Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

áčko 2018/19
Celkem hlasů 22
Jak se áčko umístí po podzimní části 2018 v OKRESNÍM PŘEBORU?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

 
30.5.2012 Pozvánka na víkend Všenory-NVpP 2:0 (podzim 2011)

Zveme všechny příznivce zeleno-bílo-černých barev na utkání: více

29.5.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Lhota-NVpP 0:4(0:3)

SK Lhota – Sokol Nová Ves p. Pleší 0:4 (0:3) více

23.5.2012 OP ml. přípravek 4+1 Adam Petrák - ml. přípravka

Sokol Nová Ves p. Pleší - Kovohutě Příbram 4:8 více

19.5.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Václav Venta

Sokol Nová Ves p. Pleší - Sokol Vraný 3:1 (2:0) více

18.5.2012 Fotbalový víkend na Vsi NVpP-Vraný 0:1 (2010-11)

O tomto víkendu se na Vsi představí všechny tři naše mužstva: více

14.5.2012 Krajská 1.A třída, sk. A - POSTUP 1. místo - Sokol Nová Ves p. Pleší

Tuchlovice – Sokol Nová Ves p. Pleší 0:1 (0:1) více

14.5.2012 OP ml. přípravek 4+1 ml. přípravka

Tatran Sedlčany - Sokol Nová Ves p. Pleší více

8.5.2012 Přátelské utkání nové béčko

Malá Hraštice – NVpP „nové B podzim 2012" 5:3 (1:3) více

8.5.2012 Okresní 4.třída, skupina B nvppB-zduchoviceB 7:1

Sokol Nová Ves p. Pleší B – TJ Zduchovice B 7:1 (2:0) více

6.5.2012 Krajská 1.A třída, skupina A ves-ševci 3:1

Sokol Nová Ves p. Pleší – SK Nový Knín 3:1 (3:0) více

30.4.2012 OP ml. přípravek 4+1 sokolíci ze Vsi

Sokol Rosovice – Sokol Nová Ves p. Pleší 4:3 více

30.4.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Sokol Nová Ves p. Pleší

FC Čechie Velká Dobrá – Sokol Nová Ves p. Pleší 1:2 (1:2) více

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1. Nová Ves pod Pleší 4 12
2.Trhové Dušníky412
3.Bohutín4 9
4.Třebsko4 9
5.Rosovice4 9
6.Luhy4 6
7.Podlesí B4 6
8.Sedlčany C4 5
9.Dublovice4 5
10.Pičín4 4
11.Spartak Příbram B4 3
12.Kosova Hora4 2
13.Březnice4 2
14.Drahlín4 0

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Počepice411
2.Velká Lečice411
3.Petrovice u Sedlčan B4 9
4.Kamýk nad Vltavou4 9
5.Jesenice4 9
6.Obory4 7
7. Nová Ves pod Pleší B 4  6
8.Hříměždice4 6
9.Prostřední Lhota4 6
10.Nový Knín B4 3
11.Borotice4 3
12.Krásná Hora nad Vltavou4 3
13.Kytín4 1
14.Sedlec-Prčice B4 0

 

IV. třída, skupina A

p.  týmZB
1.Tochovice B412
2.Dolní Hbity410
3.Obecnice4 7
4.Rosovice B4 6
5. Nová Ves pod Pleší C 4  5
6.Pičín B4 3
7.Sedlice4 3
8.Obořiště4 2