Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 51
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Výsledky našich mužstev

21.10.2012

B + C po utkání
B + C po utkání

A a B doma vítězně.

Sokol Nová Ves p. Pleší - Sokol Dlouhá Lhota 4:1 (2:0)
Krušovice Krajský přebor - 11. kolo

Příbramský deník - o utkání

Branky: 15., 47. a 87. Jakub Kokštejn, 19. Pinc - 59. Limr

Rozhodčí: Dagmar Žáková

Diváci: 110

V dalším kole zajíždí áčko v neděli 28.10. do Dobřichovic,
kde se utká s místním Sokolem.
Výkop ve 14:30 hodin.
oficiální web soupeře zde:

Sokol Nová Ves p. Pleší B - Sokol Nová Ves p. Pleší C 11:1 (4:0)
Okresní 4. třída, skupina B - 9. kolo

Sestava béčka:
M. Petrák - Jan Petrák, Német, Kukol, Kolanda - Durdil ml., Novosad, Žampach, Soukup - L. Petrák, O. Petrák

Sestava céčka:
Hirsch - Kolouch, Moravec, Mach, Baloun - Novák, Pán, Jar. Petrák, Hájek - Durdil st., Knuth st.

Diváci: 60

POPRVÉ V OSMDESÁTILETÉ HISTORII KOPANÉ V NOVÉ VSI POD PLEŠÍ SE V SOUTĚŽNÍM MISTROVSKÉM UTKÁNÍ PROTI SOBĚ POSTAVILI V BOJI O MISTROVSKÉ BODY V PŘÍBRAMSKÉ OKRESNÍ IV. TŘÍDĚ, DVĚ MUŽSTVA NOVÉ VSI. BÉČKO SLOŽENÉ Z MLADŠÍCH FOTBALISTŮ, JEJICHŽ CÍLEM JE POSTUP DO VYŠŠÍ SOUTĚŽE A CÉČKO SLOŽENÉ ZE STARŠÍCH MATADORŮ. POHLEDNÉ UTKÁNÍ, S ŘADOU PĚKNÝCH FOTBALOVÝCH KOUSKŮ PŘIPRAVILO ŠEDESÁTCE DIVÁKŮ PŘÍJEMNÉ NEDĚLNÍ ODPOLEDNE. UTKÁNÍ SKONČILO PODLE OČEKÁVÁNÍ VÍTĚZSTVÍM BÉČKA V POMĚRU 11-1 PO POLOČASE 4-0. UTKÁNÍ ODŘÍDIL S PŘEHLEDEM PAN ROZHOČÍ VOČKA Z ROŽMITÁLU. BÉČKO MĚLO NEUSTÁLOU PŘEVAHU. CÉČKO PODNIKALO OJEDINĚLÉ PROTIÚTOKY. HRÁNO SLUŠNĚ. BEZ KARET. MLHAVO. OBĚ MUŽSTVA PO UTKÁNÍ VYTVOŘILA SPOLEČNÉ FOTO - NA TOTO SVÉHO DRUHU OJEDINĚLÉHO MISTROVSKÉHO UTKÁNÍ.
JIŘÍ KVASNIČKA

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice39
2.Lety36
3. Nová Ves pod Pleší 3 6
4.Králův Dvůr B36
5.Sedlčany B36
6.Milín35
7.Cerhovice35
8.Jinočany34
9.Loděnice34
10.Dobříš B33
11.Rožmitál pod Třemšínem33
12.Tlustice33
13.Petrovice u Sedlčan33
14.Daleké Dušníky30

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín39
2. Nová Ves pod Pleší B 3 8
3.Jesenice37
4.Sedlec-Prčice B36
5.Kamýk nad Vltavou36
6.Krásná Hora nad Vltavou36
7.Obory36
8.Petrovice u Sedlčan B36
9.Borotice33
10.Nový Knín B33
11.Dublovice B33
12.Hříměždice30
13.Velká Lečice30
14.Prostřední Lhota30

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice13
2.Hříměždice B13
3.Kamýk nad Vltavou B13
4.Vysoký Chlumec13
5.Krásná Hora nad Vltavou B10
6.Přestavlky10
7.Drevníky10
8.Kytín10
9. Nová Ves pod Pleší C 0 0