Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 217
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

<1 2 3 4 56 7 8 9 10 >> >
 
 
6.10.2019 I.B třída - sk. E, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. B foto: archiv T.J.: N. Ves - Cerhovice

Milín - Nová Ves pod Pleší 5:1 (2:1)
Nová Ves pod Pleší B - Petrovice u Sedlčan B 5:4 pk
Nová Ves pod Pleší C - Kytín 3:4 (1:1) více

6.10.2019 I.B třída - sk. E (VIDEO), III. třída - sk. B a IV. třída - sk. B foto: archiv T.J.

Nová Ves pod Pleší - Cerhovice 3:6 (2:5)
Obory - Nová Ves pod Pleší B 1:2 (0:2)
Hříměždice B - Nová Ves pod Pleší C 2:5 (2:3) více

24.9.2019 Pozvánka FUMBI I.B třída - skupina E foto: archiv T.J.

NEDĚLE 29.9. - 10:15 hodin
Nová Ves pod Pleší - Cerhovice více

21.9.2019 I.B třída - sk. E, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. B foto: archiv T.J.

Jinočany - Nová Ves pod Pleší 2:1 (1:0)
Nová Ves pod Pleší B - Krásna Hora nad Vltavou 1:5 (0:2)
Nová Ves pod Pleší C - Klučenice 1:6 (1:1) více

21.9.2019 I.B třída - sk. E (video), III. třída - sk. B a IV. třída - sk. B foto: archiv T.J.

Nová Ves pod Pleší - Loděnice 2:0 (1:0)
Hříměždice - Nová Ves pod Pleší B 1:0 (0:0)
Přestavlky - Nová Ves pod Pleší C 2:4 (1:1) více

11.9.2019 Pozvánka FUMBI I.B třída, skupina E foto archiv T.J.: N. Ves - Tlustice 6:0

NE 15.9. - 10:15, hřiště: Nová Ves p/Pl
T.J. Sokol Nová Ves pod Pleší - AFK Loděnice více

9.9.2019 I.B třída, sk. E a III. třída, sk. B foto: N. Ves - Tlustice 6:0

Lety - Nová Ves pod Pleší 4:1 (2:1)
Nová Ves pod Pleší B - Jesenice 5:4 pk více

4.9.2019 II. kolo poháru OFS foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Nová Ves pod Pleší B - Nový Knín 0:4 (0:2) více

2.9.2019 I.B třída, sk. E (VIDEO) a III. třída, sk. B Jakub Oktávec (v zeleném)

Nová Ves pod Pleší - Tlustice 6:0 (4:0)
Prostřední Lhota - Nová Ves pod Pleší B 1:4 (0:2) více

31.8.2019 Pozvánka FUMBI I.B třída - skupina E Autor: Ondřej Dvořák

Nová Ves pod Pleší - Tlustice
NEDĚLE 1.9.2019 - 10:15 hodin více

25.8.2019 I.B třída, sk. E a III. třída, sk. B áčko přivezlo 3 body z Dobříše

Dobříš B - Nová Ves pod Pleší 2:3 (2:1)
Nová Ves pod Pleší B - Sedlec-Prčice B 6:2 (3:1) více

21.8.2019 I. kolo poháru OFS a přátelské utkání - VIDEA letní příprava

Nová Ves pod Pleší B - Kytín 2:0 (1:0)
Nová Ves pod Pleší - Maršovice 5:2
(4:1) více

krajská I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Milín49
2.Dobříš B48
3.Jinočany47
4.Králův Dvůr B37
5.Rožmitál pod Třemšínem47
6.Daleké Dušníky46
7.Tlustice45
8.Sedlčany B45
9.Čisovice44
10.Lety44
11.Černolice34
12.Cerhovice44
13.Petrovice u Sedlčan43
14. Nová Ves pod Pleší 4 1

 podrobnější tabulky zde

 

okresní III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Stará Huť39
2.Jesenice39
3.Sedlec-Prčice B37
4.Zduchovice37
5.Borotice36
6.Krásná Hora nad Vltavou25
7.Hříměždice35
8. Nová Ves pod Pleší B 3 4
9.Kamýk nad Vltavou32
10.Prostřední Lhota20
11.Dublovice B30
12.Velká Lečice20
13.Obory30