Sokol Nová Ves p. Pleší - SK Slaný 6:0 (2:0)

Branky:
23. a 81. Šindelář, 18. Jakub Kokštejn, 58. Rom, 63. Venta, 87. Staroba.

Sestava:
Holan – Venta, Novák, Staroba, Jan Kokštejn (75.Lantora) – Doležal, Šorna (70.Kunc), Šindelář, Krupa (65.Zikán) – Jakub Kokštejn, Rom

I přes velký počet obdržených branek byl výsledek pro hosty milosrdný. Nová Ves nedala po celé utkání hostům prakticky žádnou akcí se herně projevit. Opravdu velké celoplošné nátlakové hře nedokázali hosté i přes svoji snahu vůbec vzdorovat. Z mužstva Nové Vsi byla viditelná síla, výborná kombinace, rychlost akcí, kdy mimo vstřelených branek domácí nastřelili 2x břevno a 3x tyč a další gólové akce, které vychytal kvalitní gólman Sábl a dalších pět, šest situací, které skončili těsně vedle tyče nebo těsně nad břevnem hostující branky. Útočné akce hostů v podobě Hadriky a Hořejšího nebyly ve čtyřech případech ani připraveny a ani útočně dokončeny. Sled a akce vstřelených branek. V 18. minutě vyslal Krupa pasem mezi beky ranaře Jakuba Kokštejna, ten se podíval na pohyb gólmana hostů a s naprostým přehledem k tyči proměnil. 1:0. Ve 23. minutě vybojuje míč Rom, dá do jistoty Šindelářovi a zkušený matador se nemýlí. 2:0. V 58. minutě potáhne ve velmi rychlém brejku na tři doteky míč Doležal, nabídne Romovi střílený centr do nohy a ten k tyči promění. 3:0. V 60. minutě ukáže domácí gólman Holan svoje kvality a vychytá pološanci Hadrika - Hořejší. V 63. minutě posadí Staroba rohový kop na hlavu důrazně nabíhajícího Venty a ten do vikýře zvyšuje na 4:0. V 81. minutě vybojuje ve středu hřiště zdánlivě ztracený balon Zikán, nabídne ho na hranici vápna dobře nabíhajícímu Šindelářovi a ten s ledovým klidem dává podél gólmana na 5:0. V závěrečných vteřinách utkání zakroutí rohový kop Staroba přímo do brány soupeře a s drobnou tečí uzavírá skóre na 6:0.