Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 51
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

TESKAHOR CUP 2012

17.2.2012

NVpP-Hřebeč, podzim 2011
NVpP-Hřebeč, podzim 2011

postup do semifinále

Teskahor cup 2012 míří ke konci základní části. V sobotu vyhráli naši fotbalisté v Praze na hřišti Viktorie Štěrboholy se Spartou Krč a zajistili si předčasně účast v semifinále play off zimní ligy. Novoveský celek nastoupí v sobotu 25.2. od 13:30 hodin proti druhému mužstvu skupiny A.

Skupina B:

 týmzvrpskórebody
1. Nová Ves pod Pleší 5 4 1 0 21:7 13
2. Říčany 5 3 0 2 15:11 9
3.Sparta Krč530212:139
4.Štěrboholy520310:136
5.Union Vršovice41126:84
6.Cholupice41037:163
7.Kunratice510412:173

 Skupina A:

 týmzvrpskórebody
1. Klecany 5 3 1 1 27:11 10
2. Podolí 5 3 1 1 11:9 10
3.Dobřichovice430113:99
4.Hřebeč430111:79
5.D. Počernice520310:136
6.1999 Praha511311:194
7.Hostivař60159:241


Poslední zápasy ve skupinách:

datumdenhodindomácíhosté
17.2.2012PA18:00SK Union VršoviceSokol Cholupice
18.2.2012SO09,30Sokol KlecanyAFK Slavoj Podolí
 SO13,30Sokol Dolní PočerniceSokol Dobřichovice
19.2.2012 NE 09,30 Sokol Nová Ves p. Pleší Sokol Cholupice
 NE11,30FK ŘíčanySK Sparta Krč
 NE13,30SK Union VršoviceSK Viktoria Štěrboholy
20.2.2012PO18,00Sokol DobřichoviceSK Hřebeč 
22.2.2012ST20,00SK Hřebeč1999 Praha 

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice39
2.Lety36
3. Nová Ves pod Pleší 3 6
4.Králův Dvůr B36
5.Sedlčany B36
6.Milín35
7.Cerhovice35
8.Jinočany34
9.Loděnice34
10.Dobříš B33
11.Rožmitál pod Třemšínem33
12.Tlustice33
13.Petrovice u Sedlčan33
14.Daleké Dušníky30

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín39
2. Nová Ves pod Pleší B 3 8
3.Jesenice37
4.Sedlec-Prčice B36
5.Kamýk nad Vltavou36
6.Krásná Hora nad Vltavou36
7.Obory36
8.Petrovice u Sedlčan B36
9.Borotice33
10.Nový Knín B33
11.Dublovice B33
12.Hříměždice30
13.Velká Lečice30
14.Prostřední Lhota30

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice13
2.Hříměždice B13
3.Kamýk nad Vltavou B13
4.Vysoký Chlumec13
5.Krásná Hora nad Vltavou B10
6.Přestavlky10
7.Drevníky10
8.Kytín10
9. Nová Ves pod Pleší C 0 0