TJ Sokol Nová Ves pod Pleší, oddíl kopané > Přátelské utkání, ml. přípravka

MFK Dobříš – Sokol Nová Ves p. Pleší 13:8

Hráči: F. Moravec, F. Marhoul, F. Švancar, A. Petrák, J. Srp, S. Šír, D. Dekastello, D. Marečková, P. Dolejší, J. Mareček
Brankář: J. Vitásek
Trenér: L. Petrák

Při nástupu nás zradilo počasí a začalo pršet. Hezké přivítání po zimě na travnatém hřišti.  Ale našim hráčům to nevadilo, s trávou jsou kamarádi.  Hned na začátku utkání nasadili tempo a rozjeli hru plnou přihrávek, kliček a obrany. Sice v prvních deseti minutách obdrželi postupně 3 góly, ale vzápětí skórovali na 3:3.

Trenéři obou klubů se domluvili na hracím čase třikrát dvacet minut. Prvních dvacet minut skončilo 3:3.  První gól vstřelil Adam Petrák, další dva Filip Moravec. V druhé dvacetiminutovce  jsme obdrželi pět branek a dvě nádherně umístil do dobříšské brány Adam Petrák.  Až bych se přiklonila k zázračné síle  epidemie neštovic, která obešla snad všechny naše malé hráče. Kluci společně s Deniskou hráli úžasně.  Přihrávali si, bojovali o míč jako o život. Bylo to velmi napínavé.

Třetí dvacetiminutovka byla pro nás horší. Ale přesto jsme vstřelili tři nádherné góly do soupeřovy brány.  Jejich autory byl Fífa Marhoul 2x a poslední Fífa Moravec. Ve výsledku jsme prohráli 13:8.

Přesto to byl krásný zápas, děti si udělali přípravu na nedělní první mistrák s Milínem.  Přijďte naše malé hráče podpořit v 9 hod. na fotbalovém hřišti v Nové Vsi pod Pleší.