Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 132
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

 
14.5.2017 Okresní přebor + IV. třída, skupina B Patrik Sabon

Dublovice - Nová Ves/Hraštice 2:3 np
Nová Ves/Hraštice B - Kosova Hora B 2:1 (1:1)
Nová Ves/Hraštice C - Dublovice B 5:2 (2:1) více

6.5.2017 Okresní přebor + IV. třída, skupina B Hynek Holan

Luhy - Nová Ves/Hraštice 1:2 np
Nová Ves/Hraštice C - Nová Ves/Hraštice B 4:3 np více

3.5.2017 Okresní přebor + IV. třída, skupina B Nová Ves - Milín, hráno v Malé Hraštici

Nová Ves/Hraštice - Milín 1:2 np
Nová Ves/Hraštice B - Dublovice B 4:1 (0:0)
Krásná Hora nad Vltavou B - Nová Ves/Hraštice C 3:2 (1:2) více

24.4.2017 Okresní přebor + IV. třída, skupina B u míče Miroslav Durdil (N. Ves)

Rosovice - Nová Ves/Hraštice 0:2 (0:1)
Nová Ves/Hraštice B - Krásná Hora nad Vltavou B 5:2 (2:1)
Nová Ves/Hraštice C - Vysoký Chlumec 4:3 np více

16.4.2017 Okresní přebor, foto + IV. třída, skupina B 17. kolo OP

Nová Ves/Hraštice - Krásná Hora nad Vltavou 6:0 (2:0)
Vysoký Chlumec - Nová Ves/Hraštice B 2:4 (1:1)
Kňovice -
Nová Ves/Hraštice C 2:3 np více

10.4.2017 Pozvánka na 17. kolo Okresního přeboru Trh. Dušníhy - N. Ves 0:2

Neděle 16.4. - 10:30 - hřiště: Nová Ves pod Pleší
Nová Ves/Hraštice - Krásná Hora nad Vltavou více

9.4.2017 Okresní přebor + IV. třída, skupina B Tomáš Moravec

Trhové Dušníky - Nová Ves/Hraštice 0:2 (0:1)
Nová Ves/Hraštice B - Kňovice 6:3 (0:2)
Nová Ves/Hraštice C - Nečín B 7:2 (4:2) více

3.4.2017 Okresní přebor - 15. kolo, foto domácí Miroslav Durdil (v zeleném)

Nová Ves/Hraštice - Dobříš B 2:1 (1:1) více

26.3.2017 Okresní přebor - 14. kolo První jarní kolo

Nečín - Nová Ves/Hraštice 0:5 (0:3) více

26.2.2017 První jarní kolo OP "A" tým začína jaro venku

14. kolo OP 25.3.2017: Nečín - Nová Ves/Hraštice více

17.2.2017 155 LET SOKOLA 155 LET SOKOLA

16.2.2017 uplynulo 155 let od založení Sokola. více

21.1.2017 VALNÁ HROMADA VH T.J. 2017

SOBOTA 11.2.2017 v sále sokolovny v 19.00 hodin více

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Cerhovice821
2.Milín818
3.Jinočany818
4.Čisovice818
5. Nová Ves pod Pleší 8 14
6.Tlustice812
7.Sedlčany B812
8.Petrovice u Sedlčan712
9.Lety810
10.Dobříš B810
11.Králův Dvůr B8 7
12.Rožmitál pod Třemšínem8 6
13.Daleké Dušníky8 3
14.Černolice7 3

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Krásná Hora nad Vltavou721
2.Nečín721
3.Sedlec-Prčice B820
4.Jesenice818
5. Nová Ves pod Pleší B 8 18
6.Prostřední Lhota713
7.Obory810
8.Borotice8 9
9.Petrovice u Sedlčan B7 8
10.Kamýk nad Vltavou8 8
11.Hříměždice8 6
12.Nový Knín B8 3
13.Velká Lečice8 3
14.Dublovice B8 1