Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 74
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Poděkování

26.6.2013

za skvělou reprezentaci oddílu a Obce Nová Ves pod Pleší

Výbor oddílu kopané děkuje touto cestou všem hráčům, celému realizačnímu týmu a všem fanouškům za tento historický úspěch.

Poděkování patří v neposlední řadě Obci Nová Ves pod Pleší, firmě Kajgr - prodej pneu, a.s., České obci sokolské a všem dalším sponzorům.

K 80. výročí kopané v Nové Vsi pod Pleší je to krásný dárek pro všechny příznivce zeleno-bílo-černých barev.

Ať se nám v Divizi daří!

Foto po posledním utkání - A tým
Foto po posledním utkání - A tým

 Česká DIVIZE, skupina A:

1 - Sokol Čížová
2 - FC Rokycany
3 - TJ Sokol Nová Ves pod Pleší
4 - FK Hvězda Cheb
5 - FC MAS Táborsko B
6 - SK Benešov
7 - FK Slavoj Český Krumlov
8 - FC ZVVZ Milevsko
9 - FC Písek
10 - TJ Dynamo ZČE Plzeň
11 - FK Tachov
12 - SK Senco Doubravka
13 - TJ Sušice
14 - FK Jindřichův Hradec 1910
15 - FC Zličín
16 - FK Hořovicko.

1. kolo - 11.8.2013 - 10:15 hodin
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší – FK Jindřichův Hradec 1910

Rozlosování - PODZIM 2013 viz A tým ROZLOSOVÁNÍ

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice1332
2.Lety1328
3.Petrovice u Sedlčan1326
4.Milín1323
5.Jinočany1323
6.Cerhovice1321
7.Rožmitál pod Třemšínem1321
8.Sedlčany B1321
9.Králův Dvůr B1319
10.Loděnice1319
11.Tlustice1315
12. Nová Ves pod Pleší 13 14
13.Dobříš B13 9
14.Daleké Dušníky13 2

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín1336
2.Krásná Hora nad Vltavou1331
3.Petrovice u Sedlčan B1328
4.Jesenice1327
5.Sedlec-Prčice B1325
6.Obory1322
7. Nová Ves pod Pleší B 13 22
8.Kamýk nad Vltavou1321
9.Borotice1314
10.Hříměždice1310
11.Prostřední Lhota1310
12.Nový Knín B13 9
13.Velká Lečice13 9
14.Dublovice B13 9

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice820
2.Kamýk nad Vltavou B815
3.Vysoký Chlumec814
4.Přestavlky814
5.Krásná Hora nad Vltavou B810
6. Nová Ves pod Pleší C 8 10
7.Drevníky810
8.Kytín8 9
9.Hříměždice B8 6