Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 74
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší, oddíl kopané > Okresní přebor + IV. třída, skupina B

Okresní přebor + IV. třída, skupina B

9.4.2017

Tomáš MoravecTomáš Moravec
Tomáš Moravec

Trhové Dušníky - Nová Ves/Hraštice 0:2 (0:1)
Nová Ves/Hraštice B - Kňovice 6:3 (0:2)
Nová Ves/Hraštice C - Nečín B 7:2 (4:2)

Trhové Dušníky - Nová Ves/Hraštice 0:2 (0:1)

Branky: 11. Sabon, 64. Jiráň

Rozhodčí: Šusta

Diváci: 80

N. Ves:
Holan - J. Petrák, T. Petrák (47. Oktávec), Burian, Német, Moravec, Durdil, Bouška, Jiráň (81. Slavík), Sabon (52. Černý), Veinlich (70. Vaňha)

Příští utkání - 17. kolo OP:
NEDĚLE 16.4. - 10:30
hřiště: Nová Ves pod Pleší
Nová Ves/Hraštice - Krásná Hora nad Vltavou

N. Ves/Hraštice C - Nečín B 7:2 (4:2)
B: Borák 4, Soukup, Holec - Jiří Novák, Jan Novák
Rozhodčí: Dolejší
N. Ves/Hraštice B - Kňovice 6:3 (0:2)
B: Sabon 2 (1 z pk), Vaňha 2, Moravec, Stupal - Bartůněk, Staněk, Pilík
Rozhodčí: Soukup

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice1332
2.Lety1328
3.Petrovice u Sedlčan1326
4.Milín1323
5.Jinočany1323
6.Cerhovice1321
7.Rožmitál pod Třemšínem1321
8.Sedlčany B1321
9.Králův Dvůr B1319
10.Loděnice1319
11.Tlustice1315
12. Nová Ves pod Pleší 13 14
13.Dobříš B13 9
14.Daleké Dušníky13 2

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín1336
2.Krásná Hora nad Vltavou1331
3.Petrovice u Sedlčan B1328
4.Jesenice1327
5.Sedlec-Prčice B1325
6.Obory1322
7. Nová Ves pod Pleší B 13 22
8.Kamýk nad Vltavou1321
9.Borotice1314
10.Hříměždice1310
11.Prostřední Lhota1310
12.Nový Knín B13 9
13.Velká Lečice13 9
14.Dublovice B13 9

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice820
2.Kamýk nad Vltavou B815
3.Vysoký Chlumec814
4.Přestavlky814
5.Krásná Hora nad Vltavou B810
6. Nová Ves pod Pleší C 8 10
7.Drevníky810
8.Kytín8 9
9.Hříměždice B8 6