Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 56
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší, oddíl kopané > Okresní přebor (VIDEO) + IV. třída, skupina B

Okresní přebor (VIDEO) + IV. třída, skupina B

5.10.2015

Lukáš Vaňha (v zeleném)Lukáš Vaňha (v zeleném)
Lukáš Vaňha (v zeleném)

Nová Ves/Hraštice - Trhové Dušníky 1:1 (0:1)
Nová Ves/Hraštice B - Nová Ves/Hraštice C 4:6 (2:3)

áčko celé utkání ZDE
první branka ZDE
vyrovnávací branka ZDE
KAMERA: Ondřej "Cukr" Dvořák

Áčko:
Branky:
89. Német - 2. Pravda
Rozhodčí: Dvořák
Diváci: 60

N. Ves/M. Hraštice:
Vitásek - J. Petrák, T. Petrák, Fafejta, Kardinál (51. Plíva), Jiráň, Durdil, Oktávec, Slavík, Német, Vaňha (81. Hrvačič)
Trh. Dušníky:
Krejza - Sváda, Jícha (15. Solnička), Trakal (62. Míka), Pravda, Stránský (81. Doubek), Gregořica, Dörfl, Ďuriš, Gasch, Smejkal

Béčko:
Branky:
L. Černý, Stupal, Burian, Fafejta - Knuth ml. 2, Jar. Moravec 2, O. Kubíče, Pinc
Rozhodčí: Souček
Diváci: 150

Příští utkání "A" týmu:
NEDĚLE 11.10. - 16:00 - v Malé Hraštici
N. Ves/Hraštice vs. Rožmitál pod Třemšínem

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice718
2.Lety715
3.Jinočany714
4.Milín714
5.Petrovice u Sedlčan712
6.Cerhovice711
7.Tlustice711
8.Sedlčany B711
9.Loděnice710
10.Králův Dvůr B7 9
11. Nová Ves pod Pleší 7  9
12.Rožmitál pod Třemšínem7 7
13.Dobříš B7 6
14.Daleké Dušníky7 0

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín719
2.Jesenice718
3.Sedlec-Prčice B715
4.Krásná Hora nad Vltavou715
5.Petrovice u Sedlčan B715
6.Obory713
7. Nová Ves pod Pleší B 7 13
8.Kamýk nad Vltavou7 9
9.Hříměždice7 6
10.Nový Knín B7 6
11.Borotice7 6
12.Velká Lečice7 6
13.Dublovice B7 3
14.Prostřední Lhota7 3

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice513
2.Kamýk nad Vltavou B5 9
3.Vysoký Chlumec4 8
4.Kytín5 8
5.Přestavlky4 6
6. Nová Ves pod Pleší C 4  6
7.Hříměždice B5 4
8.Krásná Hora nad Vltavou B4 3
9.Drevníky4 3