Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

áčko 2018/19
Celkem hlasů 35
Jak se áčko umístí po podzimní části 2018 v OKRESNÍM PŘEBORU?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší, oddíl kopané > KRUŠOVICE Krajský přebor, IV.třída, skupina B

KRUŠOVICE Krajský přebor, IV.třída, skupina B

21.4.2013

0:0
0:0

Louňovice - Nová Ves p/Pl 0:0,
Obořiště - Nová Ves p/Pl B 1:2,
Nová Ves p/Pl C - Borotice B 2:2

Tělovýchovná jednota
Slavia Louňovice
vs.
Tělocvičná jednota Sokol
Nová Ves pod Pleší
0:0

Rozdodčí: Zuskin - Kabyl, Machýček
Delegát: Voráček

Sestava Vsi:

Holan - Pastyrik, Novák, Staroba, Velas - Rom (60. Krupa), Kunc, Šindelář, Jan Kokštejn - Jakub Kokštejn, Pinc (74. Kordule)

Ve 22. kole Krušovice krajského přeboru zajížděla Nová Ves pod Pleší k vedoucímu celku do Louňovic. Bojovné utkání plné osobních soubojů přineslo šance na obou stranách bez gólového efektu.

V příštím kole přívítá Nová Ves na svém hřišti druhé Ovčáry-Nedomice,
na které ztrácí tři body. Výkop v sobotu 27.4. v 17 hodin.

fotogalerie: Slavia Louňovice - NVpP

Obořiště
vs.
Tělocvičná jednota Sokol
Nová Ves pod Pleší B
1:2 (1:1)

Branky: Mašek - Kolanda, Német

Rozhodčí: Švidkov
Diváci: 75

Sestava béčka:

Klimek - Šochman, Kolanda, Kukol, Soukup (60. Ejem) - Német, Žampach, O. Petrák, Slavík - Nožička, Knuth ml.

Tělocvičná jednota Sokol
Nová Ves pod Pleší C
vs.
Tělovýchovná jednota
Vltavan Borotice, o.s. B
2:2
(2:0)

Branky: Hájek, Mach - R. Hnida 2

Rozhodčí: Veselý
Diváci: 20
Hriště: TJ Vltavan Borotice

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1. Nová Ves pod Pleší 8 20
2.Trhové Dušníky820
3.Rosovice818
4.Bohutín817
5.Podlesí B814
6.Spartak Příbram B812
7.Luhy812
8.Dublovice812
9.Sedlčany C810
10.Třebsko810
11.Březnice8 7
12.Pičín8 6
13.Kosova Hora8 5
14.Drahlín8 5

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Jesenice819
2.Počepice818
3.Kamýk nad Vltavou817
4.Velká Lečice816
5.Petrovice u Sedlčan B814
6.Prostřední Lhota813
7.Hříměždice812
8.Nový Knín B812
9.Obory810
10.Borotice8 9
11.Krásná Hora nad Vltavou8 9
12. Nová Ves pod Pleší B 8  9
13.Sedlec-Prčice B8 6
14.Kytín8 4

 

IV. třída, skupina A

p.  týmZB
1.Tochovice B823
2.Dolní Hbity816
3.Rosovice B814
4.Obecnice813
5.Pičín B812
6. Nová Ves pod Pleší C 8 10
7.Sedlice8 6
8.Obořiště8 2