Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 60
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Rivalové klubu

Rivalové klubu
Rivalové klubu
Rivalové klubu
Rivalové klubu

Největší rivalové našeho klubu:

1) SK Nový Knín

rok založení: 1921
klubové barvy: zelená a bílá
vzdálenost od Vsi: 6 km 
Netřeba dále rozebírat důvod rivality s "ševci".

 

2) MFK Dobříš

rok založení: 1922
klubové barvy: černá a bílá
vzdálenost od Vsi: 10 km
Rivalita tu byla vždycky. Od nepaměti tvořili novoveský tým odchovanci dobříšské kopané.

 

3) Fotbalový klub Mníšek pod Brdy

rok založení: 1913
klubové barvy: modrá a bílá
vzdálenost od Vsi: 4 km
Nejbližší město, to hovoří za vše.

 

4) Tělocvičná jednota Sokol Malá Hraštice

rok založení: 1973?
klubové barvy: modrá a bílá
vzdálenost od Vsi: 3 km
Spolupráce odvěkých rivalů nejen v mládežnické kategorii pomáhá k utužení vztahů s blízkým sousedem, avšak na hřišti je to vždy pravé derby.

 

Mezi další rivaly patří:

SK Spartak Příbram, S.K. Černolice, Všenorský SK, SK Hvozdnice, SK Pertovice u Sedlčan, TJ Sokol Nečín, TJ Sokol Velká Lečice o.s., TJ Stará Huť, TJ Mokrovraty, SK Sokol Kytín ...

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice1229
2.Lety1225
3.Milín1223
4.Jinočany1223
5.Petrovice u Sedlčan1223
6.Cerhovice1221
7.Sedlčany B1221
8.Rožmitál pod Třemšínem1218
9.Králův Dvůr B1216
10.Loděnice1216
11.Tlustice1215
12. Nová Ves pod Pleší 12 11
13.Dobříš B12 9
14.Daleké Dušníky12 2

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín1233
2.Krásná Hora nad Vltavou1228
3.Petrovice u Sedlčan B1225
4.Jesenice1224
5.Sedlec-Prčice B1222
6.Obory1222
7. Nová Ves pod Pleší B 12 22
8.Kamýk nad Vltavou1221
9.Borotice1214
10.Hříměždice1210
11.Prostřední Lhota1210
12.Velká Lečice12 9
13.Nový Knín B12 6
14.Dublovice B12 6

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice820
2.Kamýk nad Vltavou B815
3.Vysoký Chlumec814
4.Přestavlky814
5.Krásná Hora nad Vltavou B810
6. Nová Ves pod Pleší C 8 10
7.Drevníky810
8.Kytín8 9
9.Hříměždice B8 6