Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

jaro 2018 OP
Celkem hlasů 4
Zachrání se áčko v OKRESNÍM PŘEBORU?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Výsledky našich mužstev:

3.9.2012

Jakub Kokštejn
Jakub Kokštejn
nedělní start expedice ze sport. areálu v Nové Vsi p. Pleší
nedělní start expedice ze sport. areálu v Nové Vsi p. Pleší

A a B vítězně, C a ml. přípravka bez bodu.



Tatran Sedlčany – So. Nová Ves p. Pleší 1:4 (1:4)
KRUŠOVICE Krajský přebor – 4. kolo
NEDĚLE 2.9. v 17:00 hodin

Branky:
2., 16. a 24.(pen) Pastyrik, 27. Pinc – 25. Soldát

Sestava Vsi:
Holan – Pastyrik, Novák, Staroba, Jan Kokštejn – Rom, Venta, Kunc, Doležal – Šindelář (24. Pinc) – Jakub Kokštejn
Připraveni: Jan Petrák, Durdil, Zikán
Trenér: Kajgr František

Diváků: 285

Honza Pastyrik rozhodnul svým rychlým hattrickem o tom, že se budou stěhovat důležité body ze Sedlčan na Ves.
První dal z trestňáku za dlouhou tyč. Druhý hlavou po rohu Kozla a třetí z penalty a to vše za 20 minut.
Domácí snížili po rychlé akci k tyči ve 25. minutě na 1:3, ale vzápětí Michal Pinc ranou o břevno zvyšuje na 1:4.
Utkání si až do závěrečného hvizdu udrželo vysoké tempo a obě mužstva si vytvořila několik šancí, ale skóre zůstalo beze změn.
Rozhodčí dámy Navrátilová, Šulcová a Žáková odřídily utkání s přehledem.
Delegát pan Mareš.
Bez vyloučení. FOTO Z DERBY:

So. Nová Ves p. Pleší C – So. Malá Hraštice B 2:4 (0:3)
SOBOTA 1.9. v 17:00 hodin – 2. kolo
Okresní 4. třída, skupina B

Branky:
Pán, Mach – Šusta 2, T. Hošek, R. Fafejta

SK Jince 1921 B – So. Nová Ves p. Pleší B 2:11 (2:4)
NEDĚLE 2.9. v 17:00 hodin – 2. kolo
Okresní 4. třída, skupina B

Branky:
20. a 80. Durdil, 22. Soukup, 33., 62. a 72. Novosad, 42., 57. a 71. O. Petrák, 64. Kolanda, 81. Žampach – 23. Vejr, 45. Kuthan

Sestava béčka:
Ejem – Jan Petrák, Urban (70. Šochman), Kolanda, Žampach – Durdil, Novosad, Soukup, Slavík – Nožička, O. Petrák

TJ Ligmet Milín o.s. – So. Nová Ves p. Pleší 9:5
NEDĚLE 2.9. v 10:00 hodin – dohrávka 1. kola
Okresní přebor ml. přípravek (4+1)



 

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1.Milín1335
2.Spartak Příbram B1332
3.Dublovice1330
4.Luhy1326
5.Pičín1324
6.Rosovice1323
7.Trhové Dušníky1323
8.Bohutín1316
9.Podlesí B1315
10.Drahlín1314
11.Březnice1313
12. Nová Ves pod Pleší 13 11
13.Jince13 6
14.Sedlčany C13 5

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Kosova Hora1335
2.Prostřední Lhota1330
3.Kamýk nad Vltavou1327
4.Počepice1325
5.Kytín1323
6.Krásná Hora nad Vltavou1322
7.Nový Knín B1322
8.Jesenice1319
9.Obory1318
10. Nová Ves pod Pleší B 13 16
11.Petrovice u Sedlčan B1316
12.Hříměždice1310
13.Borotice1310
14.Vysoký Chlumec13 0

 

IV. třída, skupina C

p.  týmZB
1. Nová Ves pod Pleší C 8 12
2.Velká Lečice812
3.Višňová B812
4.Hříměždice B8 9
5.Obořiště8 6