Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

a tym
Celkem hlasů 26
Jak se umístí áčko v sezoně 2018/19?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší, oddíl kopané > KRUŠOVICE Krajský přebor, IV.třída, skupina B

KRUŠOVICE Krajský přebor, IV.třída, skupina B

21.4.2013

0:0
0:0

Louňovice - Nová Ves p/Pl 0:0,
Obořiště - Nová Ves p/Pl B 1:2,
Nová Ves p/Pl C - Borotice B 2:2

Tělovýchovná jednota
Slavia Louňovice
vs.
Tělocvičná jednota Sokol
Nová Ves pod Pleší
0:0

Rozdodčí: Zuskin - Kabyl, Machýček
Delegát: Voráček

Sestava Vsi:

Holan - Pastyrik, Novák, Staroba, Velas - Rom (60. Krupa), Kunc, Šindelář, Jan Kokštejn - Jakub Kokštejn, Pinc (74. Kordule)

Ve 22. kole Krušovice krajského přeboru zajížděla Nová Ves pod Pleší k vedoucímu celku do Louňovic. Bojovné utkání plné osobních soubojů přineslo šance na obou stranách bez gólového efektu.

V příštím kole přívítá Nová Ves na svém hřišti druhé Ovčáry-Nedomice,
na které ztrácí tři body. Výkop v sobotu 27.4. v 17 hodin.

fotogalerie: Slavia Louňovice - NVpP

Obořiště
vs.
Tělocvičná jednota Sokol
Nová Ves pod Pleší B
1:2 (1:1)

Branky: Mašek - Kolanda, Német

Rozhodčí: Švidkov
Diváci: 75

Sestava béčka:

Klimek - Šochman, Kolanda, Kukol, Soukup (60. Ejem) - Német, Žampach, O. Petrák, Slavík - Nožička, Knuth ml.

Tělocvičná jednota Sokol
Nová Ves pod Pleší C
vs.
Tělovýchovná jednota
Vltavan Borotice, o.s. B
2:2
(2:0)

Branky: Hájek, Mach - R. Hnida 2

Rozhodčí: Veselý
Diváci: 20
Hriště: TJ Vltavan Borotice

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1. Nová Ves pod Pleší 18 45
2.Bohutín1834
3.Spartak Příbram B1833
4.Rosovice1833
5.Trhové Dušníky1830
6.Luhy1828
7.Podlesí B1827
8.Třebsko1825
9.Sedlčany C1823
10.Kosova Hora1823
11.Dublovice1823
12.Pičín1821
13.Březnice1819
14.Drahlín1814

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Počepice1845
2.Jesenice1840
3. Nová Ves pod Pleší B 18 32
4.Kamýk nad Vltavou1831
5.Petrovice u Sedlčan B1830
6.Obory1830
7.Borotice1827
8.Hříměždice1827
9.Nový Knín B1824
10.Krásná Hora nad Vltavou1823
11.Prostřední Lhota1822
12.Velká Lečice1822
13.Sedlec-Prčice B1817
14.Kytín18 8

 

IV. třída, skupina A

p.  týmZB
1.Tochovice B1944
2.Obecnice1937
3.Dolní Hbity1934
4.Rosovice B1932
5. Nová Ves pod Pleší C 19 31
6.Pičín B1923
7.Sedlice1921
8.Obořiště19 6