Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 75
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

1. - 6. kolo "B" týmu

3.10.2016

IV. třída, skupina BIV. třída, skupina B
IV. třída, skupina B

IV. třída, skupina B

1. kolo VOLNO

2. kolo - Sobota 3. 9. 2016 09:00
Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší B - TJ Sokol Nečín B, z.s. 12:1 (7:0)

Branky:
2. Vaňha Lukáš, 5. Sabon Patrik, 8. Holobrada Milan, 11. Stupal Miroslav, 22. Krotil Tomáš, 24. Černý Lukáš, 31. Vaňha Lukáš, 47. Stupal Miroslav, 56. Holobrada Milan, 61. Vaňha Lukáš, 76. Krůček Petr, 90. Pospíšil Jan - 82. Vybíral Aleš (pen.)

Rozhodčí: Krátký Miloš.

 

3. kolo - Neděle 11. 9. 2016 17:00
FC Kňovice - Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší B 4:7 (1:2)

Branky:
45. Kozel Lukáš, 59. Pilík Zdeněk, 70. Spilka Petr, 86. Prinz Filip - 19. Listík Jiří, 39. Vaňha Lukáš, 50. Vaňha Lukáš, 55. Vaňha Lukáš, 80. Moravec Tomáš, 84. Sysel Patrik, 89. Vaňha Lukáš

Rozhodčí: Soukup Marek.

 

4. kolo - Sobota 17. 9. 2016 17:00
Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší B - SK Vysoký Chlumec 7:1 (4:0)

Branky:
13. Holobrada Milan, 25. Šiška Michal, 33. Stupal Miroslav, 42. Šiška Michal, 55. Sysel Patrik, 65. Vinš David, 72. Krotil Tomáš - 60. Mrázek Josef

Rozhodčí: Slepička Milan.

 

5. kolo - Sobota 24. 9. 2016 16:30
TJ Krásná Hora B - Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší B 8:4 (5:4)

Branky:
17. Jandera Michal, 29. Hůla Lukáš, 39. Hůla Lukáš, 43. Krůta Vratislav, 45. Krůta Vratislav, 67. Hůla Jakub, 82. Hůla Lukáš, 89. Hůla Lukáš - 3. Vaňha Lukáš, 14. Holobrada Milan, 22. Vaňha Lukáš, 37. Krotil Tomáš

ČK: Mikulášek (Kr. Hora B)

Rozhodčí: Petřík Martin.

 

6. kolo - Neděle 2. 10. 2016 16:30 
TJ SOKOL Dublovice B - Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší B 4:8 (2:2)

Branky:
18. Rozvoral Tomáš, 25. Beňo Roman, 53. Rozvoral Tomáš, 84. Krůta David - 16. Sabon Patrik, 31. Sabon Patrik, 52. Listík Jiří, 61. Sabon Patrik, 69. Šiška Michal, 80. Šiška Michal, 85. Sabon Patrik, 88. Fafejta Ondřej

Rozhodčí: Řehoř Roman.

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice1332
2.Lety1328
3.Petrovice u Sedlčan1326
4.Milín1323
5.Jinočany1323
6.Cerhovice1321
7.Rožmitál pod Třemšínem1321
8.Sedlčany B1321
9.Králův Dvůr B1319
10.Loděnice1319
11.Tlustice1315
12. Nová Ves pod Pleší 13 14
13.Dobříš B13 9
14.Daleké Dušníky13 2

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín1336
2.Krásná Hora nad Vltavou1331
3.Petrovice u Sedlčan B1328
4.Jesenice1327
5.Sedlec-Prčice B1325
6.Obory1322
7. Nová Ves pod Pleší B 13 22
8.Kamýk nad Vltavou1321
9.Borotice1314
10.Hříměždice1310
11.Prostřední Lhota1310
12.Nový Knín B13 9
13.Velká Lečice13 9
14.Dublovice B13 9

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice820
2.Kamýk nad Vltavou B815
3.Vysoký Chlumec814
4.Přestavlky814
5.Krásná Hora nad Vltavou B810
6. Nová Ves pod Pleší C 8 10
7.Drevníky810
8.Kytín8 9
9.Hříměždice B8 6