Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

áčko 2018/19
Celkem hlasů 10
Jak se áčko umístí po podzimní části 2018 v OKRESNÍM PŘEBORU?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší, oddíl kopané > Krajská 1.A třída, skupina A

Krajská 1.A třída, skupina A

6.5.2012

ves-ševci 3:1
ves-ševci 3:1

Sokol Nová Ves p. Pleší – SK Nový Knín 3:1 (3:0)

Branky:
2. Šindelář, 25. a 36. Krupa – 69. Foltýn

Sestava:
Holan – Lantora, Novák, Staroba, Jan Kokštejn – Doležal, Venta, Šorna, Krupa – Šindelář – Rom
Střídali: Jakub Kokštejn, Kunc, Jan Petrák
Připraven: Zikán

Diváků: 120

FOTO Z DERBY ZDE

Ve vyrovnaném a kvalitním derby rozhodl o vítězství domácích první poločas. Ve druhé minutě unikl Lukáš Rom, nacentroval přesně na hlavu Radka Šindeláře a bylo 1:0. Ve 25. minutě po špatné rozehrávce obránců Knína vybojoval na půlící čáře míč Václav Venta, který poslal uličkou do gólovky Honzu Krupu a ten do prázdné 2:0. Ve 36. minutě uvolnil Rom opět rychlonohého Krupu a ten podél vybíhajícího gólmana zvyšuje na 3-0.
Ve druhém poločase ubrala Nová Ves na obrátkách. Zaslouženě pak Nová Ves
inkasovala v 69. minutě po nedůrazu na hráče Tomečka, který dal do tísně zkušenému Foltýnovi a ten Holana zblízka prostřelil 3:1. Obě mužstva mohla pak z různých herních variant skórovat, ale koncovky byly nepřesné.
Utkání bylo sehráno ve velmi slušném, bojovném tempu, ke kterému přispěl i výborný výkon rozhodčích pánů: Šimůnek, Kabyl, Šnýdr z Prahy a Mělníka.
Výborný terén.
Delegát FAČR pan Helebrant  z Rakovníka bez výtek.
Jiří Kvasnička

Článek Příbramský deník ZDE

 

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1. Nová Ves pod Pleší 0 0
2.Rosovice00
3.Březnice00
4.Sedlčany C00
5.Dublovice00
6.Bohutín00
7.Třebsko00
8.Pičín00
9.Drahlín00
10.Kosova Hora00
11.Podlesí B00
12.Trhové Dušníky00
13.Spartak Příbram B00
14.Luhy00

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Krásná Hora nad Vltavou00
2.Počepice00
3.Obory00
4.Kamýk nad Vltavou00
5.Sedlec-Prčice B00
6.Borotice00
7.Velká Lečice00
8. Nová Ves pod Pleší B 0 0
9.Kytín00
10.Nový Knín B00
11.Prostřední Lhota00
12.Jesenice00
13.Hříměždice00
14.Petrovice u Sedlčan B00

 

IV. třída, skupina A

p.  týmZB
1.Pičín B00
2.Rosovice B00
3.Obecnice00
4.Tochovice B00
5. Nová Ves pod Pleší C 0 0
6.Obořiště00
7.Sedlice00
8.Dolní Hbity00