Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

jaro 2018 OP
Celkem hlasů 60
Zachrání se áčko v OKRESNÍM PŘEBORU?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

 
6.5.2012 Krajská 1.A třída, skupina A ves-ševci 3:1

Sokol Nová Ves p. Pleší – SK Nový Knín 3:1 (3:0) více

30.4.2012 OP ml. přípravek 4+1 sokolíci ze Vsi

Sokol Rosovice – Sokol Nová Ves p. Pleší 4:3 více

30.4.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Sokol Nová Ves p. Pleší

FC Čechie Velká Dobrá – Sokol Nová Ves p. Pleší 1:2 (1:2) více

23.4.2012 OP ml. přípravek 4+1 NVpP-Milín 8:5

Sokol Nová Ves p. Pleší – TJ Ligmet Milín o.s. 8:5 více

21.4.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Rom Lukáš

Sokol Nová Ves p. Pleší – Sokol Hostouň 6:1 (3:0) více

20.4.2012 Přátelské utkání, ml. přípravka ml. přípravka

MFK Dobříš – Sokol Nová Ves p. Pleší 13:8 více

17.4.2012 Okresní 4.třída, skupina B NVpPB-Klučenice

Sokol Nová Ves p. Pleší B – SK Klučenice 6:1 (4:1) více

15.4.2012 Krajská 1.A třída, skupina A SK Hvozdnice

SK Hvozdnice – Sokol Nová Ves p. Pleší 0:4 (0:3) více

8.4.2012 Krajská 1.A třída, skupina A NVpP-MFKD

Sokol Nová Ves p. Pleší – MFK Dobříš 5:1 (4:0) více

31.3.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Hřebeč-NVpP

SK Hřebeč - Sokol Nová Ves p. Pleší 0:2 (0:1) více

24.3.2012 Krajská 1.A třída, skupina A plakát

Sokol Nová Ves p. Pleší - SK Slaný 6:0 (2:0) více

19.3.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Jan Krupa

Slovan Hradištko - Sokol Nová Ves p. Pleší 0:3 (0:1) více

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1.Milín2673
2.Spartak Příbram B2654
3.Luhy2647
4.Rosovice2646
5.Dublovice2645
6.Bohutín2644
7.Trhové Dušníky2644
8.Drahlín2638
9. Nová Ves pod Pleší 26 33
10.Březnice2631
11.Sedlčany C2631
12.Pičín2630
13.Podlesí B2621
14.Jince26 9

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Kosova Hora2669
2.Kamýk nad Vltavou2658
3.Krásná Hora nad Vltavou2649
4.Prostřední Lhota2648
5.Počepice2648
6.Obory2642
7.Kytín2637
8. Nová Ves pod Pleší B 26 37
9.Petrovice u Sedlčan B2634
10.Jesenice2633
11.Borotice2631
12.Hříměždice2630
13.Nový Knín B2630
14.Vysoký Chlumec26 0

 

IV. třída, skupina C

p.  týmZB
1.Velká Lečice1634
2. Nová Ves pod Pleší C 16 30
3.Hříměždice B1624
4.Višňová B1620
5.Obořiště16 9