Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 51
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

 
6.11.2017 Cirkus Bon-bon v Sokolovně Cirkus Bon-bon

V pondělí 6.11.2017 pořádal oddíl kopané pro děti představení Cirkusu Bon-bon. více

5.11.2017 Pozvánka na 12. kolo Okresního přeboru a st. žáky foto archiv T.J. - N.Ves vs. Benešov

NEDĚLE 12.11. - 14:00
Nová Ves/Hraštice - Drahlín
Hřiště: Nová Ves pod Pleší více

5.11.2017 Okresní přebor, III. třída - skupina B foto archiv T.J.

Pičín - Nová Ves/Hraštice 4:3 pk
Petrovice u Sedlčan - Nová Ves/Hraštice 2:1 (0:0) více

28.10.2017 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. C foto archiv T.J.

Nová Ves/Hraštice - Sedlčany C 1:0 (1:0)
Vysoký Chlumec - Nová Ves/Hraštice B 2:6 (0:3)
Nová Ves/Hraštice C - Hříměždice B 12:0 (5:0) více

28.10.2017 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. C foto archiv T.J.

Bohutín - Nová Ves/Hraštice 2:1 (1:1)
Jesenice - Nová Ves/Hraštice B 1:2 (0:2)
Višňová B - Nová Ves/Hraštice C 5:2 (2:2) více

28.10.2017 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. C foto archiv T.J.

Nová Ves/Hraštice - Dublovice 1:5 (0:2)
Hříměždice - Nová Ves/Hraštice B 3:2 (1:1)
C tým - VOLNO více

8.10.2017 Pozvánka na 8. kolo Okresního přeboru foto archiv T.J.

Nová Ves/Hraštice - Dublovice
NE 15.10. - 15:30 více

8.10.2017 Okresní přebor, III. třída, sk. B a IV. třída, sk. C foto archiv T.J.

Nová Ves/Hraštice - Luhy 1:2 (0:1)
Prostřední Lhota - Nová Ves/Hraštice B 3:4 (3:0)
Obořiště - Nová Ves/Hraštice C 2:9 více

8.10.2017 Okresní přebor, III. třída, sk. B a IV. třída, sk. C foto: archiv T.J.

Březnice - Nová Ves/Hraštice 3:0 (1:0)
Obory - Nová Ves/Hraštice B 1:2 (0:2)
Nová Ves/Hraštice C - Velká Lečice 4:3 (3:0) více

8.10.2017 3. kolo Okresního poháru foto archiv T.J.

Březnice - Nová Ves/Hraštice 5:1 (3:1) více

8.10.2017 Okresní přebor, III. třída, sk. B a IV. třída, sk. C foto archiv T.J.

Nová Ves/Hraštice - Trhové Dušníky 1:2 pk
Počepice - Nová Ves/Hraštice 7:0 (3:0)
Hříměždice B - Nová Ves C 6:4 (1:2) více

18.9.2017 Pozvánka na 5. kolo Okresního přeboru foto archiv T.J.

NEDĚLE 24.9. - 10:30
Nová Ves - Trhové Dušníky více

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice39
2.Lety36
3. Nová Ves pod Pleší 3 6
4.Králův Dvůr B36
5.Sedlčany B36
6.Milín35
7.Cerhovice35
8.Jinočany34
9.Loděnice34
10.Dobříš B33
11.Rožmitál pod Třemšínem33
12.Tlustice33
13.Petrovice u Sedlčan33
14.Daleké Dušníky30

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín39
2. Nová Ves pod Pleší B 3 8
3.Jesenice37
4.Sedlec-Prčice B36
5.Kamýk nad Vltavou36
6.Krásná Hora nad Vltavou36
7.Obory36
8.Petrovice u Sedlčan B36
9.Borotice33
10.Nový Knín B33
11.Dublovice B33
12.Hříměždice30
13.Velká Lečice30
14.Prostřední Lhota30

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice13
2.Hříměždice B13
3.Kamýk nad Vltavou B13
4.Vysoký Chlumec13
5.Krásná Hora nad Vltavou B10
6.Přestavlky10
7.Drevníky10
8.Kytín10
9. Nová Ves pod Pleší C 0 0