Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 74
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
26.3.2020 Program tréninků a zápasů přerušen do odvolání foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Vláda vyhlásila omezení pohybu v ČR více

16.3.2020 Program tréninků je od 16.3 - 24.3. přerušen klubovna T.J.

Vláda vyhlásila omezení pohybu v ČR 16.3. - 24.3. (do 06:00 hod.) více

13.3.2020 Program soutěží je do odvolání přerušen klubovan T.J.

Tréninky mužstev se dál budou konat v omezené míře a omezeném počtu hráčů. více

11.2.2020 POZVÁNKA VH T.J. Klubovna T.J.

Sokolovna 6.3.2020 - 18:00 hodin více

2.2.2020 Maškarní odpoledne pro děti Sokolovna 1.3.2020

Sokolovna 1.3.2020 od 15 hodin více

20.12.2019 Setkání s rodiči dne 2.12.2019 oddíl kopané - mládež

Stručný zápis ze schůze více

29.11.2019 Pozvánka na zábavu 25.12.2019 Sokolská zábava

TRADIČNÍ VÁNOČNÍ SOKOLSKÁ ZÁBAVA - hraje: Dynamic-band více

22.11.2019 I.B třída - sk. E (VIDEO) a III. třída - sk. B foto archiv T.J. - N.Ves vs. Tlustice

Nová Ves pod Pleší - Sedlčany B 3:2 (2:2)
Nečín - Nová Ves pod Pleší B 9:0 (7:0) více

13.11.2019 Schůze pro rodiče mládeže oddílu kopané 2. prosince 2019 - 19:00 hodin

PONDĚLÍ 2. prosince 2019 - 19:00 - SOKOLOVNA více

10.11.2019 ZMĚNA termínu 13. kola FUMBI I.B třídy - sk. E foto archiv T.J.

Nová Ves pod Pleší - Sedlčany B
SOBOTA 16.11.2019 - 10:00 hodin
Stadion: Tyršova 123, Nová Ves pod Pleší více

10.11.2019 I.B třída - sk. E a III.třída - sk. B foto archiv T.J.

Černolice - Nová Ves pod Pleší 8:3 (2:1)
Nová Ves pod Pleší B - Nový Knín B 3:1 (1:1) více

10.11.2019 I.B třída - sk. E, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. B foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Nová Ves pod Pleší - Daleké Dušníky 0:1 pk
Velká Lečice - Nová Ves pod Pleší B 4:3 pk
Vysoký Chlumec - Nová Ves pod Pleší C 4:3 pk více

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice1332
2.Lety1328
3.Petrovice u Sedlčan1326
4.Milín1323
5.Jinočany1323
6.Cerhovice1321
7.Rožmitál pod Třemšínem1321
8.Sedlčany B1321
9.Králův Dvůr B1319
10.Loděnice1319
11.Tlustice1315
12. Nová Ves pod Pleší 13 14
13.Dobříš B13 9
14.Daleké Dušníky13 2

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín1336
2.Krásná Hora nad Vltavou1331
3.Petrovice u Sedlčan B1328
4.Jesenice1327
5.Sedlec-Prčice B1325
6.Obory1322
7. Nová Ves pod Pleší B 13 22
8.Kamýk nad Vltavou1321
9.Borotice1314
10.Hříměždice1310
11.Prostřední Lhota1310
12.Nový Knín B13 9
13.Velká Lečice13 9
14.Dublovice B13 9

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice820
2.Kamýk nad Vltavou B815
3.Vysoký Chlumec814
4.Přestavlky814
5.Krásná Hora nad Vltavou B810
6. Nová Ves pod Pleší C 8 10
7.Drevníky810
8.Kytín8 9
9.Hříměždice B8 6