Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 51
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Poděkování

26.6.2013

za skvělou reprezentaci oddílu a Obce Nová Ves pod Pleší

Výbor oddílu kopané děkuje touto cestou všem hráčům, celému realizačnímu týmu a všem fanouškům za tento historický úspěch.

Poděkování patří v neposlední řadě Obci Nová Ves pod Pleší, firmě Kajgr - prodej pneu, a.s., České obci sokolské a všem dalším sponzorům.

K 80. výročí kopané v Nové Vsi pod Pleší je to krásný dárek pro všechny příznivce zeleno-bílo-černých barev.

Ať se nám v Divizi daří!

Foto po posledním utkání - A tým
Foto po posledním utkání - A tým

 Česká DIVIZE, skupina A:

1 - Sokol Čížová
2 - FC Rokycany
3 - TJ Sokol Nová Ves pod Pleší
4 - FK Hvězda Cheb
5 - FC MAS Táborsko B
6 - SK Benešov
7 - FK Slavoj Český Krumlov
8 - FC ZVVZ Milevsko
9 - FC Písek
10 - TJ Dynamo ZČE Plzeň
11 - FK Tachov
12 - SK Senco Doubravka
13 - TJ Sušice
14 - FK Jindřichův Hradec 1910
15 - FC Zličín
16 - FK Hořovicko.

1. kolo - 11.8.2013 - 10:15 hodin
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší – FK Jindřichův Hradec 1910

Rozlosování - PODZIM 2013 viz A tým ROZLOSOVÁNÍ

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice39
2.Lety36
3. Nová Ves pod Pleší 3 6
4.Králův Dvůr B36
5.Sedlčany B36
6.Milín35
7.Cerhovice35
8.Jinočany34
9.Loděnice34
10.Dobříš B33
11.Rožmitál pod Třemšínem33
12.Tlustice33
13.Petrovice u Sedlčan33
14.Daleké Dušníky30

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín39
2. Nová Ves pod Pleší B 3 8
3.Jesenice37
4.Sedlec-Prčice B36
5.Kamýk nad Vltavou36
6.Krásná Hora nad Vltavou36
7.Obory36
8.Petrovice u Sedlčan B36
9.Borotice33
10.Nový Knín B33
11.Dublovice B33
12.Hříměždice30
13.Velká Lečice30
14.Prostřední Lhota30

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice13
2.Hříměždice B13
3.Kamýk nad Vltavou B13
4.Vysoký Chlumec13
5.Krásná Hora nad Vltavou B10
6.Přestavlky10
7.Drevníky10
8.Kytín10
9. Nová Ves pod Pleší C 0 0