Hlavní sponzor

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 331
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

 
20.6.2012 23.6. "nové béčko" na turnaj nové béčko 2012-13

První utkání hrajeme derby proti ševcům od 12:15 hodin. více

17.6.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Černolice - Ves 2:4

SK Černolice – Sokol Nová Ves p. Pleší 2:4 (1:1) více

16.6.2012 Okresní 4.třída, skupina B Pán Eduard

Sokol Nová Ves p. Pleší B - Sokol Jesenice B 3:6 (2:3) více

13.6.2012 Pozvánka na víkendová utkání NVpP-Černolice 3:0 (podzim 11)

Áčko hraje v Černolicích a béčko přivítá Jesenici B v Lečici. více

10.6.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Vítěz 1.A třídy, sk. A 2011/12

Sokol Nová Ves p. Pleší – SK Petrovice u Sedlčan 3:0 (2:0) více

7.6.2012 Pozvánky na víkendová utkání Petrovice-NVpP 0:3 - podzim 2011

Áčko sehraje v sobotu 9.6. poslední utkání ročníku 11/12 na domácí půdě. Poslední mistrák hraje o týden později v Černolicích. více

5.6.2012 Krajská 1.A třída, skupina A NVpP-Všenory 1:1

Sokol Nová Ves p. Pleší – Všenorský S.K. 1:1 (0:0) více

4.6.2012 Okresní 4.třída, skupina B Miry

Sokol Nová Ves p. Pleší B – Sokol Malá Hraštice B 4:7 (2:3) více

30.5.2012 Pozvánka na víkend Všenory-NVpP 2:0 (podzim 2011)

Zveme všechny příznivce zeleno-bílo-černých barev na utkání: více

29.5.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Lhota-NVpP 0:4(0:3)

SK Lhota – Sokol Nová Ves p. Pleší 0:4 (0:3) více

23.5.2012 OP ml. přípravek 4+1 Adam Petrák - ml. přípravka

Sokol Nová Ves p. Pleší - Kovohutě Příbram 4:8 více

19.5.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Václav Venta

Sokol Nová Ves p. Pleší - Sokol Vraný 3:1 (2:0) více

RSS

Novinky

     

krajská I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Psáry515
2. Nová Ves pod Pleší 5 12
3.Jílové u Prahy510
4.Černolice510
5.Tlustice5 9
6.Loděnice5 9
7.Dobříš B5 9
8.Jesenice u Prahy5 7
9.Cerhovice5 6
10.Zdice4 6
11.Lety5 3
12.Jince5 3
13.Rožmitál pod Třemšínem4 1
14.Neumětely5 0

 podrobnější tabulky zde

 

okresní III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Kosova Hora513
2.Borotice512
3.Zduchovice511
4.Kamýk nad Vltavou510
5. Nová Ves pod Pleší B 5  7
6.Jesenice3 6
7.Počepice5 6
8.Krásná Hora nad Vltavou4 6
9.Sedlec-Prčice B4 4
10.Dublovice B4 4
11.Obory4 3
12.Drevníky4 1
13.Prostřední Lhota5 0