Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 217
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

 
4.9.2018 Pozvánka na 2. kolo poháru OFS foto archiv T.J.

Nová Ves pod Pleší - Zduchovice
středa 5.9. - 17:30 - Hřiště: Malá Hraštice více

4.9.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J.

Nová Ves - Rosovice 6:2 (2:1)
Petrovice B - Nová Ves B 6:0 (0:0)
Dolní Hbity - Nová Ves C 4:2 (1:0) více

27.8.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J.

Nová Ves - Luhy 3:0 (1:0)
Velká Lečice - Nová Ves B 5:2 (2:1)
Tochovice B - Nová Ves C 7:2 (4:1) více

27.7.2018 Pevné termíny "A" týmu foto archiv T.J.

Přípravná utkání, 1. kolo poháru OFS a 1. kolo mistr. utkání více

12.7.2018 Regenerace hlavní travnaté plochy foto archiv T.J. - regenerace hřiště

Dne 12.7.2018 byly dokončeny práce na regeneraci hlavní travnaté plochy: více

21.6.2018 Utkání letní přípravy 2018 foto archiv T.J.

Neděle 5.8. - 17:00
Maršovice - Nová Ves pod Pleší více

18.6.2018 Okresní přebor, III. třída - skupina B foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Nová Ves/Hraštice - Milín 2:3 pk
Nová Ves/Hraštice B - Nový Knín B 2:1 (2:1)
C tým měl VOLNO více

18.6.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. C masér oddílu Luboš Šusta

Drahlín - Nová Ves/Hraštice 3:1 (1:1)
Nová Ves/Hraštice B - Kosova Hora 6:7 pk
Nová Ves/Hraštice C - Obořiště 3:2 (1:2) více

3.6.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. C foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Nová Ves/Hraštice - Pičín 6:0 (2:0)
Nová Ves/Hraštice B - Petrovice B 4:1 (3:1)
Velká Lečice - Nová Ves/Hraštice C 4:0 (3:0) více

29.5.2018 Pozvánka na 24. kolo Okresního přeboru foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Neděle 3.6.2018 - 10:30 hodin, hřiště: Nová Ves pod Pleší
Nová Ves pod Pleší - Pičín více

29.5.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. C foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Sedlčany C - Nová Ves/Hraštice 0:1 pk
Nová Ves/Hraštice B - Vysoký Chlumec 3:1 (2:0)
Nová Ves/Hraštice C - Hříměždice B 3:5 (1:2) více

22.5.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. C foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Nová Ves/Hraštice - Bohutín 0:6 (0:2)
Nová Ves/Hraštice B - Jesenice 5:3 (2:1)
Višňová B - Nová Ves/Hraštice C 4:1 (2:0) více

krajská I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Milín49
2.Dobříš B48
3.Jinočany47
4.Králův Dvůr B37
5.Rožmitál pod Třemšínem47
6.Daleké Dušníky46
7.Tlustice45
8.Sedlčany B45
9.Čisovice44
10.Lety44
11.Černolice34
12.Cerhovice44
13.Petrovice u Sedlčan43
14. Nová Ves pod Pleší 4 1

 podrobnější tabulky zde

 

okresní III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Stará Huť39
2.Jesenice39
3.Sedlec-Prčice B37
4.Zduchovice37
5.Borotice36
6.Krásná Hora nad Vltavou25
7.Hříměždice35
8. Nová Ves pod Pleší B 3 4
9.Kamýk nad Vltavou32
10.Prostřední Lhota20
11.Dublovice B30
12.Velká Lečice20
13.Obory30