Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

OP 17/18
Celkem hlasů 20
Jak dopadne A tým v Okresním přeboru 2017/18?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

<1 2 34 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
10.4.2017 Pozvánka na 17. kolo Okresního přeboru Trh. Dušníhy - N. Ves 0:2

Neděle 16.4. - 10:30 - hřiště: Nová Ves pod Pleší
Nová Ves/Hraštice - Krásná Hora nad Vltavou více

9.4.2017 Okresní přebor + IV. třída, skupina B Tomáš Moravec

Trhové Dušníky - Nová Ves/Hraštice 0:2 (0:1)
Nová Ves/Hraštice B - Kňovice 6:3 (0:2)
Nová Ves/Hraštice C - Nečín B 7:2 (4:2) více

3.4.2017 Okresní přebor - 15. kolo, foto domácí Miroslav Durdil (v zeleném)

Nová Ves/Hraštice - Dobříš B 2:1 (1:1) více

26.3.2017 Okresní přebor - 14. kolo První jarní kolo

Nečín - Nová Ves/Hraštice 0:5 (0:3) více

26.2.2017 První jarní kolo OP "A" tým začína jaro venku

14. kolo OP 25.3.2017: Nečín - Nová Ves/Hraštice více

17.2.2017 155 LET SOKOLA 155 LET SOKOLA

16.2.2017 uplynulo 155 let od založení Sokola. více

21.1.2017 VALNÁ HROMADA VH T.J. 2017

SOBOTA 11.2.2017 v sále sokolovny v 19.00 hodin více

10.1.2017 Zimní příprava "A" týmu Zimní příprava "A" mužstva

Sobota 28.1. zahájení zimní přípravy tréninkem v 15 hodin. více

29.11.2016 SOKOLSKÁ VÁNOČNÍ ZÁBAVA 2016 Pozvánka na zábavau 2016

Neděle 25.12.2016 od 20 hodin - SOKOLOVNA Nová Ves pod Pleší více

28.11.2016 Okresní přebor - 13. kolo Ostuda "A" týmu na závěr povedené podzimní části.

Spartak Příbram B - Nová Ves/Hraštice 9:1 (3:0) více

13.11.2016 Okresní přebor - 12. kolo Áčko stále na prvním místě OP

Nová Ves/Hraštice - Borotice 7:2 (2:0) více

8.11.2016 Pozvánka na 12. kolo Okresního přeboru Poslední domácí podzimní utkání

Nová Ves/Hraštice - Borotice
NEDĚLE 13.11.2016 - výkop 14:00 - hřiště: Nová Ves pod Pleší více

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1.Milín410
2.Trhové Dušníky410
3.Rosovice410
4.Spartak Příbram B4 9
5.Luhy4 9
6.Podlesí B4 6
7.Dublovice4 6
8.Pičín4 6
9. Nová Ves pod Pleší 4  6
10.Drahlín4 3
11.Bohutín4 3
12.Jince4 3
13.Březnice4 3
14.Sedlčany C4 0

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Kosova Hora412
2.Počepice411
3.Kamýk nad Vltavou410
4.Kytín4 9
5.Prostřední Lhota4 9
6.Nový Knín B4 7
7.Obory4 6
8.Borotice4 4
9.Krásná Hora nad Vltavou4 4
10. Nová Ves pod Pleší B 4  4
11.Jesenice4 4
12.Petrovice u Sedlčan B4 3
13.Hříměždice4 1
14.Vysoký Chlumec4 0

 

IV. třída, skupina C

p.  týmZB
1.Višňová B39
2.Velká Lečice36
3. Nová Ves pod Pleší C 3 6
4.Hříměždice B33
5.Obořiště40