A + B a ml. přípravka vítězně. C bez bodu.

Sokol Nová Ves p. Pleší – AFK Sokol Semice 9:1 (4:1)

16., 30. a 57. Pinc, 36. a 67. Pastyrik, 37. a 55. Rom, 74. Zikán, 85. Novák – 41. Koštíř

Sestava:
Lacina – Pastyrik, Novák, Staroba, Jan Kokštejn – Doležal (68. Zikán), Venta, Kunc (70. Šorna), Krupa (75. Durdil) – Pinc, Rom
Trenér: František Kajgr

Diváci: 186

Než došlo k tomuto demoličnímu výsledku, tak již v týdnu měli trenéři a vedení jiné starosti. Novoveská gólmanská jednička Hynek Holan si uříznul na pile palec na levé ruce. Náhrada však po několika jednáních dopadla dobře a post gólmana byl vyplněn. Dohodli jsme se na podzimní výpomoc s Láďou Lacinou z Berouna a Markem Mojžíšem z třetiligového Králováku.
A teď již k utkání 5. kola. Mužstvo Sokola Semice přijelo s nevýraznou a nečitelnou hrou. Vázla u nich kombinace a nasazení některých hráčů nebylo asi stoprocentní. Hned v úvodní čtvrthodince mohly padnout tři góly, ale domácí srovnávali mušku a výborně zachytal gólman Zemánek, i když pak 9x lovil. Prvně to tam padlo Pincovi v 17. minutě - centr ze strany uklidil k tyči. Tentýž hráč zachytil nepřesnou přihrávku mezi beky Semic a ve 31. navyšuje na 2:0. Honza Pastyrik pak zkopíroval po rohu Staroby gól hlavou jako v Sedlčanech 3:0. Další branku přidal ve 38. minutě Lukáš Rom, kdy zabrejkoval a z úhlu prostřelil Zemánka 4:0. Hosté, kteří se dostávali na naši hrací polovinu velmi málo, přeci jen jednu branku vstřelili. Trestný kop z hranice šestnáctky uklidil za záda Laciny Koštíř 4:1.
Nepříliš výraznému soupeři jsme pak druhou půli nastříleli dalších pět branek. Lukáš Rom v 56. Pinc v 58. Pastyrik nadvakrát z penalty v 68. Zikán krásnou dělovkou k tyči v 75. A skóre uzavřel symbolickým bodlem ze skrumáže Novák.
,,Jeden z hráčů semic po ukončení utkání, když procházel do kabiny pravil, že se snad pro ostudu nebude ani sprchovat a rychle pryč,,.
Rozhodčí pánové Hocek, Čermoch, Bartůšek z Benešova.odřídili bez chyb. Delegát FAČR pan Nitchse z Prahy. Slunečno. Výborný terén. Bez vyloučení. Žluté karty 1-1.
Jiří Kvasnička – předseda oddílu kopané
Fotogalerie

Sokol Nová Ves p. Pleší B – Sokol Rosovice B 14:1 (7:1)
Okresní 4. třída, skupina B
Neděle 9.9. – 17:00 hodin

Sestava béčka:
M. Petrák – Jan Petrák, Soukup, L. Petrák, Ejem – Durdil, Novosad, Žampach, Slavík – O. Petrák, Nožička
Hrající trenér: Ladislav Soukup

Branky:
Slavík 4, O. Petrák 4, Žampach 2, Durdil, M. Petrák, Nožička, Novosad - Lojín.
Rozhodčí: Švidkov.
Diváci: 50.

Novoveská rezerva přivítala v dalším boji o mistrovské body mužstvo z Rosovic.
Sotva zahájil rozhodčí Švidkov utkání, tak se protáhl kolem našeho stopera Soukupa rosovický Lojín a k tyči našeho gólmana prostřelil 0-1. To ale neměl dělat. Naši zabrali jako když píchneš do vosího hnízda a nasázeli hostům rovných 14 branek. Podělili to v každé půli na 7.
Cíl našeho nově poskládaného béčka je jednoznačný a půjde za postupem do vyšší soutěže. Mužstvo je dobře poskládané a řada hráčů má zkušenosti z krajských soutěží. Přestože Rosovice inkasovaly tento úctyhodný debakl, tak bojovaly do poslední minuty a utkání tzv. nevypustily. Novoveská rezerva hrála s chutí, dobře kombinovala a o branky se podělilo sedm hráčů. Branky byly rozloženy do celé devadesátiminutovky.
Výborný terén.
,,V 85.minutě zavelel rezignovaně za stavu 13-1 z lavičky funkcionář Rosovic -  tak hoši podˇme, zkusíme to aspoň vyrovnat''. Tak jim dali naši na rozloučenou ještě jednu tečku a šlo se na drink.