Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

áčko 2018/19
Celkem hlasů 2
Jak se áčko umístí po podzimní části 2018 v OKRESNÍM PŘEBORU?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

<1 23 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
23.4.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. C foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Trhové Dušníky - Nová Ves/Hraštice 0:1 (0:0)
Nová Ves/Hraštice - Počepice 3:2 pk
Hříměždice B - Nová Ves/Hraštice 3:4 (0:3) více

20.4.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. C foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Nová Ves/Hraštice - Jince 9:0 (6:0)
Nová Ves/Hraštice B - Krásná Hora nad Vltavou 1:6 (0:2)
Nová Ves/Hraštice C - Višňová B 8:2 (3:1) více

8.4.2018 Pozvánka na 17. kolo Okresního přeboru foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Nová Ves pod Pleší - Jince
SOBOTA 14.4. - výkop 10:15 více

8.4.2018 Okresní přebor, III. třída - skupina B foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Podlesí B - Nová Ves/Hraštice 2:3 pk
Nová Ves/Hraštice - Borotice 3:4 (1:0) více

8.4.2018 Okresní přebor, III. třída - skupina B foto archiv T.J.

Nová Ves/Hraštice - Rosovice 2:5 (2:2)
Nová Ves/Hraštice - Kytín 2:1 (1:1) více

25.3.2018 Pozvánka na 15. kolo Okresního přeboru foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Neděle 1.4.2018 - 10:15, hřiště: SC Radotín z.s.
Nová Ves pod Pleší - Rosovice více

25.3.2018 Okresní přebor, III. třída - skupina B foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Spartak Příbram B - Nová Ves/Hraštice 1:2 (1:1)
Nová Ves/Hraštice B - Kamýk nad Vltavou 0:4 (0:1) více

27.2.2018 "A" tým - přátelská utkání umělka Radotín a Dobříš

Neděle 11.3. - 11:00 a sobota 17.3. - 20:00
Poslední dva přáteláky před jarní sezonou. více

16.1.2018 VALNÁ HROMADA 2018 VH 18

2.12.2017 SOKOLSKÁ VÁNOČNÍ ZÁBAVA 2017 zábava 2017

PONDĚLÍ 25.12.2017 od 20:00 hodin
SOKOLOVNA Nová Ves pod Pleší více

21.11.2017 Starší přípravka 2.12.2017 na turnaj O přeborníka České obce sokolské foto archiv T.J.

Halový turnaj v Troji. více

21.11.2017 Okresní přebor, III. třída - skupina B foto archiv T.J.

Milín - Nová Ves/Hraštice 7:1 (4:0)
Nový Knín B - Nová Ves/Hraštice B 5:3 (1:1) více

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1.Milín2673
2.Spartak Příbram B2654
3.Luhy2647
4.Rosovice2646
5.Dublovice2645
6.Bohutín2644
7.Trhové Dušníky2644
8.Drahlín2638
9. Nová Ves pod Pleší 26 33
10.Březnice2631
11.Sedlčany C2631
12.Pičín2630
13.Podlesí B2621
14.Jince26 9

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Kosova Hora2669
2.Kamýk nad Vltavou2658
3.Krásná Hora nad Vltavou2649
4.Prostřední Lhota2648
5.Počepice2648
6.Obory2642
7.Kytín2637
8. Nová Ves pod Pleší B 26 37
9.Petrovice u Sedlčan B2634
10.Jesenice2633
11.Borotice2631
12.Hříměždice2630
13.Nový Knín B2630
14.Vysoký Chlumec26 0

 

IV. třída, skupina C

p.  týmZB
1.Velká Lečice1634
2. Nová Ves pod Pleší C 16 30
3.Hříměždice B1624
4.Višňová B1620
5.Obořiště16 9