Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

OP 17/18
Celkem hlasů 20
Jak dopadne A tým v Okresním přeboru 2017/18?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Novinky

26.2.2017 Valná hromada 2017

Tělocvičná jednota Sokol
Nová Ves pod Pleší více

10.12.2016 Sokolské známky 2017 a 2018

Nazdar,
vážené sestry,
vážení bratři,

dovolte mi, abych vás informoval, že na výboru ČOS, který se konal ve dnech 25. a 26. 11. 2016
došlo k odsouhlasení změny ve výši členského příspěvku mládeže a seniorů .
Členská známka byla zvýšena ze 100 na 200 Kč a to s účinností od 1.1. 2017.
Členská známka ve výši 500 Kč nebyla změněna.
Dále bylo odsouhlaseno, že sletová známka ve výši 50 Kč. bude pro  všechny členy ČOS v roce 2017 a 2018 povinná.
Výtěžek z této známky je určen výhradně na konání sletu v roce 2018. více

20.1.2015 Výpomoc - mláděž

Oddíl kopané v Nové Vsi pod Pleší,
tímto informuje možné zájemce, kteří mají zájem pracovat v oblasti mládež. fotbalu, aby se informovali u šéftrenéra mládeže pana Ladislava Petráka ml. nebo u Jana Petráka starosty T.J. Základním úkolem by byla výpomoc při činnosti provozu mládežnických mužstev. Trenérská činnost, práce vedoucího mužstva, doprava žáčků na utkání, zajištění technické přípravy před zahájením domácích utkání, provedení zápisů o utkání, pořadatelská a zdravotní činnost, případná činnost rozhodčího laika a další související úkoly s provozem mládeže, které by vám byly v případě zájmu upřesněny dle druhu zaměření. Zkušený zájemce z oblasti kopané vítán. více

Loading...

Úvod

    Okresní přebor - Příbram

    p.  týmZB
    1.Milín410
    2.Trhové Dušníky410
    3.Rosovice410
    4.Spartak Příbram B4 9
    5.Luhy4 9
    6.Podlesí B4 6
    7.Dublovice4 6
    8.Pičín4 6
    9. Nová Ves pod Pleší 4  6
    10.Drahlín4 3
    11.Bohutín4 3
    12.Jince4 3
    13.Březnice4 3
    14.Sedlčany C4 0

     podrobnější tabulky zde

     

    III. třída, skupina B

    p.  týmZB
    1.Kosova Hora412
    2.Počepice411
    3.Kamýk nad Vltavou410
    4.Kytín4 9
    5.Prostřední Lhota4 9
    6.Nový Knín B4 7
    7.Obory4 6
    8.Borotice4 4
    9.Krásná Hora nad Vltavou4 4
    10. Nová Ves pod Pleší B 4  4
    11.Jesenice4 4
    12.Petrovice u Sedlčan B4 3
    13.Hříměždice4 1
    14.Vysoký Chlumec4 0

     

    IV. třída, skupina C

    p.  týmZB
    1.Višňová B39
    2.Velká Lečice36
    3. Nová Ves pod Pleší C 3 6
    4.Hříměždice B33
    5.Obořiště40