
10.Dobříš B33
11.Rožmitál pod Třemšínem33
12.Tlustice33
13.Petrovice u Sedlčan33
14.Daleké Dušníky30

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín39
2. Nová Ves pod Pleší B 3 8
3.Jesenice37
4.Sedlec-Prčice B36
5.Kamýk nad Vltavou36
6.Krásná Hora nad Vltavou36
7.Obory36
8.Petrovice u Sedlčan B36
9.Borotice33
10.Nový Knín B33
11.Dublovice B33
12.Hříměždice30
13.Velká Lečice30
14.Prostřední Lhota30

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice13
2.Hříměždice B13
3.Kamýk nad Vltavou B13
4.Vysoký Chlumec13
5.Krásná Hora nad Vltavou B10
6.Přestavlky10
7.Drevníky10
8.Kytín10
9. Nová Ves pod Pleší C 0 0