Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

a tym
Celkem hlasů 29
Jak se umístí áčko v sezoně 2018/19?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

<1 23 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
8.4.2019 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A áčko doma deklasovalo Březnici

Nová Ves pod Pleší - Březnice 5:0 (2:0)
Kytín - Nová Ves pod Pleší B 0:2 (0:1)
Obořiště - Nová Ves pod Pleší C 3:4 pk více

3.4.2019 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A OP, III. a IV tř.

Rosovice - Nová Ves pod Pleší 0:3 (0:2)
Nová Ves pod Pleší B - Petrovice u Sedlčan B 5:4 (3:3)
Nová Ves pod Pleší C - Dolní Hbity 5:3 (3:1) více

24.3.2019 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A první jarní kolo

Luhy - Nová Ves pod Pleší 0:1 (0:0)
Nová Ves pod Pleší B - Velká Lečice 4:2 (3:0)
Nová Ves pod Pleší C - Tochovice B 4:3 (2:3) více

16.3.2019 Čtvrtfinále poháru OFS Příbram pohár OFS Příbram

Nová Ves pod Pleší - Bohutín 2:1 (0:0) více

15.3.2019 Čtvrtfinále poháru OFS Příbram pohár OFS

SOBOTA 16.3.2019 - 09:45, hřiště: Malá Hraštice
Nová Ves pod Pleší - Bohutín více

22.2.2019 Zimní příprava "A" tým Přátelská utkání - umt MFK Dobříš

Všechna přátelská utkání se hrají na umělé trávě MFK Dobříš. více

6.1.2019 VALNÁ HROMADA T.J. VH T.J.

SOKOLOVNA - sobota 16.2. - 17:00 hodin více

15.12.2018 SOKOLSKÁ VÁNOČNÍ ZÁBAVA zábava 25.12. - 20:00

25.12.2018 - 20:00 hodin - Sokolovna Nová Ves pod Pleší více

6.12.2018 Jacobsen Tri-King 1900D 3WD foto je bez sběračů trávy, které k sekačce máme.

Vřetenová sekačka pro hlavní travnatou plochu více

24.11.2018 Pozvánka na OZ v Sokolovně foto archiv T.J. (N. Ves - ZVVZ Milevsko)

Veřejné zasedání Obecního zastupitelstva
Úterý 27.11.2018 - 19:30 Restaurace SOKOLOVNA více

24.11.2018 IV. třída - skupina A foto archiv T.J.

Sedlice - Nová Ves C 6:2 (4:2) více

24.11.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J.

Spartak Příbram B - Nová Ves 5:0 (1:0)
Nová Ves B - Borotice 3:1 (2:0)
Nová Ves C - Rosovice B 2:7 (0:3) více

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1. Nová Ves pod Pleší 22 54
2.Bohutín2244
3.Spartak Příbram B2238
4.Trhové Dušníky2238
5.Podlesí B2236
6.Rosovice2235
7.Dublovice2231
8.Třebsko2231
9.Kosova Hora2230
10.Luhy2230
11.Sedlčany C2228
12.Březnice2228
13.Pičín2224
14.Drahlín2215

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Počepice2257
2.Jesenice2251
3.Kamýk nad Vltavou2236
4.Obory2236
5.Krásná Hora nad Vltavou2235
6.Petrovice u Sedlčan B2234
7.Hříměždice2233
8. Nová Ves pod Pleší B 23 32
9.Borotice2331
10.Nový Knín B2231
11.Prostřední Lhota2228
12.Sedlec-Prčice B2226
13.Velká Lečice2226
14.Kytín22 8

 

IV. třída, skupina A

p.  týmZB
1.Tochovice B2350
2.Obecnice2449
3.Dolní Hbity2446
4.Rosovice B2440
5. Nová Ves pod Pleší C 24 35
6.Sedlice2430
7.Pičín B2429
8.Obořiště23 6