Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 298
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

 
31.3.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Hřebeč-NVpP

SK Hřebeč - Sokol Nová Ves p. Pleší 0:2 (0:1) více

24.3.2012 Krajská 1.A třída, skupina A plakát

Sokol Nová Ves p. Pleší - SK Slaný 6:0 (2:0) více

19.3.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Jan Krupa

Slovan Hradištko - Sokol Nová Ves p. Pleší 0:3 (0:1) více

12.3.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Jakub Kokštejn

Sokol Nová Ves p. Pleší – SK Spartak Příbram 2:0 (2:0) více

4.3.2012 TESKAHOR CUP 2012 - finále Vítěz zimní ligy v Praze

Sokol Dobřichovice - Sokol Nová Ves p. Pleší 2:3 (2:0) více

3.3.2012 Přátelské utkání - ml. přípravka ml. přípravka

Tatran Sedlčany - Sokol Nová Ves p. Pleší 7:8 více

26.2.2012 Halový turnaj v Davli 25.2. hala Davle

mladší přípravka více

26.2.2012 TESKAHOR CUP 2012 - semifinále Praha - Štěrboholy

Sokol Klecany - Sokol Nová Ves p. Pleší 2:5 (2:2) více

20.2.2012 TESKAHOR CUP 2012 NVpP-Hvozdnice, podzim 2011

Sokol Nová Ves p. Pleší - Sokol Cholupice 0:2 (0:0) více

17.2.2012 TESKAHOR CUP 2012 NVpP-Hřebeč, podzim 2011

postup do semifinále více

12.2.2012 Halový turnaj Říčany hala - Říčany

ml. přípravka více

11.2.2012 TESKAHOR CUP 2012

SK Sparta Krč - Sokol Nová Ves p. Pleší 1:6 (0:4) více

krajská I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Králův Dvůr B2148
2.Milín2146
3.Jinočany2146
4.Cerhovice2133
5.Tlustice2133
6. Nová Ves pod Pleší 21 30
7.Sedlčany B2129
8.Lety2126
9.Dobříš B2124
10.Rožmitál pod Třemšínem2123
11.Čisovice2121
12.Černolice2119
13.Petrovice u Sedlčan2119
14.Daleké Dušníky2119

 podrobnější tabulky zde

 

okresní III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Hříměždice2050
2.Stará Huť1949
3.Jesenice2045
4.Krásná Hora nad Vltavou1942
5.Borotice2038
6.Zduchovice1933
7.Sedlec-Prčice B1931
8.Dublovice B1924
9.Kamýk nad Vltavou2018
10. Nová Ves pod Pleší B 19 13
11.Obory2012
12.Velká Lečice1912
13.Prostřední Lhota1911