Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

OP 17/18
Celkem hlasů 22
Jak dopadne A tým v Okresním přeboru 2017/18?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší, oddíl kopané > Krajská 1.A třída, skupina A

Krajská 1.A třída, skupina A

6.5.2012

ves-ševci 3:1
ves-ševci 3:1

Sokol Nová Ves p. Pleší – SK Nový Knín 3:1 (3:0)

Branky:
2. Šindelář, 25. a 36. Krupa – 69. Foltýn

Sestava:
Holan – Lantora, Novák, Staroba, Jan Kokštejn – Doležal, Venta, Šorna, Krupa – Šindelář – Rom
Střídali: Jakub Kokštejn, Kunc, Jan Petrák
Připraven: Zikán

Diváků: 120

FOTO Z DERBY ZDE

Ve vyrovnaném a kvalitním derby rozhodl o vítězství domácích první poločas. Ve druhé minutě unikl Lukáš Rom, nacentroval přesně na hlavu Radka Šindeláře a bylo 1:0. Ve 25. minutě po špatné rozehrávce obránců Knína vybojoval na půlící čáře míč Václav Venta, který poslal uličkou do gólovky Honzu Krupu a ten do prázdné 2:0. Ve 36. minutě uvolnil Rom opět rychlonohého Krupu a ten podél vybíhajícího gólmana zvyšuje na 3-0.
Ve druhém poločase ubrala Nová Ves na obrátkách. Zaslouženě pak Nová Ves
inkasovala v 69. minutě po nedůrazu na hráče Tomečka, který dal do tísně zkušenému Foltýnovi a ten Holana zblízka prostřelil 3:1. Obě mužstva mohla pak z různých herních variant skórovat, ale koncovky byly nepřesné.
Utkání bylo sehráno ve velmi slušném, bojovném tempu, ke kterému přispěl i výborný výkon rozhodčích pánů: Šimůnek, Kabyl, Šnýdr z Prahy a Mělníka.
Výborný terén.
Delegát FAČR pan Helebrant  z Rakovníka bez výtek.
Jiří Kvasnička

Článek Příbramský deník ZDE

 

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1.Milín717
2.Luhy717
3.Rosovice716
4.Spartak Příbram B715
5.Trhové Dušníky715
6.Dublovice712
7.Podlesí B711
8.Pičín710
9.Bohutín7 7
10. Nová Ves pod Pleší 7  7
11.Březnice7 6
12.Jince7 6
13.Sedlčany C7 5
14.Drahlín7 3

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Kosova Hora721
2.Počepice720
3.Prostřední Lhota715
4.Kytín714
5.Kamýk nad Vltavou713
6.Nový Knín B713
7.Krásná Hora nad Vltavou710
8.Jesenice710
9. Nová Ves pod Pleší B 7 10
10.Borotice7 7
11.Petrovice u Sedlčan B7 7
12.Obory7 6
13.Hříměždice7 1
14.Vysoký Chlumec7 0

 

IV. třída, skupina C

p.  týmZB
1. Nová Ves pod Pleší C 6 12
2.Višňová B5 9
3.Velká Lečice5 9
4.Hříměždice B6 9
5.Obořiště6 3