Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 88
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší, oddíl kopané > Okresní přebor (VIDEO) + IV. třída, skupina B

Okresní přebor (VIDEO) + IV. třída, skupina B

5.10.2015

Lukáš Vaňha (v zeleném)Lukáš Vaňha (v zeleném)
Lukáš Vaňha (v zeleném)

Nová Ves/Hraštice - Trhové Dušníky 1:1 (0:1)
Nová Ves/Hraštice B - Nová Ves/Hraštice C 4:6 (2:3)

áčko celé utkání ZDE
první branka ZDE
vyrovnávací branka ZDE
KAMERA: Ondřej "Cukr" Dvořák

Áčko:
Branky:
89. Német - 2. Pravda
Rozhodčí: Dvořák
Diváci: 60

N. Ves/M. Hraštice:
Vitásek - J. Petrák, T. Petrák, Fafejta, Kardinál (51. Plíva), Jiráň, Durdil, Oktávec, Slavík, Német, Vaňha (81. Hrvačič)
Trh. Dušníky:
Krejza - Sváda, Jícha (15. Solnička), Trakal (62. Míka), Pravda, Stránský (81. Doubek), Gregořica, Dörfl, Ďuriš, Gasch, Smejkal

Béčko:
Branky:
L. Černý, Stupal, Burian, Fafejta - Knuth ml. 2, Jar. Moravec 2, O. Kubíče, Pinc
Rozhodčí: Souček
Diváci: 150

Příští utkání "A" týmu:
NEDĚLE 11.10. - 16:00 - v Malé Hraštici
N. Ves/Hraštice vs. Rožmitál pod Třemšínem

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice1332
2.Lety1328
3.Petrovice u Sedlčan1326
4.Milín1323
5.Jinočany1323
6.Cerhovice1321
7.Rožmitál pod Třemšínem1321
8.Sedlčany B1321
9.Králův Dvůr B1319
10.Loděnice1319
11.Tlustice1315
12. Nová Ves pod Pleší 13 14
13.Dobříš B13 9
14.Daleké Dušníky13 2

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín1336
2.Krásná Hora nad Vltavou1331
3.Petrovice u Sedlčan B1328
4.Jesenice1327
5.Sedlec-Prčice B1325
6.Obory1322
7. Nová Ves pod Pleší B 13 22
8.Kamýk nad Vltavou1321
9.Borotice1314
10.Hříměždice1310
11.Prostřední Lhota1310
12.Nový Knín B13 9
13.Velká Lečice13 9
14.Dublovice B13 9

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice820
2.Kamýk nad Vltavou B815
3.Vysoký Chlumec814
4.Přestavlky814
5.Krásná Hora nad Vltavou B810
6. Nová Ves pod Pleší C 8 10
7.Drevníky810
8.Kytín8 9
9.Hříměždice B8 6