Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 60
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

<1 23 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
21.9.2019 I.B třída - sk. E, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. B foto: archiv T.J.

Jinočany - Nová Ves pod Pleší 2:1 (1:0)
Nová Ves pod Pleší B - Krásna Hora nad Vltavou 1:5 (0:2)
Nová Ves pod Pleší C - Klučenice 1:6 (1:1) více

21.9.2019 I.B třída - sk. E (video), III. třída - sk. B a IV. třída - sk. B foto: archiv T.J.

Nová Ves pod Pleší - Loděnice 2:0 (1:0)
Hříměždice - Nová Ves pod Pleší B 1:0 (0:0)
Přestavlky - Nová Ves pod Pleší C 2:4 (1:1) více

11.9.2019 Pozvánka FUMBI I.B třída, skupina E foto archiv T.J.: N. Ves - Tlustice 6:0

NE 15.9. - 10:15, hřiště: Nová Ves p/Pl
T.J. Sokol Nová Ves pod Pleší - AFK Loděnice více

9.9.2019 I.B třída, sk. E a III. třída, sk. B foto: N. Ves - Tlustice 6:0

Lety - Nová Ves pod Pleší 4:1 (2:1)
Nová Ves pod Pleší B - Jesenice 5:4 pk více

4.9.2019 II. kolo poháru OFS foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Nová Ves pod Pleší B - Nový Knín 0:4 (0:2) více

2.9.2019 I.B třída, sk. E (VIDEO) a III. třída, sk. B Jakub Oktávec (v zeleném)

Nová Ves pod Pleší - Tlustice 6:0 (4:0)
Prostřední Lhota - Nová Ves pod Pleší B 1:4 (0:2) více

31.8.2019 Pozvánka FUMBI I.B třída - skupina E Autor: Ondřej Dvořák

Nová Ves pod Pleší - Tlustice
NEDĚLE 1.9.2019 - 10:15 hodin více

25.8.2019 I.B třída, sk. E a III. třída, sk. B áčko přivezlo 3 body z Dobříše

Dobříš B - Nová Ves pod Pleší 2:3 (2:1)
Nová Ves pod Pleší B - Sedlec-Prčice B 6:2 (3:1) více

21.8.2019 I. kolo poháru OFS a přátelské utkání - VIDEA letní příprava

Nová Ves pod Pleší B - Kytín 2:0 (1:0)
Nová Ves pod Pleší - Maršovice 5:2
(4:1) více

1.8.2019 Přátelská utkání před sezonou v I.B třídě Vítěz OP 2018/19

SO 10.8. - 18:00 Nová Ves pod Pleší - Rosovice - ZRUŠENO
NE 18.8. - 16:00 Nová Ves pod Pleší - Maršovice více

16.6.2019 Okresní přebor (foto, video) a IV. třída - sk. A Vítěz OP 18/19

Nová Ves pod Pleší - Spartak Příbram B 5:2 (2:1)
Rosovice B - Nová Ves pod Pleší C 5:1 (4:0) více

10.6.2019 Pozvánka na poslední kolo Okresního přeboru DOKOPNÁ 15.6.2019

Nová Ves pod Pleší - Spartak Příbram B
Sobota 15.6. - 10:30 hodin - hřiště: Tyršova 123, Nová Ves pod Pleší více

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice1229
2.Lety1225
3.Milín1223
4.Jinočany1223
5.Petrovice u Sedlčan1223
6.Cerhovice1221
7.Sedlčany B1221
8.Rožmitál pod Třemšínem1218
9.Králův Dvůr B1216
10.Loděnice1216
11.Tlustice1215
12. Nová Ves pod Pleší 12 11
13.Dobříš B12 9
14.Daleké Dušníky12 2

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín1233
2.Krásná Hora nad Vltavou1228
3.Petrovice u Sedlčan B1225
4.Jesenice1224
5.Sedlec-Prčice B1222
6.Obory1222
7. Nová Ves pod Pleší B 12 22
8.Kamýk nad Vltavou1221
9.Borotice1214
10.Hříměždice1210
11.Prostřední Lhota1210
12.Velká Lečice12 9
13.Nový Knín B12 6
14.Dublovice B12 6

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice820
2.Kamýk nad Vltavou B815
3.Vysoký Chlumec814
4.Přestavlky814
5.Krásná Hora nad Vltavou B810
6. Nová Ves pod Pleší C 8 10
7.Drevníky810
8.Kytín8 9
9.Hříměždice B8 6