Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

OP 17/18
Celkem hlasů 20
Jak dopadne A tým v Okresním přeboru 2017/18?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
18.9.2017 Pozvánka na 5. kolo Okresního přeboru foto archiv T.J.

NEDĚLE 24.9. - 10:30
Nová Ves - Trhové Dušníky více

18.9.2017 Okresní přebor, III. třída, sk. B a IV. třída, sk. C foto archiv T.J.

Jince - Nová Ves/Hraštice 0:1 pk
Krásná Hora nad Vltavou - Nová Ves/Hraštice B 3:2 pk
Nová Ves/Hraštice C - Višňová B 2:4 (1:2) více

18.9.2017 Okresní přebor, III. třída, sk. B a IV. třída, sk. C foto archiv T.J.

Nová Ves/Hraštice - Podlesí B 2:1 pk
Borotice - Nová Ves/Hraštice B 3:6 (0:3)
C tým měl VOLNO více

3.9.2017 Pozvánka na 3. kolo Okresního přeboru foto archiv T.J.

Nová Ves/Hraštice - Kovohutě Podlesí B
SOBOTA 9.9. - 10:30, hřiště Nová Ves pod Pleší více

3.9.2017 Okresní přebor, III. třída, sk. B a IV. třída, sk. C foto archiv T.J.

Rosovice - Nová Ves/Hraštice 1:2 pk
Kytín - Nová Ves/Hraštice B 5:2 (1:1)
Nová Ves/Hraštice C - Obořiště 5:1 (3:0) více

3.9.2017 Okresní přebor, III. třída, sk. B a IV. třída, sk. C foto archiv T.J.

Nová Ves/Hraštice - Spartak Příbram B 0:5 (0:1)
Kamýk nad Vltavou - Nová Ves/Hraštice B 7:2 (3:0)
Velká Lečice - Nová Ves/Hraštice C 1:6 (1:4) více

23.8.2017 Pozvánka na 1. kolo Okresního přeboru foto archiv T.J.

SOBOTA 26.8. - 10:30, Nová Ves/Hraštice - Spartak Příbram B více

23.8.2017 pohár OFS, 1. kolo foto archiv T.J.

Višňová - Nová Ves/Hraštice 1:1 (1:0), pk 2:3 více

13.8.2017 Přátelské utkání foto archiv T.J. - N.Ves vs. Benešov

Nová Ves/Hraštice - Maršovice 0:1 (0:0) více

6.8.2017 Přátelské utkání foto: archiv T.J.

Višňová - Nová Ves/Hraštice 2:3 (0:1) více

11.7.2017 Plán letní přípravy 2017 plán - podzim 2017

NEDĚLE 13.8. Nová Ves/Hraštice - Maršovice (I.B třída)
Výkop 16:00, hřiště: Nová Ves pod Pleší více

9.7.2017 Od nové sezony "A" tým opět v Okresním přeboru áčko odmítlo I.B třídu

B tým postoupil do III. třídy. více

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1.Milín410
2.Trhové Dušníky410
3.Rosovice410
4.Spartak Příbram B4 9
5.Luhy4 9
6.Podlesí B4 6
7.Dublovice4 6
8.Pičín4 6
9. Nová Ves pod Pleší 4  6
10.Drahlín4 3
11.Bohutín4 3
12.Jince4 3
13.Březnice4 3
14.Sedlčany C4 0

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Kosova Hora412
2.Počepice411
3.Kamýk nad Vltavou410
4.Kytín4 9
5.Prostřední Lhota4 9
6.Nový Knín B4 7
7.Obory4 6
8.Borotice4 4
9.Krásná Hora nad Vltavou4 4
10. Nová Ves pod Pleší B 4  4
11.Jesenice4 4
12.Petrovice u Sedlčan B4 3
13.Hříměždice4 1
14.Vysoký Chlumec4 0

 

IV. třída, skupina C

p.  týmZB
1.Višňová B39
2.Velká Lečice36
3. Nová Ves pod Pleší C 3 6
4.Hříměždice B33
5.Obořiště40