Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

áčko 2018/19
Celkem hlasů 107
Jak se áčko umístí po podzimní části 2018 v OKRESNÍM PŘEBORU?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
14.10.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J.

Nová Ves - Pičín 4:0 (2:0)
Krásná Hora - Nová Ves 4:2 (3:0)
Nová Ves C - Tochovice B 3:4 pk více

8.10.2018 Pozvánka na 8. kolo Okresního přeboru foto archiv T.J.

SOBOTA 13.10. - 10:30 hodin, hřiště: Malá Hraštice
Nová Ves pod Pleší - Pičín více

7.10.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J.

Třebsko - Nová Ves 1:8 (1:2)
Nová Ves B - Hříměždice 5:4 (2:1)
Nová Ves C - Sedlice 12:1 (8:1) více

7.10.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J.

Nová Ves - Bohutín 2:4 (1:2)
Jesenice - Nová Ves B 10:3 (4:0)
Rosovice B - Nová Ves C 2:1 pk více

25.9.2018 Pozvánka na 6. kolo OKRESNÍHO PŘEBORU foto archiv T.J.

PÁTEK 28.9. - 16:00, hřiště: Nová Ves
Nová Ves pod Pleší - Bohutín více

23.9.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída sk. A foto archiv T.J.

Dublovice - Nová Ves 2:3 pk
Nová Ves B - Prostřední Lhota 3:5 (1:1)
Nová Ves C - Pičín B 4:5 (1:3) více

16.9.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J.

Nová Ves - Sedlčany C 1:0 (1:0)
Nový Knín B - Nová Ves B 2:5 (1:1)
Obecnice - Nová Ves C 3:4 pk více

9.9.2018 Pozvánka na 4. kolo Okresního přeboru foto archiv T.J.

SOBOTA 15.9. - 10:00 - hřiště: Nová Ves pod Pleší
Nová Ves - Sedlčany C více

9.9.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J.

Březnice - Nová Ves 0:3 (0:1)
Nová Ves B - Kytín 6:1 (2:1)
Nová Ves C - Obořiště 6:1 (3:1) více

6.9.2018 2. kolo - POHÁR OFS PŘÍBRAM foto archiv T.J.

Nová Ves - Zduchovice 6:0 (0:0) více

4.9.2018 Pozvánka na 2. kolo poháru OFS foto archiv T.J.

Nová Ves pod Pleší - Zduchovice
středa 5.9. - 17:30 - Hřiště: Malá Hraštice více

4.9.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J.

Nová Ves - Rosovice 6:2 (2:1)
Petrovice B - Nová Ves B 6:0 (0:0)
Dolní Hbity - Nová Ves C 4:2 (1:0) více

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1. Nová Ves pod Pleší 8 20
2.Trhové Dušníky820
3.Rosovice818
4.Bohutín817
5.Podlesí B814
6.Spartak Příbram B812
7.Luhy812
8.Dublovice812
9.Sedlčany C810
10.Třebsko810
11.Březnice8 7
12.Pičín8 6
13.Kosova Hora8 5
14.Drahlín8 5

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Jesenice819
2.Počepice818
3.Kamýk nad Vltavou817
4.Velká Lečice816
5.Petrovice u Sedlčan B814
6.Prostřední Lhota813
7.Hříměždice812
8.Nový Knín B812
9.Obory810
10.Borotice8 9
11.Krásná Hora nad Vltavou8 9
12. Nová Ves pod Pleší B 8  9
13.Sedlec-Prčice B8 6
14.Kytín8 4

 

IV. třída, skupina A

p.  týmZB
1.Tochovice B823
2.Dolní Hbity816
3.Rosovice B814
4.Obecnice813
5.Pičín B812
6. Nová Ves pod Pleší C 8 10
7.Sedlice8 6
8.Obořiště8 2