Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 51
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

 
18.9.2017 Okresní přebor, III. třída, sk. B a IV. třída, sk. C foto archiv T.J.

Jince - Nová Ves/Hraštice 0:1 pk
Krásná Hora nad Vltavou - Nová Ves/Hraštice B 3:2 pk
Nová Ves/Hraštice C - Višňová B 2:4 (1:2) více

18.9.2017 Okresní přebor, III. třída, sk. B a IV. třída, sk. C foto archiv T.J.

Nová Ves/Hraštice - Podlesí B 2:1 pk
Borotice - Nová Ves/Hraštice B 3:6 (0:3)
C tým měl VOLNO více

3.9.2017 Pozvánka na 3. kolo Okresního přeboru foto archiv T.J.

Nová Ves/Hraštice - Kovohutě Podlesí B
SOBOTA 9.9. - 10:30, hřiště Nová Ves pod Pleší více

3.9.2017 Okresní přebor, III. třída, sk. B a IV. třída, sk. C foto archiv T.J.

Rosovice - Nová Ves/Hraštice 1:2 pk
Kytín - Nová Ves/Hraštice B 5:2 (1:1)
Nová Ves/Hraštice C - Obořiště 5:1 (3:0) více

3.9.2017 Okresní přebor, III. třída, sk. B a IV. třída, sk. C foto archiv T.J.

Nová Ves/Hraštice - Spartak Příbram B 0:5 (0:1)
Kamýk nad Vltavou - Nová Ves/Hraštice B 7:2 (3:0)
Velká Lečice - Nová Ves/Hraštice C 1:6 (1:4) více

23.8.2017 Pozvánka na 1. kolo Okresního přeboru foto archiv T.J.

SOBOTA 26.8. - 10:30, Nová Ves/Hraštice - Spartak Příbram B více

23.8.2017 pohár OFS, 1. kolo foto archiv T.J.

Višňová - Nová Ves/Hraštice 1:1 (1:0), pk 2:3 více

13.8.2017 Přátelské utkání foto archiv T.J. - N.Ves vs. Benešov

Nová Ves/Hraštice - Maršovice 0:1 (0:0) více

6.8.2017 Přátelské utkání foto: archiv T.J.

Višňová - Nová Ves/Hraštice 2:3 (0:1) více

11.7.2017 Plán letní přípravy 2017 plán - podzim 2017

NEDĚLE 13.8. Nová Ves/Hraštice - Maršovice (I.B třída)
Výkop 16:00, hřiště: Nová Ves pod Pleší více

9.7.2017 Od nové sezony "A" tým opět v Okresním přeboru áčko odmítlo I.B třídu

B tým postoupil do III. třídy. více

21.6.2017 Okresní přebor - 26. kolo tričko vítěz OP

Nová Ves/Hraštice - Spartak Příbram B 3:0 kontumačně více

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice39
2.Lety36
3. Nová Ves pod Pleší 3 6
4.Králův Dvůr B36
5.Sedlčany B36
6.Milín35
7.Cerhovice35
8.Jinočany34
9.Loděnice34
10.Dobříš B33
11.Rožmitál pod Třemšínem33
12.Tlustice33
13.Petrovice u Sedlčan33
14.Daleké Dušníky30

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín39
2. Nová Ves pod Pleší B 3 8
3.Jesenice37
4.Sedlec-Prčice B36
5.Kamýk nad Vltavou36
6.Krásná Hora nad Vltavou36
7.Obory36
8.Petrovice u Sedlčan B36
9.Borotice33
10.Nový Knín B33
11.Dublovice B33
12.Hříměždice30
13.Velká Lečice30
14.Prostřední Lhota30

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice13
2.Hříměždice B13
3.Kamýk nad Vltavou B13
4.Vysoký Chlumec13
5.Krásná Hora nad Vltavou B10
6.Přestavlky10
7.Drevníky10
8.Kytín10
9. Nová Ves pod Pleší C 0 0