Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

áčko 2018/19
Celkem hlasů 199
Jak se áčko umístí po podzimní části 2018 v OKRESNÍM PŘEBORU?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

TESKAHOR CUP 2012

17.2.2012

NVpP-Hřebeč, podzim 2011
NVpP-Hřebeč, podzim 2011

postup do semifinále

Teskahor cup 2012 míří ke konci základní části. V sobotu vyhráli naši fotbalisté v Praze na hřišti Viktorie Štěrboholy se Spartou Krč a zajistili si předčasně účast v semifinále play off zimní ligy. Novoveský celek nastoupí v sobotu 25.2. od 13:30 hodin proti druhému mužstvu skupiny A.

Skupina B:

 týmzvrpskórebody
1. Nová Ves pod Pleší 5 4 1 0 21:7 13
2. Říčany 5 3 0 2 15:11 9
3.Sparta Krč530212:139
4.Štěrboholy520310:136
5.Union Vršovice41126:84
6.Cholupice41037:163
7.Kunratice510412:173

 Skupina A:

 týmzvrpskórebody
1. Klecany 5 3 1 1 27:11 10
2. Podolí 5 3 1 1 11:9 10
3.Dobřichovice430113:99
4.Hřebeč430111:79
5.D. Počernice520310:136
6.1999 Praha511311:194
7.Hostivař60159:241


Poslední zápasy ve skupinách:

datumdenhodindomácíhosté
17.2.2012PA18:00SK Union VršoviceSokol Cholupice
18.2.2012SO09,30Sokol KlecanyAFK Slavoj Podolí
 SO13,30Sokol Dolní PočerniceSokol Dobřichovice
19.2.2012 NE 09,30 Sokol Nová Ves p. Pleší Sokol Cholupice
 NE11,30FK ŘíčanySK Sparta Krč
 NE13,30SK Union VršoviceSK Viktoria Štěrboholy
20.2.2012PO18,00Sokol DobřichoviceSK Hřebeč 
22.2.2012ST20,00SK Hřebeč1999 Praha 

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1. Nová Ves pod Pleší 8 20
2.Trhové Dušníky820
3.Rosovice818
4.Bohutín817
5.Podlesí B814
6.Spartak Příbram B812
7.Luhy812
8.Dublovice812
9.Sedlčany C810
10.Třebsko810
11.Březnice8 7
12.Pičín8 6
13.Kosova Hora8 5
14.Drahlín8 5

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Jesenice819
2.Počepice818
3.Kamýk nad Vltavou817
4.Velká Lečice816
5.Petrovice u Sedlčan B814
6.Prostřední Lhota813
7.Hříměždice812
8.Nový Knín B812
9.Obory810
10.Borotice8 9
11.Krásná Hora nad Vltavou8 9
12. Nová Ves pod Pleší B 8  9
13.Sedlec-Prčice B8 6
14.Kytín8 4

 

IV. třída, skupina A

p.  týmZB
1.Tochovice B823
2.Dolní Hbity816
3.Rosovice B814
4.Obecnice813
5.Pičín B812
6. Nová Ves pod Pleší C 8 10
7.Sedlice8 6
8.Obořiště8 2