Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 72
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší, oddíl kopané > Divize, III. třída a IV. třída

Divize, III. třída a IV. třída

26.5.2014

Dynamo ZČE Plzeň
Dynamo ZČE Plzeň

Dynamo ZČE Plzeň - Nová Ves pod Pleší 1:4 (0:0)
MFK Dobříš C - Nová Ves pod Pleší B 2:7 (0:2)
Nová Ves pod Pleší C - TJ Sokol Rosovice B 2:3 (0:0)

V Plzni se hrál uvolněný a bezstarostný zápas s velkým množstvím šancí na obou stranách. Domácí jich měli o něco víc, jenže dokázali proměnit pouze jedinou. Hostům se v koncovce také dlouho nedařilo, ale v závěru byli přeci jen produktivní a otočili stav utkání ve svůj prospěch.
Branky: 52. Vnuk - 73. Kilián, 81, 84 a 89 Dort
Sestava Nové Vsi:
Štěpanovský - Rom, Novák, Macháček, Kdolský - Durdil (85. Moravec), Dort, Kilián, Bolina - Kokštejn Jakub, Holan (89. Petrák Tomáš )

Dobříš C - Nová Ves B 2:7 (0:2)
Branky:
Vetchý, Pekarík - Holan 3, Knuth ml. 2, Német, Slavík
Rozhodčí: Švidkov

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice1332
2.Lety1328
3.Petrovice u Sedlčan1326
4.Milín1323
5.Jinočany1323
6.Cerhovice1321
7.Rožmitál pod Třemšínem1321
8.Sedlčany B1321
9.Králův Dvůr B1319
10.Loděnice1319
11.Tlustice1315
12. Nová Ves pod Pleší 13 14
13.Dobříš B13 9
14.Daleké Dušníky13 2

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín1336
2.Krásná Hora nad Vltavou1331
3.Petrovice u Sedlčan B1328
4.Jesenice1327
5.Sedlec-Prčice B1325
6.Obory1322
7. Nová Ves pod Pleší B 13 22
8.Kamýk nad Vltavou1321
9.Borotice1314
10.Hříměždice1310
11.Prostřední Lhota1310
12.Nový Knín B13 9
13.Velká Lečice13 9
14.Dublovice B13 9

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice820
2.Kamýk nad Vltavou B815
3.Vysoký Chlumec814
4.Přestavlky814
5.Krásná Hora nad Vltavou B810
6. Nová Ves pod Pleší C 8 10
7.Drevníky810
8.Kytín8 9
9.Hříměždice B8 6