SK Kopaná Karbo Benátky n. Jiz. – So. Nová Ves p. Pleší 2:1 (0:0)
Rozhodčí: Zuskin – Žáková, Kabyl
Delegát: Drahoš
ŽK: Jakubec František – Novák David
Diváků: 180

První poločas byl opatrnější, přinesl ale každému ze soupeřů jednu obrovskou možnost. Domácí byli v závaru po vyšachování obrany ve 12. minutě tři před bránou, hájenou jen obránci, ale dvě střely byly zblokovány a Novotného střela skončila na tyči. Ta zvonila i na opačné straně po výstavní střele Jana Kokštejna.

Hosté po bezbrankovém poločase udeřili po akci, která začala u domácích. Novotného přihrávku do šance neproměnil Martin Korec. Hned po odkopu od brány si naopak naběhl do vápna Krupa a trefil se přesně k tyči.

Na odpověď stačilo Benátkám jen devět minut. Nejdříve to vypadalo na obrovskou smůlu, když po rychlé akci Jiránka a Smetanově centru trefil ve skluzu Novotný už podruhé v zápase tyč. Dorážku však zvládl Korec – 1:1.

Nová Ves se snažila urvat vítězství, nepolapitelnému Jakubu Kokštejnovi ale v koncovce scházela přesnost při střelbě i hlavičce, stejně tak minul po podklouznutí zkušeného Jakubce i Pinc. Poslední Kokštejnovu šanci vyrazil Procházka na roh.

Drtivý nápor hostů ke konci zápasu zeslábl, až v 89. minutě se po delší době vyznamenal Procházka vytažením jedovky Jana Kokštejna zpod břevna. Domácí si v tu chvíli přáli udržet bod, ale po kombinaci střídajících hráčů ve čtvrté minutě nastavení nakonec mají všechny tři.

TJ Prostřední Lhota B – So. Nová Ves p. Pleší B 2:9 (2:3)
Okresní 4. třída, skupina B – 4. kolo
Branky za béčko:
O. Petrák 4, J. Petrák, Nožička 2, Slavík, vlastní
ŽK: 0-2 Slavík, Durdil - oba Nová Ves B

Sestava béčka:
M.Petrák - J.Petrák, Kukol, Kolanda, Ejem (46. Šochman) - Durdil, Novosad, Žampach, Slavík - Nožička, O.Petrák

Domácí v první půli aktivně vzdorovali našemu béčku. Ve druhé půli byla znatelná fyzická i kombinačně střelecká dispozice N. Vsi B.

So. Nová Ves p. Pleší C – SK Jince 1921 B 2:4 (0:3)