Klecany - Nová Ves pod Pleší  2 : 2 ( 0 : 0 )

Holan - Pastyrik, Novák, Staroba, Velas - Krupa, Kunc, Šindelář, Jan Kokštejn - Jakub Kokštejn, Rom
Střídali:
Kordule, Nožička

fotogalerie

V prvním poločasu diváci moc gólových situací neviděli, hrál se totiž opatrný fotbal s hodně nepřestnostmi na obou stranách. Častěji měli míč na svých kopačkách hosté, ale díky již zmiňovaným nepřesnostem z toho nic nevytěžili. Branky tedy začaly padat až ve druhém dějství. První přišla v 67. minutě. Staroba zahrával rohový kop, míč se dostal k Romovi, který nezištně přihrál Jakubovi Kokštejnovi a ten se nemýlil. Hosté vedli 1:0. Za další minutu přidali druhou branku. Jakub Kokštejn vybídl centrem ke skórování Šindeláře, který hlavou překonal domácího brankáře. Potom měli hosté šance zvýšit svůj náskok, zejména když postupovali ve dvou na jediného domácího obránce, ale nedokázali toho využít a tak přišel trest. Klecanští dlouho vypadali, že jsou s výsledkem smířeni, ale v poslední desetimutovce vyvinuli velký tlak a dvěma brankami Rybeckého stav zápasu srovnali.
Příští utkání sehraje Nová Ves na svém domácím hřišti v sobotu 11.5. od 17.00 proti Polabanu Nymburk.

Borotice B - Nová Ves pod Pleší B 1:4 (1:1)

Nová Ves pod Pleší C - Višňová B 2:5 (0:2)