Holan - Pastyrik, Novák, Staroba, Jan Kokštejn - Doležal (75. Durdil), Kunc, Venta, Krupa (80. Jan Petrák) - Šindelář - Rom (77. Pinc)

Delegát:
Fiala

Diváků: 210

Výborný terén.

VSTUP DO UTKÁNÍ NEBYL PRO DOMÁCÍ JEDNODUCHÝ. HOSTÉ PŘIJELI S JEDNODUCHOU DŮRAZNOU HROU, PODPOROVANOU VELMI HLASITÝMI RADAMI TRENÉRA HOSTŮ. PŘESTO VŠAK MÍRNOU PŘEVAHU DOMÁCÍ ZŮROČILI VE 29. MINUTĚ LUBOŠEM KUNCEM, KDY PROSTŘELIL SKUPINU DOMÁCÍCH HRÁČŮ A HOSTUJÍCÍCH OBRÁNCŮ NA 1-0, KTEŘÍ SE POHYBOVALI V POKUTOVÉM ÚZEMÍ. VE 34. MINUTĚ PŘEBRAL BALON V POLOBREJKOVÉ SITUACI MATADOR RADEK ŠINDELÁŘ,POSTRČIL SI BALON A PŘES VYBÍHAJÍCÍHO GOLMANA HOSTŮ VÁCLAVÍKA DAL ,,PANENKOVSKY'' NA 2-0. HOSTÉ PROSTŘÍDALI. NOVÁ VES UŽ PŘEBÍRALA REŽII HRY PEVNĚ PRO SEBE. VE 41. MINUTĚ PRONIKL DO VÁPNA HONZA KRUPA, BYL SRAŽEN. A PO ŽLUTÉ KARTĚ, KTEROU OBDRŽEL HOSTUJÍCÍ GOLMAN VÁCLAVÍK, PROMĚŇUJE NAŘÍZENOU PENALTU ,,DO VYKÝŘE'' OPĚT S JISTOTOU, HONZA PASTYRÍK, NOVÁ AKVIZICE V DRESU NOVÉ VSI Z PÍSKU. 3-0.
PO POLOČASOVÉ PŘESTÁVCE SE SNAŽILI DOMÁCÍ DRŽET BALON NA SVÝCH KOPAČKÁCH. PŘESTO AKTIVNÍ ÚTOČNÍK HERZÁN Z PODĚBRAD DOMÁCÍHO GOLMANA 2X OHROZIL, ALE TEN VYRAZIL BALON NA ROH. V 63. MINUTĚ PROVEDLA NOVÁ VES ÚTOČNÝ ZTEČ NA ČTYŘI DOTEKY A NABÍHAJÍCÍ HONZA DOLEŽAL UKLIDIL TUTO VELMI RYCHLOU AKCI K TYČI NA 4-0.
UTKÁNÍ SE PAK PRAKTICKY BEZ VÝKYVŮ DOHRÁLO. VYLOUČENÍ - 0.
PO ZÁPASE PROBĚHLO PO SPOLEČNÉ VEČEŘI PŘÍJEMNÉ POSEZENÍ HRÁČŮ, KTERÉ SE VYDAŘILO.