Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

áčko 2018/19
Celkem hlasů 307
Jak se áčko umístí po podzimní části 2018 v OKRESNÍM PŘEBORU?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Historická umístění

1933-38 utkání okresních soutěží
1939-45 během válečných let žádnou činnost S.K. nevyvíjel
1946-62 přátelská utkání a utkání okresních soutěží

1962-63 2. MÍSTO V OKRESNÍ 3. TŘÍDĚ, odd. východ
(postup do OKRESNÍHO PŘEBORU)
1963-75 OKRESNÍ PŘEBOR
1975-76 OKRESNÍ PŘEBOR (sestup do OKRESNÍ 3. TŘÍDY)
1976-78 OKRESNÍ 3. TŘÍDA
1978-79 VÍTĚZ OKRESNÍ 3. TŘÍDY (postup do OKRESNÍHO PŘEBORU)
1979-80 OKRESNÍ PŘEBOR (sestup do OKRESNÍ 3. TŘÍDY)
1980-81 VÍTĚZ OKRESNÍ 3. TŘÍDY (postup do OKRESNÍHO PŘEBORU)
1981-83 OKRESNÍ PŘEBOR

1983-84 VÍTĚZ OKRESNÍHO PŘEBORU, sk. B
(postup do KRAJSKÉ 1.A TŘÍDY)
Kvalifikace o krajskou soutěž:
Kovohutě Příbram - Nová Ves p. Pleší 3:1
Nová Ves p. Pleší - Kovohutě Příbram 3:0

1984-85 KRAJSKÁ 1.A TŘÍDA
Následující ročník dochází v rámci kraje k reorganizaci a naše mužstvo je zařazeno do Krajské 1.B třídy.

1985-1993 KRAJSKÁ 1.B TŘÍDA

1993-94 KRAJSKÁ 1.B TŘÍDA (sestup do OKRESNÍHO PŘEBORU)
1994-95 OKRESNÍ PŘEBOR (sestup do OKRESNÍ 3. TŘÍDY)
1995-96 VÍTĚZ OKRESNÍ 3. TŘÍDY, sk. B (postup do OKRESNÍHO PŘEBORU)
1996-98 OKRESNÍ PŘEBOR
1998-99 VÍTĚZ OKRESNÍHO PŘEBORU (postup do KRAJSKÉ 1.B TŘÍDY)

1999-2008 KRAJSKÁ 1.B TŘÍDA
2008-09 2. MÍSTO V KRAJSKÉ 1.B TŘÍDĚ, sk. E
(postup do KRAJSKÉ 1.A TŘÍDY)

2009-11 KRAJSKÁ 1.A TŘÍDA
2011-12 VÍTĚZ KRAJSKÉ 1.A TŘÍDY, sk. A
(postup do KRAJSKÉHO PŔEBORU)
2012-13 3. MÍSTO V KRAJSKÉM PŘEBORU

(postup do DIVIZE sk. A)
2013-14 DIVIZE sk. A (4. místo)
Historicky nejvyšší soutěž oddílu

Následující sezonu přihlašuje oddíl Krajskou 1.B třídu.
2014-15 KRAJSKÁ 1.B TŘÍDA (sestup do OKRESNÍHO PŘEBORU)
2015-16 OKRESNÍ PŘEBOR
2016-17 VÍTĚZ OKRESNÍHO PŘEBORU
Příští sezonu přihlašuje oddíl opět Okresní přebor.
2017-19 OKRESNÍ PŘEBOR

RSS

Novinky

     

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1. Nová Ves pod Pleší 13 32
2.Rosovice1327
3.Spartak Příbram B1325
4.Bohutín1325
5.Luhy1321
6.Trhové Dušníky1321
7.Podlesí B1321
8.Sedlčany C1318
9.Dublovice1318
10.Březnice1316
11.Pičín1314
12.Třebsko1313
13.Drahlín1311
14.Kosova Hora1311

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Počepice1330
2.Jesenice1328
3.Kamýk nad Vltavou1327
4.Petrovice u Sedlčan B1321
5.Obory1320
6. Nová Ves pod Pleší B 13 20
7.Borotice1319
8.Prostřední Lhota1319
9.Velká Lečice1319
10.Krásná Hora nad Vltavou1318
11.Hříměždice1318
12.Sedlec-Prčice B1315
13.Nový Knín B1315
14.Kytín13 4

 

IV. třída, skupina A

p.  týmZB
1.Tochovice B1438
2.Rosovice B1429
3.Dolní Hbity1424
4.Obecnice1422
5. Nová Ves pod Pleší C 14 20
6.Pičín B1420
7.Sedlice1412
8.Obořiště14 3