Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 51
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší, oddíl kopané > Divize (VIDEO), III. třída a IV. třída

Divize (VIDEO), III. třída a IV. třída

3.6.2014

Fotbalový klub Tachov
Fotbalový klub Tachov

Nová Ves pod Pleší - Tachov 1:3 (1:1)
Nová Ves pod Pleší B - Dublovice 6:2 (2:1)
Kňovice - Nová Ves pod Pleší C 3:3 (1:2)

Video áčko

Divize 28. kolo
Hosté byli zejména ve druhém poločasu tohoto utkání lepším mužstvem a zaslouženě si odvezli všechny body. Vrátili tak domácím porážku z podzimního zápasu.
Branky: 10. Dort - 31. Hudec pen., 46. Folejtar, 86. Kovařík
ŽK: 2-1
ČK: 84. Holan (Nová Ves pod Pleší)
Diváci: 120
Sestava Nové Vsi:
Krček - Jan Petrák, Novák, Macháček, Šindelář Jakub (57. T. Moravec) - Rom, Dort, Kilián, Durdil (83. Kolanda) - Jakub Kokštejn, Holan

III. třída 24. kolo
Branky: Durdil 2, Knuth 2, M. Petrák, J. Novák - M. Vondrák, Krůta
Rzhodčí: Schořovský
Diváci: 60

IV. třída
Novoveské céčko uhrálo první jarní bod.
Branky za céčko: T. Moravec, Vaňha 2

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice39
2.Lety36
3. Nová Ves pod Pleší 3 6
4.Králův Dvůr B36
5.Sedlčany B36
6.Milín35
7.Cerhovice35
8.Jinočany34
9.Loděnice34
10.Dobříš B33
11.Rožmitál pod Třemšínem33
12.Tlustice33
13.Petrovice u Sedlčan33
14.Daleké Dušníky30

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín39
2. Nová Ves pod Pleší B 3 8
3.Jesenice37
4.Sedlec-Prčice B36
5.Kamýk nad Vltavou36
6.Krásná Hora nad Vltavou36
7.Obory36
8.Petrovice u Sedlčan B36
9.Borotice33
10.Nový Knín B33
11.Dublovice B33
12.Hříměždice30
13.Velká Lečice30
14.Prostřední Lhota30

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice13
2.Hříměždice B13
3.Kamýk nad Vltavou B13
4.Vysoký Chlumec13
5.Krásná Hora nad Vltavou B10
6.Přestavlky10
7.Drevníky10
8.Kytín10
9. Nová Ves pod Pleší C 0 0