Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 88
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Tělocvičná jednota Sokol

Tělocvičná jednota Sokol

Název a sídlo jednoty:
Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší
Tyršova 123
262 04 Nová Ves pod Pleší

Pošta se zasílá:
starosta T.J.
Jan Petrák
Tyršova 133
262 04 Nová Ves pod Pleší

Email T.J.: petrakhonza@seznam.cz
Email oddílu kopané: fotbalpodplesi@seznam.cz
IČ: 70843236
DIČ: CZ70843236
Registrační číslo T.J.: 32110533
Bankovní spojení: 523917379/0800 Česká spořitelna, a.s.
Sokolská župa: Jungmannova
Sídlo župy a České obce sokolské:
Tyršův dům, Újezd 450/40
118 01 Praha 1 - Malá Strana

Ubytování v Sokolovně:
Marie Mašínová
tel.: 732 725 664 

Výbor T.J.:
Starosta: Jan Petrák
Místostarosta: Jaroslav Petrák
Jednatel: Tomáš Petrák
Hospodář: Ing. Radek Červ
Náčelník: František Knuth
Předseda odboru sportu: Ladislav Petrák ml.
Vzdělavatel: Mgr. Jiří Hájek
Předseda kontrolní komise: Jiří Císař
Členové kontrolní komise: Ludmila Vondráková a Ludmila Petráková
Organizační pracovník oddílu kopané: Jan Petrák
Členové výboru: Josef Petrák, Ing. Jan Havelka, Marek Sokol, Karel Kott

Informace o historii novoveského Sokola na oficiálních webových stránkách Obce Nová Ves pod Pleší.

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice1332
2.Lety1328
3.Petrovice u Sedlčan1326
4.Milín1323
5.Jinočany1323
6.Cerhovice1321
7.Rožmitál pod Třemšínem1321
8.Sedlčany B1321
9.Králův Dvůr B1319
10.Loděnice1319
11.Tlustice1315
12. Nová Ves pod Pleší 13 14
13.Dobříš B13 9
14.Daleké Dušníky13 2

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín1336
2.Krásná Hora nad Vltavou1331
3.Petrovice u Sedlčan B1328
4.Jesenice1327
5.Sedlec-Prčice B1325
6.Obory1322
7. Nová Ves pod Pleší B 13 22
8.Kamýk nad Vltavou1321
9.Borotice1314
10.Hříměždice1310
11.Prostřední Lhota1310
12.Nový Knín B13 9
13.Velká Lečice13 9
14.Dublovice B13 9

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice820
2.Kamýk nad Vltavou B815
3.Vysoký Chlumec814
4.Přestavlky814
5.Krásná Hora nad Vltavou B810
6. Nová Ves pod Pleší C 8 10
7.Drevníky810
8.Kytín8 9
9.Hříměždice B8 6