Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 51
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

<1 23 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
5.6.2019 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A OP muži

Nová Ves pod Pleší - Podlesí B 6:2 (3:0)
Kamýk nad Vltavou - Nová Ves pod Pleší B 0:2 (0:0)
Obecnice - Nová Ves pod Pleší C 2:3 (1:1) více

1.6.2019 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A áčko postupuje do I. B třídy

Kosova Hora - Nová Ves pod Pleší 1:6 (1:0)
Nová Ves pod Pleší B - Sedlec-Prčice B 4:6 (2:4)
Nová Ves pod Pleší C - Obořiště 6:2 (3:1) více

20.5.2019 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J., oddíl kopané

Nová Ves pod Pleší - Drahlín 8:0 (4:0)
Počepice - Nová Ves pod Pleší B 10:0 (6:0)
Dolní Hbity - Nová Ves pod Pleší C 4:3 (2:2) více

12.5.2019 Pozvánka na 22. kolo Okresního přeboru SO 18.5.2019 - 10:30 v Nové Vsi pod Pleší

SOBOTA 18.5. - 10:30 hodin, hřiště: Nová Ves pod Pleší
Nová Ves pod Pleší - Drahlín více

12.5.2019 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A áčko vyhrálo v Pičíně

Pičín - Nová Ves pod Pleší 1:3 (0:2)
Nová Ves pod Pleší B - Krásná Hora nad Vltavou 3:5 (1:3)
Tochovice B - Nová Ves pod Pleší C 4:1 (2:1) více

8.5.2019 Semifinále Okres. poháru a IV. třída - sk. A Pohár OFS Příbram - semifinále

Rosovice - Nová Ves pod Pleší 3:2 pk
Nová Ves pod Pleší C - Sedlice 6:3 (2:1) více

5.5.2019 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A áčko deklasovalo SK Třebsko

Nová Ves pod Pleší - Třebsko 9:2 (2:1)
Hříměždice - Nová Ves pod Pleší B 9:1 (3:1)
Sedlice - Nová Ves pod Pleší C 4:2 (2:1) více

2.5.2019 Pozvánka na 20. kolo Okresního přeboru NVpP - SK Třebsko, z.s.

Nová Ves pod Pleší - Třebsko
NEDĚLE 5.5.2019 - 17:00 - hřiště: Nová Ves p/Pl více

2.5.2019 Předehrávka 26. kola III. tř. - sk. B béčko padlo v Boroticích

Borotice - Nová Ves pod Pleší B 4:1 (0:0) více

2.5.2019 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A áčko padlo v Bohutíně 1:0

Bohutín - Nová Ves pod Pleší 0:1 (0:0)
Nová Ves pod Pleší B - Jesenice 0:3 (0:2)
Nová Ves pod Pleší C - Rosovice B 4:5 pk více

23.4.2019 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A áčko doma za tři body

Nová Ves pod Pleší - Dublovice 3:2 (3:0)
Prostřední Lhota - Nová Ves pod Pleší B 5:0 (2:0)
Pičín B - Nová Ves pod Pleší C 4:5 (1:2) více

17.4.2019 Pozvánka na 18. kolo Okresního přeboru NVpP - Dublovice

Nová Ves pod Pleší - Dublovice
NEDĚLE 21.4.2019 v 17:00 hodin.
Hřiště: Tyršova 123, Nová Ves pod Pleší více

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice39
2.Lety36
3. Nová Ves pod Pleší 3 6
4.Králův Dvůr B36
5.Sedlčany B36
6.Milín35
7.Cerhovice35
8.Jinočany34
9.Loděnice34
10.Dobříš B33
11.Rožmitál pod Třemšínem33
12.Tlustice33
13.Petrovice u Sedlčan33
14.Daleké Dušníky30

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín39
2. Nová Ves pod Pleší B 3 8
3.Jesenice37
4.Sedlec-Prčice B36
5.Kamýk nad Vltavou36
6.Krásná Hora nad Vltavou36
7.Obory36
8.Petrovice u Sedlčan B36
9.Borotice33
10.Nový Knín B33
11.Dublovice B33
12.Hříměždice30
13.Velká Lečice30
14.Prostřední Lhota30

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice13
2.Hříměždice B13
3.Kamýk nad Vltavou B13
4.Vysoký Chlumec13
5.Krásná Hora nad Vltavou B10
6.Přestavlky10
7.Drevníky10
8.Kytín10
9. Nová Ves pod Pleší C 0 0