Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 217
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

<1 2 3 45 6 7 8 9 10 >> >
 
 
20.12.2019 Setkání s rodiči dne 2.12.2019 oddíl kopané - mládež

Stručný zápis ze schůze více

29.11.2019 Pozvánka na zábavu 25.12.2019 Sokolská zábava

TRADIČNÍ VÁNOČNÍ SOKOLSKÁ ZÁBAVA - hraje: Dynamic-band více

22.11.2019 I.B třída - sk. E (VIDEO) a III. třída - sk. B foto archiv T.J. - N.Ves vs. Tlustice

Nová Ves pod Pleší - Sedlčany B 3:2 (2:2)
Nečín - Nová Ves pod Pleší B 9:0 (7:0) více

13.11.2019 Schůze pro rodiče mládeže oddílu kopané 2. prosince 2019 - 19:00 hodin

PONDĚLÍ 2. prosince 2019 - 19:00 - SOKOLOVNA více

10.11.2019 ZMĚNA termínu 13. kola FUMBI I.B třídy - sk. E foto archiv T.J.

Nová Ves pod Pleší - Sedlčany B
SOBOTA 16.11.2019 - 10:00 hodin
Stadion: Tyršova 123, Nová Ves pod Pleší více

10.11.2019 I.B třída - sk. E a III.třída - sk. B foto archiv T.J.

Černolice - Nová Ves pod Pleší 8:3 (2:1)
Nová Ves pod Pleší B - Nový Knín B 3:1 (1:1) více

10.11.2019 I.B třída - sk. E, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. B foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Nová Ves pod Pleší - Daleké Dušníky 0:1 pk
Velká Lečice - Nová Ves pod Pleší B 4:3 pk
Vysoký Chlumec - Nová Ves pod Pleší C 4:3 pk více

1.11.2019 Pozvánka na 11. kolo FUMBI I. B třídy - skupiny E foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Neděle 3.11. - 10:15 hodin
Nová Ves pod Pleší - Daleké Dušníky více

1.11.2019 I.B třída - sk. E, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. B foto: archiv T.J.

Rožmitál pod Třemšínem - Nová Ves pod Pleší 6:1 (2:1)
Nová Ves pod Pleší B - Borotice 2:1 pk
Nová Ves pod Pleší C - Krásná Hora nad Vltavou B 2:5 (2:2) více

20.10.2019 I.B třída - sk. E, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. B foto: archiv T.J.

Králův Dvůr B - Nová Ves pod Pleší 2:0 (2:0)
Nová Ves pod Pleší B - Dublovice B 3:2 (1:1)
Nová Ves pod Pleší C - Drevníky 1:6 (0:4) více

18.10.2019 I.B třída - sk. E (video), III. tř. - sk. B a IV. tř. - sk. B foto archiv T.J.

Nová Ves pod Pleší - Petrovice u Sedlčan 3:4 pk
Kamýk nad Vltavou - Nová Ves pod Pleší B 6:0 (3:0)
Kamýk nad Vltavou B - Nová Ves pod Pleší C 1:3 (0:1) více

6.10.2019 Pozvánka FUMBI I.B třída - skupina E foto archiv T.J. - N.Ves vs. Cerhovice

Nová Ves pod Pleší - Petrovice u Sedlčan
NEDĚLE 13.10.2019 - 10:15 hodin více

krajská I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Milín49
2.Dobříš B48
3.Jinočany47
4.Králův Dvůr B37
5.Rožmitál pod Třemšínem47
6.Daleké Dušníky46
7.Tlustice45
8.Sedlčany B45
9.Čisovice44
10.Lety44
11.Černolice34
12.Cerhovice44
13.Petrovice u Sedlčan43
14. Nová Ves pod Pleší 4 1

 podrobnější tabulky zde

 

okresní III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Stará Huť39
2.Jesenice39
3.Sedlec-Prčice B37
4.Zduchovice37
5.Borotice36
6.Krásná Hora nad Vltavou25
7.Hříměždice35
8. Nová Ves pod Pleší B 3 4
9.Kamýk nad Vltavou32
10.Prostřední Lhota20
11.Dublovice B30
12.Velká Lečice20
13.Obory30