Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 231
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

 
6.12.2018 Jacobsen Tri-King 1900D 3WD foto je bez sběračů trávy, které k sekačce máme.

Vřetenová sekačka pro hlavní travnatou plochu více

24.11.2018 Pozvánka na OZ v Sokolovně foto archiv T.J. (N. Ves - ZVVZ Milevsko)

Veřejné zasedání Obecního zastupitelstva
Úterý 27.11.2018 - 19:30 Restaurace SOKOLOVNA více

24.11.2018 IV. třída - skupina A foto archiv T.J.

Sedlice - Nová Ves C 6:2 (4:2) více

24.11.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J.

Spartak Příbram B - Nová Ves 5:0 (1:0)
Nová Ves B - Borotice 3:1 (2:0)
Nová Ves C - Rosovice B 2:7 (0:3) více

13.11.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J.

Nová Ves - Trhové Dušníky 5:1 (1:0)
Obory - Nová Ves B 2:4 (1:1)
Pičín B - Nová Ves C 1:5 (0:3) více

9.11.2018 Posilovna Posilovna T.J. Sokol Nová Ves pod Pleší

Od 12.11.2018 opět otevřena POSILOVNA T.J. Sokol Nová Ves pod Pleší více

6.11.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída, sk - A foto archiv T.J.

Podlesí B - Nová Ves 0:5 (0:3)
Nová Ves B - Kamýk 3:2 pk
Nová Ves C - Obecnice 8:3 (4:2) více

31.10.2018 Sokolovna: pátek 2.11.2018 - 19:00 hodin foto archiv T.J.

Ustavující zasedání OZ Nová Ves pod Pleší více

28.10.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J.

Nová Ves - Kosova Hora 5:0 (2:0)
Sedlec-Prčice B - Nová Ves B 3:4 (1:3)
Obořiště - Nová Ves C 4:11 (1:9) více

25.10.2018 Pozvánka na 10. kolo Okresního přeboru foto archiv T.J.

NEDĚLE 28.10. - 10:30 hodin, hřiště Nová Ves p/Pl
Nová Ves pod Pleší - Kosova Hora více

25.10.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída, sk. A foto archiv T.J.

Drahlín - Nová Ves 0:1 (0:0)
Nová Ves B - Počepice 0:2 (0:1)
Nová Ves C - Dolní Hbity 3:4 pk více

14.10.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J.

Nová Ves - Pičín 4:0 (2:0)
Krásná Hora - Nová Ves 4:2 (3:0)
Nová Ves C - Tochovice B 3:4 pk více

krajská I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Králův Dvůr B1025
2.Milín1024
3.Tlustice1017
4.Jinočany1016
5.Sedlčany B1015
6.Daleké Dušníky1015
7.Rožmitál pod Třemšínem1015
8.Čisovice1014
9.Lety1014
10.Petrovice u Sedlčan1010
11.Cerhovice10 9
12.Dobříš B10 8
13. Nová Ves pod Pleší 10  8
14.Černolice10 6

 podrobnější tabulky zde

 

okresní III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Hříměždice922
2.Stará Huť820
3.Krásná Hora nad Vltavou819
4.Borotice919
5.Jesenice918
6.Zduchovice818
7.Sedlec-Prčice B814
8. Nová Ves pod Pleší B 8  9
9.Dublovice B8 7
10.Velká Lečice8 7
11.Kamýk nad Vltavou8 6
12.Prostřední Lhota8 3
13.Obory9 0