Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

áčko 2018/19
Celkem hlasů 35
Jak se áčko umístí po podzimní části 2018 v OKRESNÍM PŘEBORU?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Výsledky našich mužstev

21.10.2012

B + C po utkání
B + C po utkání

A a B doma vítězně.

Sokol Nová Ves p. Pleší - Sokol Dlouhá Lhota 4:1 (2:0)
Krušovice Krajský přebor - 11. kolo

Příbramský deník - o utkání

Branky: 15., 47. a 87. Jakub Kokštejn, 19. Pinc - 59. Limr

Rozhodčí: Dagmar Žáková

Diváci: 110

V dalším kole zajíždí áčko v neděli 28.10. do Dobřichovic,
kde se utká s místním Sokolem.
Výkop ve 14:30 hodin.
oficiální web soupeře zde:

Sokol Nová Ves p. Pleší B - Sokol Nová Ves p. Pleší C 11:1 (4:0)
Okresní 4. třída, skupina B - 9. kolo

Sestava béčka:
M. Petrák - Jan Petrák, Német, Kukol, Kolanda - Durdil ml., Novosad, Žampach, Soukup - L. Petrák, O. Petrák

Sestava céčka:
Hirsch - Kolouch, Moravec, Mach, Baloun - Novák, Pán, Jar. Petrák, Hájek - Durdil st., Knuth st.

Diváci: 60

POPRVÉ V OSMDESÁTILETÉ HISTORII KOPANÉ V NOVÉ VSI POD PLEŠÍ SE V SOUTĚŽNÍM MISTROVSKÉM UTKÁNÍ PROTI SOBĚ POSTAVILI V BOJI O MISTROVSKÉ BODY V PŘÍBRAMSKÉ OKRESNÍ IV. TŘÍDĚ, DVĚ MUŽSTVA NOVÉ VSI. BÉČKO SLOŽENÉ Z MLADŠÍCH FOTBALISTŮ, JEJICHŽ CÍLEM JE POSTUP DO VYŠŠÍ SOUTĚŽE A CÉČKO SLOŽENÉ ZE STARŠÍCH MATADORŮ. POHLEDNÉ UTKÁNÍ, S ŘADOU PĚKNÝCH FOTBALOVÝCH KOUSKŮ PŘIPRAVILO ŠEDESÁTCE DIVÁKŮ PŘÍJEMNÉ NEDĚLNÍ ODPOLEDNE. UTKÁNÍ SKONČILO PODLE OČEKÁVÁNÍ VÍTĚZSTVÍM BÉČKA V POMĚRU 11-1 PO POLOČASE 4-0. UTKÁNÍ ODŘÍDIL S PŘEHLEDEM PAN ROZHOČÍ VOČKA Z ROŽMITÁLU. BÉČKO MĚLO NEUSTÁLOU PŘEVAHU. CÉČKO PODNIKALO OJEDINĚLÉ PROTIÚTOKY. HRÁNO SLUŠNĚ. BEZ KARET. MLHAVO. OBĚ MUŽSTVA PO UTKÁNÍ VYTVOŘILA SPOLEČNÉ FOTO - NA TOTO SVÉHO DRUHU OJEDINĚLÉHO MISTROVSKÉHO UTKÁNÍ.
JIŘÍ KVASNIČKA

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1. Nová Ves pod Pleší 8 20
2.Trhové Dušníky820
3.Rosovice818
4.Bohutín817
5.Podlesí B814
6.Spartak Příbram B812
7.Luhy812
8.Dublovice812
9.Sedlčany C810
10.Třebsko810
11.Březnice8 7
12.Pičín8 6
13.Kosova Hora8 5
14.Drahlín8 5

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Jesenice819
2.Počepice818
3.Kamýk nad Vltavou817
4.Velká Lečice816
5.Petrovice u Sedlčan B814
6.Prostřední Lhota813
7.Hříměždice812
8.Nový Knín B812
9.Obory810
10.Borotice8 9
11.Krásná Hora nad Vltavou8 9
12. Nová Ves pod Pleší B 8  9
13.Sedlec-Prčice B8 6
14.Kytín8 4

 

IV. třída, skupina A

p.  týmZB
1.Tochovice B823
2.Dolní Hbity816
3.Rosovice B814
4.Obecnice813
5.Pičín B812
6. Nová Ves pod Pleší C 8 10
7.Sedlice8 6
8.Obořiště8 2