Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 60
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

 
23.4.2018 Pozvánka na 19. kolo Okresního přeboru foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Neděle 29.4.2018 - výkop 10:30
Nová Ves pod Pleší - Březnice více

23.4.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. C foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Trhové Dušníky - Nová Ves/Hraštice 0:1 (0:0)
Nová Ves/Hraštice - Počepice 3:2 pk
Hříměždice B - Nová Ves/Hraštice 3:4 (0:3) více

20.4.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. C foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Nová Ves/Hraštice - Jince 9:0 (6:0)
Nová Ves/Hraštice B - Krásná Hora nad Vltavou 1:6 (0:2)
Nová Ves/Hraštice C - Višňová B 8:2 (3:1) více

8.4.2018 Pozvánka na 17. kolo Okresního přeboru foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Nová Ves pod Pleší - Jince
SOBOTA 14.4. - výkop 10:15 více

8.4.2018 Okresní přebor, III. třída - skupina B foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Podlesí B - Nová Ves/Hraštice 2:3 pk
Nová Ves/Hraštice - Borotice 3:4 (1:0) více

8.4.2018 Okresní přebor, III. třída - skupina B foto archiv T.J.

Nová Ves/Hraštice - Rosovice 2:5 (2:2)
Nová Ves/Hraštice - Kytín 2:1 (1:1) více

25.3.2018 Pozvánka na 15. kolo Okresního přeboru foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Neděle 1.4.2018 - 10:15, hřiště: SC Radotín z.s.
Nová Ves pod Pleší - Rosovice více

25.3.2018 Okresní přebor, III. třída - skupina B foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Spartak Příbram B - Nová Ves/Hraštice 1:2 (1:1)
Nová Ves/Hraštice B - Kamýk nad Vltavou 0:4 (0:1) více

27.2.2018 "A" tým - přátelská utkání umělka Radotín a Dobříš

Neděle 11.3. - 11:00 a sobota 17.3. - 20:00
Poslední dva přáteláky před jarní sezonou. více

16.1.2018 VALNÁ HROMADA 2018 VH 18

2.12.2017 SOKOLSKÁ VÁNOČNÍ ZÁBAVA 2017 zábava 2017

PONDĚLÍ 25.12.2017 od 20:00 hodin
SOKOLOVNA Nová Ves pod Pleší více

21.11.2017 Starší přípravka 2.12.2017 na turnaj O přeborníka České obce sokolské foto archiv T.J.

Halový turnaj v Troji. více

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice1229
2.Lety1225
3.Milín1223
4.Jinočany1223
5.Petrovice u Sedlčan1223
6.Cerhovice1221
7.Sedlčany B1221
8.Rožmitál pod Třemšínem1218
9.Králův Dvůr B1216
10.Loděnice1216
11.Tlustice1215
12. Nová Ves pod Pleší 12 11
13.Dobříš B12 9
14.Daleké Dušníky12 2

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín1233
2.Krásná Hora nad Vltavou1228
3.Petrovice u Sedlčan B1225
4.Jesenice1224
5.Sedlec-Prčice B1222
6.Obory1222
7. Nová Ves pod Pleší B 12 22
8.Kamýk nad Vltavou1221
9.Borotice1214
10.Hříměždice1210
11.Prostřední Lhota1210
12.Velká Lečice12 9
13.Nový Knín B12 6
14.Dublovice B12 6

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice820
2.Kamýk nad Vltavou B815
3.Vysoký Chlumec814
4.Přestavlky814
5.Krásná Hora nad Vltavou B810
6. Nová Ves pod Pleší C 8 10
7.Drevníky810
8.Kytín8 9
9.Hříměždice B8 6