Dlouhá Lhota - Nová Ves pod Pleší 0:4 (0:0)

Sestava Nové Vsi pod Pleší:
Holan - Pastyrik, Novák Staroba, Velas - Kordule (65. Krupa) Šindelář, Kunc, Kokštejn Jan (81. Petrák Ondřej) - Kokštejn Jakub, Rom

Trenér: František Kajgr

Diváci: 85

Do utkání vstoupili lépe domácí, kteří potřebují body k udržení v soutěži. Během úvodní čtvrthodiny zahrávali několik rohových kopů a po jednom z nich, se už skoro radovali z gólu. Proti byl ale hostující brankář Holan, který bravurně zlikvidoval hlavičku domácího hráče. Potom už začali přebírat otěže utkání do svých rukou hráči Nové Vsi a do poločasu si vypracovali i několik slibných situací, které ale v gólovou radost přetavit nedokázali.
Druhé dějství začalo tak, jak první končilo. Iniciativu měli na svých kopačkách hosté a brzy přišel také první gól utkání. Běžela 49. minuta, když si na centr Staroby naskočil Jakub Kokštejn a hosté vedli 1:0. Nová Ves zápas zcela ovládla a začala dávat další branky. Na 0:2 zvyšoval v 64. minutě Velas, kterému předložil krásnou přihrávku Jakub Kokštejn. Několik dalších šancí hosté zahodili, ale všechno předčila 85. minuta. To přišel na řadu moment utkání a zřejmě i celého kola. Na půlící čáře se zmocnil míče Šindelář, všiml si, že domácí brankář stojí skoro na velkém vápně a krásnou střelou přes půl hřiště, která zapadla přesně pod břevno ho překonal a zvýšil na 0:3. Poslední branka zápasu padla o minutu později. To Jakub Kokštejn připravil střeleckou pozici pro Ondřeje Petráka, který ji dokázal zužitkovat a upravil skóre zápasu na konečných 0:4.