Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

OP 17/18
Celkem hlasů 20
Jak dopadne A tým v Okresním přeboru 2017/18?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Historická umístění

1933-38 utkání okresních soutěží
1939-45 během válečných let žádnou činnost S.K. nevyvíjel
1946-62 přátelská utkání a utkání okresních soutěží

1962-63 2. MÍSTO V OKRESNÍ 3. TŘÍDĚ, odd. východ
(postup do OKRESNÍHO PŘEBORU)
1963-75 OKRESNÍ PŘEBOR
1975-76 OKRESNÍ PŘEBOR (sestup do OKRESNÍ 3. TŘÍDY)
1976-78 OKRESNÍ 3. TŘÍDA
1978-79 VÍTĚZ OKRESNÍ 3. TŘÍDY (postup do OKRESNÍHO PŘEBORU)
1979-80 OKRESNÍ PŘEBOR (sestup do OKRESNÍ 3. TŘÍDY)
1980-81 VÍTĚZ OKRESNÍ 3. TŘÍDY (postup do OKRESNÍHO PŘEBORU)
1981-83 OKRESNÍ PŘEBOR

1983-84 VÍTĚZ OKRESNÍHO PŘEBORU, sk. B
(postup do KRAJSKÉ 1.A TŘÍDY)
Kvalifikace o krajskou soutěž:
Kovohutě Příbram - Nová Ves p. Pleší 3:1
Nová Ves p. Pleší - Kovohutě Příbram 3:0

1984-85 KRAJSKÁ 1.A TŘÍDA
Následující ročník dochází v rámci kraje k reorganizaci a naše mužstvo je zařazeno do Krajské 1.B třídy.

1985-1993 KRAJSKÁ 1.B TŘÍDA

1993-94 KRAJSKÁ 1.B TŘÍDA (sestup do OKRESNÍHO PŘEBORU)
1994-95 OKRESNÍ PŘEBOR (sestup do OKRESNÍ 3. TŘÍDY)
1995-96 VÍTĚZ OKRESNÍ 3. TŘÍDY, sk. B (postup do OKRESNÍHO PŘEBORU)
1996-98 OKRESNÍ PŘEBOR
1998-99 VÍTĚZ OKRESNÍHO PŘEBORU (postup do KRAJSKÉ 1.B TŘÍDY)

1999-2008 KRAJSKÁ 1.B TŘÍDA
2008-09 2. MÍSTO V KRAJSKÉ 1.B TŘÍDĚ, sk. E
(postup do KRAJSKÉ 1.A TŘÍDY)

2009-11 KRAJSKÁ 1.A TŘÍDA
2011-12 VÍTĚZ KRAJSKÉ 1.A TŘÍDY, sk. A
(postup do KRAJSKÉHO PŔEBORU)
2012-13 3. MÍSTO V KRAJSKÉM PŘEBORU

(postup do DIVIZE sk. A)
2013-14 DIVIZE sk. A (4. místo)
Historicky nejvyšší soutěž oddílu

Následující sezonu přihlašuje oddíl Krajskou 1.B třídu.
2014-15 KRAJSKÁ 1.B TŘÍDA (sestup do OKRESNÍHO PŘEBORU)
2015-16 OKRESNÍ PŘEBOR
2016-17 VÍTĚZ OKRESNÍHO PŘEBORU
Příští sezonu přihlašuje oddíl opět Okresní přebor.
2017-18 OKRESNÍ PŘEBOR

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1.Milín410
2.Trhové Dušníky410
3.Rosovice410
4.Spartak Příbram B4 9
5.Luhy4 9
6.Podlesí B4 6
7.Dublovice4 6
8.Pičín4 6
9. Nová Ves pod Pleší 4  6
10.Drahlín4 3
11.Bohutín4 3
12.Jince4 3
13.Březnice4 3
14.Sedlčany C4 0

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Kosova Hora412
2.Počepice411
3.Kamýk nad Vltavou410
4.Kytín4 9
5.Prostřední Lhota4 9
6.Nový Knín B4 7
7.Obory4 6
8.Borotice4 4
9.Krásná Hora nad Vltavou4 4
10. Nová Ves pod Pleší B 4  4
11.Jesenice4 4
12.Petrovice u Sedlčan B4 3
13.Hříměždice4 1
14.Vysoký Chlumec4 0

 

IV. třída, skupina C

p.  týmZB
1.Višňová B39
2.Velká Lečice36
3. Nová Ves pod Pleší C 3 6
4.Hříměždice B33
5.Obořiště40