Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

OP 17/18
Celkem hlasů 22
Jak dopadne A tým v Okresním přeboru 2017/18?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Výsledky našich mužstev

21.10.2012

B + C po utkání
B + C po utkání

A a B doma vítězně.

Sokol Nová Ves p. Pleší - Sokol Dlouhá Lhota 4:1 (2:0)
Krušovice Krajský přebor - 11. kolo

Příbramský deník - o utkání

Branky: 15., 47. a 87. Jakub Kokštejn, 19. Pinc - 59. Limr

Rozhodčí: Dagmar Žáková

Diváci: 110

V dalším kole zajíždí áčko v neděli 28.10. do Dobřichovic,
kde se utká s místním Sokolem.
Výkop ve 14:30 hodin.
oficiální web soupeře zde:

Sokol Nová Ves p. Pleší B - Sokol Nová Ves p. Pleší C 11:1 (4:0)
Okresní 4. třída, skupina B - 9. kolo

Sestava béčka:
M. Petrák - Jan Petrák, Német, Kukol, Kolanda - Durdil ml., Novosad, Žampach, Soukup - L. Petrák, O. Petrák

Sestava céčka:
Hirsch - Kolouch, Moravec, Mach, Baloun - Novák, Pán, Jar. Petrák, Hájek - Durdil st., Knuth st.

Diváci: 60

POPRVÉ V OSMDESÁTILETÉ HISTORII KOPANÉ V NOVÉ VSI POD PLEŠÍ SE V SOUTĚŽNÍM MISTROVSKÉM UTKÁNÍ PROTI SOBĚ POSTAVILI V BOJI O MISTROVSKÉ BODY V PŘÍBRAMSKÉ OKRESNÍ IV. TŘÍDĚ, DVĚ MUŽSTVA NOVÉ VSI. BÉČKO SLOŽENÉ Z MLADŠÍCH FOTBALISTŮ, JEJICHŽ CÍLEM JE POSTUP DO VYŠŠÍ SOUTĚŽE A CÉČKO SLOŽENÉ ZE STARŠÍCH MATADORŮ. POHLEDNÉ UTKÁNÍ, S ŘADOU PĚKNÝCH FOTBALOVÝCH KOUSKŮ PŘIPRAVILO ŠEDESÁTCE DIVÁKŮ PŘÍJEMNÉ NEDĚLNÍ ODPOLEDNE. UTKÁNÍ SKONČILO PODLE OČEKÁVÁNÍ VÍTĚZSTVÍM BÉČKA V POMĚRU 11-1 PO POLOČASE 4-0. UTKÁNÍ ODŘÍDIL S PŘEHLEDEM PAN ROZHOČÍ VOČKA Z ROŽMITÁLU. BÉČKO MĚLO NEUSTÁLOU PŘEVAHU. CÉČKO PODNIKALO OJEDINĚLÉ PROTIÚTOKY. HRÁNO SLUŠNĚ. BEZ KARET. MLHAVO. OBĚ MUŽSTVA PO UTKÁNÍ VYTVOŘILA SPOLEČNÉ FOTO - NA TOTO SVÉHO DRUHU OJEDINĚLÉHO MISTROVSKÉHO UTKÁNÍ.
JIŘÍ KVASNIČKA

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1.Milín717
2.Luhy717
3.Rosovice716
4.Spartak Příbram B715
5.Trhové Dušníky715
6.Dublovice712
7.Podlesí B711
8.Pičín710
9.Bohutín7 7
10. Nová Ves pod Pleší 7  7
11.Březnice7 6
12.Jince7 6
13.Sedlčany C7 5
14.Drahlín7 3

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Kosova Hora721
2.Počepice720
3.Prostřední Lhota715
4.Kytín714
5.Kamýk nad Vltavou713
6.Nový Knín B713
7.Krásná Hora nad Vltavou710
8.Jesenice710
9. Nová Ves pod Pleší B 7 10
10.Borotice7 7
11.Petrovice u Sedlčan B7 7
12.Obory7 6
13.Hříměždice7 1
14.Vysoký Chlumec7 0

 

IV. třída, skupina C

p.  týmZB
1. Nová Ves pod Pleší C 6 12
2.Višňová B5 9
3.Velká Lečice5 9
4.Hříměždice B6 9
5.Obořiště6 3