Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

OP 17/18
Celkem hlasů 20
Jak dopadne A tým v Okresním přeboru 2017/18?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Historie v tabulkách

OKRESNÍ PŘEBOR, skupina B 1983/84
Postup do Krajské 1.A třídy.

1.Nová Ves p. Pleší22146249:2234
2.Mokrá Vrata22124655:3128
3.Dobříš B22114742:2826
4.Počepice22114743:3826
5.Radíč22121955:4725
6.Krásná Hora22105737:3225
7.Nový Knín2285937:3821
8.Hříměždice22811331:4117
9.Sedlčany B22571033:5117
10.Obořiště22571024:3315
11.Prostřední Lhota22631335:5713
12.Kamýk22531420:5313

Trenér: Ing. Otto Čáp

Kvalifikace o krajskou 1.A třídu:
Kovohutě Příbram – Nová Ves p. Pleší 3:1
Nová Ves p. Pleší – Kovohutě Příbram 3:0

 

OKRESNÍ PŘEBOR 1998/99
Postup do Krajské 1.B třídy.

1.Nová Ves p. Pleší26181760:4055
2.Tochovice26173647:2454
3.Březnice26143970:3745
4.Sedlčany B26136759:4145
5.Petrovice26134964:4243
6.Drahlín26117856:4840
7.Dolní Hbity261041254:3934
8.Borotice261111431:4034
9.Dublovice26951251:5232
10.Horymír Příbram B26871152:4531
11.Bohutín26941343:5831
12.Prostřední Lhota26831536:8327
13.Pečice26741537:7425
14.Hříměždice26721738:7523

Trenér: František Ježdík



KRAJSKÁ 1.B TŘÍDA, skupina E 2008/09
Postup do Krajské 1.A třídy.

 Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
1. Štěchovice 26 17 3 6 66: 26 54 ( 15)
2. Nová Ves p. Pleší 26 14 4 8 58: 43 46 ( 7)
3.Mníšek p. Brdy261511051: 4046( 7)
4.Petrovice u Sedlčan26127759: 3543( 4)
5.Nečín261331062: 5442( 3)
6.Hostomice261231149: 4439( 0)
7.Lety261231146: 5039( 0)
8.Podlesí261201443: 5236( -3)
9.Králův Dvůr B261131275: 6436( -3)
10.Zdice261121348: 3735( -4)
11.Měchenice26951259:10132( -7)
12.Žebrák26951242: 5332( -7)
13.Rožmitál p. Tř.26941348: 5931( -8)
14.Komárov26332031: 7912(-27)

Trenér: František Kajgr



KRAJSKÁ 1.A TŘÍDA, skupina A 2011/12
Postup do Krajského přeboru.

 Tým Záp + 0 - Skóre Body  (Prav)
1. Nová Ves p. Pl. 30 27 2 1 99: 20 83  ( 38)
2.Černolice30194765: 3961 ( 16)
3.Všenory30193872: 3960 ( 15)
4.Spartak Příbram30193877: 3560 ( 15)
5.Lhota30165959: 4953 ( 8)
6.Vraný301641091: 5852 ( 7)
7.Tuchlovice301241458: 4840 ( -5)
8.Dobříš301091159: 5239 ( -6)
9.Hostouň301141553: 6837 ( -8)
10.Hvozdnice301061458: 8736 ( -9)
11.Petrovice u Sedl.301051541: 6035 (-10)
12.Slaný30951643: 5632 (-13)
13.Hradištko30931847:10130 (-15)
14.Nový Knín30851744: 6629 (-16)
15.Velká Dobrá30812145: 7925 (-20)
16.Hřebeč30352235: 8914 (-31)

Trenér: František Kajgr

 

DIVIZE, skupina A 2013/14
Historicky nejvyšší soutěž oddílu.

 PODZIM 2013 Záp + 0 - Skóre Body
1.Benešov15123025: 739
2. Nová Ves pod Pleší 15 11 2 2 48: 16 35
3.Písek15103237: 1633
4.Rokycany1583425: 1427
5.Český Krumlov1582528: 2126
6.Tachov1581641: 2625
7.Hořovicko1581626: 1725
8.Táborsko B1581625: 2125
9.Čížová1564524: 1822
10.Hvězda Cheb1562722: 2420
11.Senco Doubravka1553726: 3218
12.Zličín1553717: 3118
13.Jindřichův Hradec1524911: 3010
14.ZVVZ Milevsko15221114: 348
15.Sušice15221120: 468
16.Dynamo ZČE Plzeň15021313: 492
 KONEČNÁ TABULKA
DIVIZE 2013/14
Záp + 0 - Skóre Body
1.Benešov30226255: 2272
2.Písek30225380: 2771
3.Tachov301821072: 4156
4. Nová Ves pod Pleší 30 16 4 10 76: 52 52
5.Táborsko B301531248: 4348
6.Senco Doubravka301371055: 5446
7.Hořovicko301361145: 4045
8.Rokycany30129942: 3045
9.Čížová301271145: 4243
10.Hvězda Cheb301061438: 4336
11.Český Krumlov30961547: 5433
12.Zličín30891333: 5933
13.ZVVZ Milevsko30751832: 5526
14.Sušice30661842: 8124
15.Jindřichův Hradec30591633: 5324
16.Dynamo ZČE Plzeň30542131: 7819

Trenéři: František Kajgr a Zdeněk Staroba

 

OKRESNÍ PŘEBOR 2016/17
Nová Ves pod Pleší postup odmítla.

 Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1. Nová Ves pod Pleší 26 18 6 2 84:41 63
2.Dobříš B26181793:4155
3.Milín26147593:3954
4.Trhové Dušníky26154774:5250
5.Rosovice26126880:6547
6.Dublovice26143985:6545
7.Luhy261421072:5845
8.Nečín26881048:5538
9.Spartak Příbram B261131270:5637
10.Pičín261011563:7632
11.Kovohutě Příbram26851353:10332
12.Bohutín26841446:5429
13.Krásná Hora n. Vlt.26502137:11015
14.Borotice26042233:1164

Trenéři: Petr Plíva a Petr Burian

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1.Milín410
2.Trhové Dušníky410
3.Rosovice410
4.Spartak Příbram B4 9
5.Luhy4 9
6.Podlesí B4 6
7.Dublovice4 6
8.Pičín4 6
9. Nová Ves pod Pleší 4  6
10.Drahlín4 3
11.Bohutín4 3
12.Jince4 3
13.Březnice4 3
14.Sedlčany C4 0

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Kosova Hora412
2.Počepice411
3.Kamýk nad Vltavou410
4.Kytín4 9
5.Prostřední Lhota4 9
6.Nový Knín B4 7
7.Obory4 6
8.Borotice4 4
9.Krásná Hora nad Vltavou4 4
10. Nová Ves pod Pleší B 4  4
11.Jesenice4 4
12.Petrovice u Sedlčan B4 3
13.Hříměždice4 1
14.Vysoký Chlumec4 0

 

IV. třída, skupina C

p.  týmZB
1.Višňová B39
2.Velká Lečice36
3. Nová Ves pod Pleší C 3 6
4.Hříměždice B33
5.Obořiště40