Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 21
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší, oddíl kopané > Jak to bude v ročníku 2014/15

Jak to bude v ročníku 2014/15

21.6.2014

Teskahor, spol. s r.o.Teskahor, spol. s r.o.
Teskahor, spol. s r.o.

Plán letní přípravy "A" týmu + Bergerovy tabulky

Výbor T.J. na schůzi rozhodl, že po odstoupení hlavního sponzora
bude "A" mužstvo působit v krajské I.B třídě
a "B" mužstvo v okresní IV. třídě.
"C" mužstvo již nebude.

Plán letní přípravy "A" mužstva:

den datum hodina domácí hosté pozn.
ČT24.7.18:00  1. trénink
SO26.7.10:15Nová VesLetypřátelské utkání
NE3.8.18:00Nová VesDal. Dušníkypřátelské utkání
SO9.8.10:15Nová VesDobříš Bpřátelské utkání
NE17.8.17:00Nová VesMalá Hrašticepřátelské utkání
SO23.8.17:00RožmitálNová Ves1. mistr. utkání
NE31.8.17:00Nová VesHostomice2. mistr. utkání
SO6.9.17:00MníšekNová Ves3. mistr. utkání

Hrací den a čas domácích mistrovských zápasů
"A" mužstva bude neděle v úřední čas.

V mládežnické kopané budou reprezentovat oddíl
mladší a starší přípravka.

V pondělí 16.6. v odpoledních hodinách provedla na hlavní hrací ploše firma Teskahor, spol. s r.o. setí, uložení hnojiva do země, provzdušnění a vertikální prořezání trávníku. Více na webu Teskahoru.
Ve čtvrtek a v pátek byl brigádně poležen travní koberec 2x5,5 m (dovezen z Obříství - okres Mělník) před obě branky.

Losovací aktiv Středočeského krajského fotbalového svazu se koná ve čtvrtek 10.července 2014 od 16:00 hodin v Národním domě, Náměstí Míru, Praha 2.

Program:
15:00 – prezentace
16:00 – vyhodnocení soutěží a předání cen
17:00 – losovací aktiv

Losovací aktiv SKFS v přímém přenosu.
Vzhledem ke společenskému charakteru akce, účasti sponzorů SKFS a přímému přenosu TVCom doporučuje SKFS zástupcům klubů vhodné oblečení.

Losovací aktiv Okresního fotbalového svazu Příbram se koná v pátek 18.07.2014 od 16:00 hodin v Rybníkách.

Bergerovy tabulky:
Tabulka pro 13 a 14 družstev

01.kolo:          1-14         2-13       3-12         4-11          5-10         6-9        7-8
02.kolo:          14-8          9-7        10-6         11-5          12-4       13-3        1-2
03.kolo:          2-14          3-1        4-13         5-12          6-11       7-10        8-9
04.kolo:          14-9        10-8        11-7         12-6          13-5        1-4         2-3
05.kolo:          3-14          4-2          5-1         6-13          7-12        8-11      9-10
06.kolo:        14-10        11-9        12-8         13-7            1-6         2-5         3-4
07.kolo:          4-14          5-3          6-2           7-1          8-13        9-12     10-11
08.kolo:        14-11      12-10        13-9           1-8            2-7         3-6          4-5
09.kolo:          5-14          6-4          7-3           8-2            9-1      10-13     11-12
10.kolo:      14-12      13-11         1-10          2-9            3-8          4-7         5-6
11.kolo:        6-14          7-5           8-4          9-3          10-2        11-1     12-13
12.kolo:      14-13        1-12         2-11         3-10           4-9          5-8         6-7
13.kolo:        7-14          8-6           9-5         10-4         11-3        12-2       13-1



Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1. Nová Ves pod Pleší 26 66
2.Bohutín2651
3.Trhové Dušníky2646
4.Spartak Příbram B2643
5.Třebsko2642
6.Rosovice2641
7.Březnice2639
8.Podlesí B2637
9.Dublovice2637
10.Sedlčany C2635
11.Luhy2633
12.Kosova Hora2631
13.Pičín2625
14.Drahlín2619

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Počepice2669
2.Jesenice2658
3.Kamýk nad Vltavou2645
4.Krásná Hora nad Vltavou2644
5.Obory2642
6.Petrovice u Sedlčan B2638
7.Borotice2638
8. Nová Ves pod Pleší B 26 38
9.Sedlec-Prčice B2637
10.Hříměždice2636
11.Nový Knín B2636
12.Prostřední Lhota2631
13.Velká Lečice2626
14.Kytín26 8

 

IV. třída, skupina A

p.  týmZB
1.Tochovice B2865
2.Dolní Hbity2855
3.Obecnice2849
4.Rosovice B2849
5. Nová Ves pod Pleší C 28 41
6.Pičín B2834
7.Sedlice2832
8.Obořiště2811