Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

OP 17/18
Celkem hlasů 27
Jak dopadne A tým v Okresním přeboru 2017/18?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

<1 2 34 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
11.7.2017 Plán letní přípravy 2017 plán - podzim 2017

NEDĚLE 13.8. Nová Ves/Hraštice - Maršovice (I.B třída)
Výkop 16:00, hřiště: Nová Ves pod Pleší více

9.7.2017 Od nové sezony "A" tým opět v Okresním přeboru áčko odmítlo I.B třídu

B tým postoupil do III. třídy. více

21.6.2017 Okresní přebor - 26. kolo tričko vítěz OP

Nová Ves/Hraštice - Spartak Příbram B 3:0 kontumačně více

11.6.2017 Okresní přebor - 25. kolo tričko vítěz OP 350 kč

Borotice - Nová Ves/Hraštice 0:7 (0:3) více

6.6.2017 Okresní přebor, foto + IV. třída, skupina B tričko vítěz OP 350 kč

Nová Ves/Hraštice - Kovohutě Příbram 2:3 np
Nečín B -
Nová Ves/Hraštice B 2:3 np
C tým měl VOLNO
více

31.5.2017 Pozvánka na 24. kolo Okresního přeboru foto archiv T.J. - N.Ves vs. Benešov

SOBOTA 3.6.2017 - 14:00 - hřiště: Nová Ves p/Pl
Nová Ves/Hraštice - Kovohutě Příbram více

30.5.2017 Okresní přebor + IV. třída, skupina B foto archiv T.J. - N.Ves vs. Benešov

Pičín - Nová Ves/Hraštice 1:7 (0:1)
B tým měl VOLNO
Nová Ves/Hraštice C - Hříměždice B 2:3 (2:1) více

22.5.2017 Okresní přebor + IV. třída, skupina B foto archiv T.J. - N.Ves vs. Benešov

Nová Ves/Hraštice - Bohutín 3:2 (0:1)
Hříměždice B - Nová Ves/Hraštice B 0:4 (0:0)
Kosova Hora B - Nová Ves/Hraštice C 3:1 (1:0) více

14.5.2017 Pozvánka na 22. kolo Okresního přeboru z utkání Dublovice - N.Ves/Hraštice

Neděle 21.5. - 17:00, hřiště: Nová Ves pod Pleší
Nová Ves/Hraštice - Bohutín více

14.5.2017 Okresní přebor + IV. třída, skupina B Patrik Sabon

Dublovice - Nová Ves/Hraštice 2:3 np
Nová Ves/Hraštice B - Kosova Hora B 2:1 (1:1)
Nová Ves/Hraštice C - Dublovice B 5:2 (2:1) více

6.5.2017 Okresní přebor + IV. třída, skupina B Hynek Holan

Luhy - Nová Ves/Hraštice 1:2 np
Nová Ves/Hraštice C - Nová Ves/Hraštice B 4:3 np více

3.5.2017 Okresní přebor + IV. třída, skupina B Nová Ves - Milín, hráno v Malé Hraštici

Nová Ves/Hraštice - Milín 1:2 np
Nová Ves/Hraštice B - Dublovice B 4:1 (0:0)
Krásná Hora nad Vltavou B - Nová Ves/Hraštice C 3:2 (1:2) více

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1.Milín1335
2.Spartak Příbram B1332
3.Dublovice1330
4.Luhy1326
5.Pičín1324
6.Rosovice1323
7.Trhové Dušníky1323
8.Bohutín1316
9.Podlesí B1315
10.Drahlín1314
11.Březnice1313
12. Nová Ves pod Pleší 13 11
13.Jince13 6
14.Sedlčany C13 5

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Kosova Hora1335
2.Prostřední Lhota1330
3.Kamýk nad Vltavou1327
4.Počepice1325
5.Kytín1323
6.Krásná Hora nad Vltavou1322
7.Nový Knín B1322
8.Jesenice1319
9.Obory1318
10. Nová Ves pod Pleší B 13 16
11.Petrovice u Sedlčan B1316
12.Hříměždice1310
13.Borotice1310
14.Vysoký Chlumec13 0

 

IV. třída, skupina C

p.  týmZB
1. Nová Ves pod Pleší C 8 12
2.Velká Lečice812
3.Višňová B812
4.Hříměždice B8 9
5.Obořiště8 6